Skocz do zawartości
Gość kev

Quake IV

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości (chwil parę do premiery Q4) także przetestowałem swój sprzęt w 1280x1024@Ultra.

 

1szy przebieg- 85,5fps

2,3 przebieg- 89,2fps

 

Screen po 3cim odpaleniu timedemo:

 

1699793[/snapback]

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...dpost&p=1699911

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to,ze ono nie jest do bani,tyko poprostu zaniza cala ocene.Skoro single jet podobno swietny to w takim razie co by zanizalo ta ocene na 80% ???  :blink:

1699683[/snapback]

:lol: brednie piszesz

po co ty tak bronisz tą grę ?? nie rozumiem ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widze, ze ktos wytyka jako wade mp 9 dostepnym map, to na starcie moge podziekowac takiemu kretynowi recenzentowi. nie wiem czemu skojarzylo mi sie to z glupota recenzentow porownujacych razera do logitecha, i jako wade zawsze pisza o przyciskach z prawej strony, ze ich sie nie da uzywac :} a zaden glowa nie ruszy ze to przyciski dla leworecznych... tak samo tutaj, tydzien po premierze q4 map moze byc juz 19... a pozniej? setki jak nie tysiace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widze, ze ktos wytyka jako wade mp 9 dostepnym map, to na starcie moge podziekowac takiemu kretynowi recenzentowi. nie wiem czemu skojarzylo mi sie to z glupota recenzentow porownujacych razera do logitecha, i jako wade zawsze pisza o przyciskach z prawej strony, ze ich sie nie da uzywac :} a zaden glowa nie ruszy ze to przyciski dla leworecznych... tak samo tutaj, tydzien po premierze q4 map moze byc juz 19... a pozniej? setki jak nie tysiace.

1700126[/snapback]

Widac,ze jak zwykle,zeby cos ocenic to trza samemu zobaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli to będzie średnia gra to dla tych, co przeszli wszystkie Quake po kilka ( naście) razy, będzie to pozycja po prostu obowiązkowa. Naprawdę nie trzeba wiele - wystarczy, że będzie nawiązanie fabularne do pierwowzoru ( Quake 2), podobne potworki, lokacje- nic wiecej nie trzeba. Nawet specjalnie nie muszą się wysilać. Dla mnie to mógłby być nawet przekonwertowany Quake 2 na engine z Doom 3, a już grałem w coś takiego, tylko w demo i mi się podobało ;) Ja do dzisiaj mogę grać w poprzednie części i grafika jaka tam jest w zupełności mi wystarcza.

 

Szczególnie czekam na muzykę. Jak dotąd najlepsza, jaką słyszałem to właśnie ta z Quake i Quake 2.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągając demko F.E.A.R'a MP bałem się o to aby, że gra mi się tak spodoba, że będę mieć dylemat między nią a Q4... Po ściągnięciu i 15 min grze pomyślałem ale byłbym głupi gdybym to kupił... Mam nadzieję, że Q4 mnie nie zawiedzie! Czekam na Q4 MP only!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... tak samo tutaj, tydzien po premierze q4 map moze byc juz 19... a pozniej? setki jak nie tysiace.

1700126[/snapback]

True ;d, ja osobiscie licze na porzadny MP moze sie troche scena q3 odbuduje i stare wygi zaczna znowu grac, a nie tylko praca i praca :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie ci co graja w miare profesjonalnie w Q (inne gry tez) nie powinni czytac w ogole recenzji multi (w popularnych pisemkach/serwisach), dlatego, ze taki recenzent zazwyczaj nie ma bladego pojecia o multi. Zazwyczaj potrafi wymienic tryby gry, mapy, bronie, awardy itp. Na tym wlasnie opiera sie cala jego ocena multi. Recenzent (zazwyczaj) nic nie potrafi powiedziec o fizyce, szybkosci gry i innych waznych aspektach gamingu w Q.

 

O multi powinno sie czytac na stronach powaznie traktujacych o progamingu.

 

hydro2 prosze nie wypowiadaj sie juz o multi poniewaz to co piszesz jest zalosne. Dales do zrozumienia na jakim poziomie jestes i prosze nie wmawiaj innym duuzo bardziej doswiadczonym graczom w Q3, ze jestes alfa i omega w multi. Nie interesuje cie ta rozgrywka wiec nic nie mow.

 

A oceny Q4 to ja mam w [gluteus maximus], na D3 tez psioczyli, a dla mnie gra byla rewelacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D3 po 30 minutach byl nudny. Ciagle idziesz do przodu nawalasz do wroga nawalasz... ale to kwestia gutu, moze sie podobac bo klimat ma fajny, fajnei sa zrobione potwory itp. A na q4 czekam niesamowicie. Kiedy bedzie? Maciej kaies screeny z gameplaya?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie ci co graja w miare profesjonalnie w Q (inne gry tez) nie powinni czytac w ogole recenzji multi (w popularnych pisemkach/serwisach), dlatego, ze taki recenzent zazwyczaj nie ma bladego pojecia o multi. Zazwyczaj potrafi wymienic tryby gry, mapy, bronie, awardy itp. Na tym wlasnie opiera sie cala jego ocena multi. Recenzent (zazwyczaj) nic nie potrafi powiedziec o fizyce, szybkosci gry i innych waznych aspektach gamingu w Q.

1700531[/snapback]

dokladnie... kochalem kilka lat temu te "recenzje" w genialnym cda, gdzie "znawcy" tematu recenzowali gry :P to tak jak ja bym mial napisac recenzje sims2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że fanatycy QUAKE-a będą zachwyceni najnowszą częścią i będą piali z zachwytu,nawet jakby cała reszta graczy uznała Q4 za najgorszą grę wszechczasów.ja chociaż nie jestem ani fanatykiem ani nawet fanem Quake-a,to mam nadzieję że gra będzie lepsza od F.E.A.R-a,którym się tak wszyscy zachwycają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a je nie patrze na recenzje tej gry. kupuje w ciepno i gram, po 10 dniach ocenie i powiem, co mysle.. ale powiem teraz jedno, ze HYDRO naprawde chce nas wszystkich przekonac, iz q4 ma lipny MP.. ciekaawe czemu.. temu ze jego megahiper sprzet nie pociagnie? hydro: a jak tam fear.. juz sie nagrales? bez obrazy, ale cztytajac twoje posty wyczuwam jedno, że gra dla ciebie, to gra która chodzi płynnie u ciebie, reszta to "szajs"..

 

 

[pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a je nie patrze na recenzje tej gry. kupuje w ciepno i gram, po 10 dniach ocenie i powiem, co mysle.. ale powiem teraz jedno, ze HYDRO naprawde chce nas wszystkich przekonac, iz q4 ma lipny MP.. ciekaawe czemu.. temu ze jego megahiper sprzet nie pociagnie? hydro: a jak tam fear.. juz sie nagrales? bez obrazy, ale cztytajac twoje posty wyczuwam jedno, że gra dla ciebie, to gra która chodzi płynnie u ciebie, reszta to "szajs"..

[pozdro

1701895[/snapback]

Aqrat juz sie wole o MP nie wypowiadac bo mnie zjecie zaraz :P Poczekam az wyjdzie gra i wtedy sie wypowiem (narazie to tylko przewiduje to co przeczytalem dotychczas). A co do predkosci chodzenia feara to ję poprostu oceniam jak chodzi ogolnie,czyli slabo (na kazdym kompie bez wzgledu na konfig).Nawet na najpotezniejszych kartach trza robic redukcje.Powinni to zmienic od czasu demka a 1.5 gb ram to aqrat nie ma tu nic do rzeczy bo w fullu to (jako jedyne) zoptymalizowali i miedzy giga ramem a 1.5 gb nie ma roznicy Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nuras_en straszne :o jak na to wpadłeś ??? Jakbyś nie wiedział to od początku było wiadome, że na silniku d3 będzie. Więc siłą rzeczy grafikę będzie generować podobną, bo za dużo czasu to oni nie mieli żeby kod zmienić. Zresztą nawet takiej potrzeby nie było, skoro grafika jest na najwyższym poziomie i nawet F.E.A.R. który wyszedł kilka dni temu może się schować, a na pewno zobaczymy ją jeszcze ładniejszą niżeli było to w d3. Te teksty mnie zabijają "Gra wygląda jak doom3" :mad: Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że będzie podobne skoro ten sam engine no ale tutaj to jest praktycznie kopia... ZObaczymy w praniu jak to będzie.

1702576[/snapback]

 

Czlowieku wez pomysl chodz raz! D3 i Q4 dzieja sie w PRZYSZLOSCI, a jak sobie wyobrazasz BAZE W KOSMOSIE jak wlasnie nie tak? Wszedzie ma byc jasno i slodko jak w FarCry? Jesli by sie czepiac to podoba do D3 grafike ma:

 

- Jedi Outcast

- Star Trek Elite Force

- Red Faction

 

Stuknij sie w leb!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nuras_en straszne :o jak na to wpadłeś ??? Jakbyś nie wiedział to od początku było wiadome, że na silniku d3 będzie. Więc siłą rzeczy grafikę będzie generować podobną, bo za dużo czasu to oni nie mieli żeby kod zmienić. Zresztą nawet takiej potrzeby nie było, skoro grafika jest na najwyższym poziomie i nawet F.E.A.R. który wyszedł kilka dni temu może się schować, a na pewno zobaczymy ją jeszcze ładniejszą niżeli było to w d3. Te teksty mnie zabijają "Gra wygląda jak doom3"  :mad:

1702382[/snapback]

bueheheehheehhe..chyba sobie zartujesz..FEAR ma 1000x lepsza grafe niz badziewiasty doom3...popatrz sobie na tekstury w doomie...wogole szkoda gadac...

 

a tak wogole to rzeczywiscie mogli sie bardziej postarac i zrobic Q4 na wzor Q1..z tego co pamietam tam raczej baz wojskowych w przyszlosci nie bylo :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-mess-

FrIkO

Kaeres

 

bez komentarza wasze wypowiedzi są śmieszne. dla messa i kaeresa najlepiej by bylo jak by wszyscy pisali o Q4 że jest super itp. każdy ma swoje zdanie a ja mam takie że Q4 to odgrzany kotlet który moim zdaniem nic nie wniesie nowego (taka jest moja ocena na dziś po obejrzeniu trailerów, a obejrzałem wszystkie jakie są do pobrania w sieci). ID na dzisiejszy okres nie ma nic ciekawego do pokazania. mp pewnie niczym się nie będzie różniło od tego z Q3 a dla mnie jest to zdecydowanie za mało. jeszcze kilka dni do premiery Q4 i się okaże czy będzie taki super jak piszecie. Ja poczekam z oceną q4 do jego premiery ale z tego co widzę to mess, FrIkO i Kaeres już ocenili Q4 :lol: .

 

 

ps. Kaeres wielki obrońca Dooma 3, a teraz Q4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...