Skocz do zawartości
Gość kev

Quake IV

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wcześniej pytał o config dla ATI R350/R360 (Radeon 9800 Pro/XT). W załączniku config Quake4 najlepiej chodzący na kompie z podpisu w 1024x768 2xAA, 4xAF, detale wszystko ON i Ultra High. Chodzi to na sterach 5.9 najpłynniej u mnie. Gierka bardzo fajna ma swój klimacik jak z Q2. Jak dla mnie bomba :) Generalnie w tym konfigu w stos. do orginala dużo zmian poczyniłem - wielu parametrów - a efekt ładniutki wyszedł. Wynik z timedemo to 39.8 fps.

 

Trochę screenów poniżej:

 

screen 0

screen 1

screen 2

screen 3

screen 4

 

Pozdrówka,

Quake4Config.zip

Edytowane przez Payti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko posiadacze NV moga cieszyc sie takimi efektami jak narazie.

Na FPS nie patrzcie bo przy robieniu screena troche mi zgrzyta :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

I wierzcie nam posiadaczom NV, ze te screeny nie oddaja nawet w polowie tego co sie na ekranie dzieje. Nie widac przenikania cieni na broni. Screeny sa baaardzo ciemne i nieostre w porownaniu realem.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to prawda ale jeden z kolesi, z linku do tego moda, napisał że z mod'em Q4 działa mu o około 7% szybciej :lol2:

 

Aha i mam problem, czy tylko u mnie nie ma refrakcji na szybach/oknach? W Doom3 ładnie to było widać, a w Q4 obraz przez szyby jest prościutki :mellow: ?

Edytowane przez Liberty666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz sprzęt ?? gra wygląda świetnie u Ciebie o_O

1715047[/snapback]

Grzesiu, nie trzeba miec super sprzetu.

Odpalasz programik i na poczciwym GF6600 mozesz sie cieszyc takimi fajerwerkami graficznymi.

I faktycznie niektorzy nie potrafia czytac. Na tym screenie gdzie jest 5fps normalnie mam 30fps. Po prostu jak daje F12 to sie robi zaciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...