Skocz do zawartości
Gość kev

Quake IV

Rekomendowane odpowiedzi

pogralem na multi troche , ale masakra , jak quake 3 :) , jedyne do czego moge sie przyczepic to lame ass dark cos gun , beznadzieja i jest za mocny , drugie to ze rakiety sa wolne na maxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_zabanowany

Screeny, filmiki genialne !

D3 z fabula sequela Q II

Nie mozna sobie niczego lepszego wymarzyc.

Jednego nie rozumiem. Dlaczego ciemnosc jest wada gry dla was ?

W D3 byl dla mnie czynnikiem budujacym klimat.

1707846[/snapback]

z ust mi to wyjales!

 

 

zawsze mowilem ze ci ktorzy mieli stycznosc z D3 dziela sie na zafascynowanych, dla ktorych to byla fantastyczna gra, z super klimatem i fabula i tych, co ciagle psiocza niemilosiernie i marudza jaki to np HL (ktory _tez_ jest swietny!) jest super w porownaniu do 'tego go*na'

 

na szczescie oprocz mnie jeszcze Kaeres nalezy do tych pierwszych :D

 

juz sie nie moge doczekac zeby usiasc do grania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nikt z Was sie jeszcze nie wypowiedzial konkretnie o grze.Chce uslyszec jakies szczegoly.Jordi,a co powiesz o ocenie zblizonej do 10 w FC ??Jak dla mnie to drugi kandydat na taka ocene bo Fear to 9 i ani grama wiecej,jednak to wystarczy.Ciekawe ile bedzie w Q4?? Dowiem sie tego wieczorem bo jestem w pracy :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę miał...

Moim zdaniem orównywanie tutaj Q do Dooma i mówienie że to to samo jest troche przesadzone. W Q jest sporo otwartych przestrzeni, widziałem sam na filmikach przedpremierowych (w tym jednym półgodzinnym). Poza tym mówicie że ciemno - a jak ma być, jasno ? W Q2 też było ciemno, przecież walczymy za Stroggami...

Czekam z niecierpliwością aż zainstaluję ;/ Wtedy szerzej się wypowiem, ale moim zdaniem żeby cokolwiek ocenić trzeba trochę pograc, a nie gadać po pierwszej lokacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos na Radku 9550?

1708102[/snapback]

 

Ja włączyłem u siebie tylko na chwilę - gra nie tnie już w 800x600, detale na medium, wyłączone cienie. Tyle tylko że to sam początek gry, dalej może być już gorzej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z premierą gry Quake IV PC w USA zaczeło pojawiać się coraz więcej pytań o premierę gry w Polsce. W związku z tym postanowiliśmy, że angielska wersja gry Quake IV PC pojawi się w Polsce dokładnie z premierą europejską, czyli we wtorek 25 października. Niestety, w związku z tym, że będzie to wersja angielsko języczna, jej cena również będzie ogólnoeuropejska - 249 zł.

Zgodnie w wcześniejszymi informacjami, firma LEM wyda grę Quake 4 w polskiej wersji językowej i w znacznie atrakcyjniejszej cenie 99 złotych, ale jej premiera, z przyczyn całkowicie nizależnych od nas, odbędzie się w późniejszym terminie, najprawdopodobniej na poczatku grudnia 2005."

 

zrodlo http://q4.imro.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje ze jutro dostane FEAR i bedzie o niebo lepsza od Queka 4

Fear nie jest taki wspanialy jakim mial byc...

 

Tez czuje,ze Q4 bedzie znacznie gorszy od Feara,ale poczekam i zagram osobiscie,

 

Dla mnie i 2 moich kumpli Q 4 zjada Fear.... jest poprostu lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos textur w grze powala

w jednych miejscach wygladaja tak:

 

Dołączona grafika

 

a w innych normalnie

Dołączona grafika

 

 

gram w 1152 all na max ...

ale textury zrypali jak mogli .. ogolnie taki doom3 z kolegami ..

 

i ciekawe jest podjescie panow z ID do tematu "nieklaustrofobicznosci" .. mialo nie byc ciasnych pomieszczen (defakto mi to w D3 nie przeszkadzalo)

ale wedlug panow z ID oznaca to

1. zabierz sufit

2. zrób kolorowego duzego skyboxa

3. zablokuj i tak ruszanie sie na boki ;]...

 

gram sobie bo gram gra jest ok..

ale cudo to to nie jest ..

tak jaki i Fear ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w fear i muszę powiedzieć że dośc monotonne ale jak narazie jest to pierwsza fra w której przeciwnicy w miare myślą a nie są uzbrojonymi humanoidami bez żadej logiki prócz parcia na przeciwnika

1708526[/snapback]

To sie zmieni,gra jest naprawde niezla i masz w pelni racje co do przeciwnikow,ale to jest temat o Q4 :)

Chaos na tym 1 screenie to wyglada tragicznie,ale drugi jest niczego sobie

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hydro2: Gra sie tak jak w Doom3 ...

nic dodac nic ujac .. taki dodatek .. tylko ze w teamach sie czasem pobiega i chlopcy pomoga strzelac .. a tak to jeden pies ;]

 

generalnie jest milo i klimatycznie

Dołączona grafika

 

no ale jak ktos cos takiego nazywa otwarta przestrzenia to sorry ;]

Dołączona grafika

 

tak jak engine q3 nie nadawal sie do Large scale terrain .. tak i D3 .. i Carmack tego nie zmieni ..

 

co nie zmienia faktu ze nasuwanie w ciemnych korytarzach dla mnie tez ma smaczek ;]... no i dla wszystkcih marud jest latarka przy gunie ;]..

ale niektóe go nie maja ..

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos możesz jeszcze raz potwierdzić, że mając ~3200pkt w 3dmark05 grasz na Ultra w 1152 ? Jeśli tak to nowy kwak az takim potworem nie jest i też będę śmigał all na max :) Jupi :P A sreeny powyżej ładne, bardzo ładne. Korytarze - so what. Po ziemi i po łące nie biegamy... Dobrze jednak że jakieś tam otwarte przestrzenie są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niebo i krajobrazy otwartych przestrzeni wygladaja fatalnie. Gram na high w 800x600. Chodzi fajnie, powiem ze nawet lepiej niz doom3 bo z tym to miałem cyrki. Ot tak sobie zwykły shoter z kumplami. Nie ma co ukrywac ale przeciwnicy w Fear to wogole inna (lepsza) klasa, tu widze ryczace bydło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quake powrócił !

Chaos wielkie G prawda ze gra sie jak w doom3, dodatku do d3 juz niemoglem zmeczyc taki syf

Quake 4 jest po prostu tak grywalny jak Q2 i ma klimat Q2 !!!!!!!!

Doom3 byl wolny jak flaki z olejem, potwory sie pojawiały, a tutaj to co było najlepsze w Q2 i Q3 jest teraz połączone w Q4

 

mistrzostwo RAVEN

 

multiplayer to Q3 przyśpieszone, coś pomiędzy Q3 a CPM - czekając na mody jest cholernie super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, a ja jak patrze na te screeny to nie mogę już się doczekac :P Dla mnie to i tak będzie gra roku, za dużym maniakiem jestem żeby w to nie grać... Przerobiona q3dm17 wygląda moim zdaniem świetnie !

 

Edit: SIlver widze że choć ty jeden mówisz jak czowiek :) Jutro nocka zarwana na bank :P

 

Chaos widze sig już poprawiony :) HEhehe

Edytowane przez Didymos234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, a ja jak patrze na te screeny to nie mogę już się doczekac :P Dla mnie to i tak będzie gra roku, za dużym maniakiem jestem żeby w to nie grać... Przerobiona q3dm17 wygląda moim zdaniem świetnie !

 

Edit: SIlver widze że choć ty jeden mówisz jak czowiek :) Jutro nocka zarwana na bank :P

 

Chaos widze sig już poprawiony :) HEhehe

1708964[/snapback]

Nie tylko on :)

Hehe co do przyśpieszenia to radze troszkę przejść gre i zobczyć jak się gra z

SPOILER (very light)

szybszymi nóżkami :D

/SPOILER

 

Ciężko mi mówić gdzie już jestem w SP, ale wydaje mi się tak z 1/2 gry choć to tylko gdybanie :E Gierka jest mega wypass i jak dla mnie F.E.A.R. się chowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...