Skocz do zawartości
Gość kev

Quake IV

Rekomendowane odpowiedzi

Już zacieram rączki :lol: Jakaby nie była - będzie dobra :]

 

Najgorsze jest jednak to że u mnie na osiedlu nikt nie grywa MP, a o tym aby zejść się raz na 100 lat na LAN to już można zapomnieć ;(...

Także moja gra MP zacznie się dopiero gdy wyjdzie FULL PL na półki sklepowe :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1705991[/snapback]

u mnie oba kompy maja prawie full kresek w kazdym tescie... LOL a jaka roznica miedzy nimi...

 

1)

AMD Athlon™ 64 Processor 3000+ venice E6 s939 @ 2610Mhz + Arctic Cooling Freezer 64

- 9x290 @ 1.475v + 4%

DFI Lan Party NF4 Ultra-D

Kingston HyperX DDR 2x512MB / 400 @ 522 Mhz / CL 2.5-3-3-5-1T

- 7-12-2-2-1-2-1 DIV180

GALAXY GeForce 7800GT 256MB GDDR3 @ 450/1100 Mhz

Creative Sound Blaster Audigy 2 ZS

Samsung SpinPoint 120 GB (7200, 8MB cache) ATA/133

Antec True 480 Spec

Chieftec LBX-03B-B-B

- rear: 2x 80mm Arctic Cooling FAN PRO TC

- side: 2x 92mm Zalman FAN ZM-F2

- control panel: Zalman panel 5,25" ZM-MFC1

 

2)

AMD Sempron™ 64 Processor 2800+ s754 @ 2408Mhz BOX cooling

- 8x301 @ 1.55v

Gigabyte K8ne nForce4 4x

Geil 2x512 @ 400Mhz CL 3-3-3-6-2T

Gigabyte GF6600GT 128MB DDR

Seagate Barracuda IV 80GB 7200

Chieftec (GPS-350EB-101A) 350W

ModeCom Step 207

- rear: 1x 80mm Arctic Cooling FAN PRO TC

- side: 1x 80mm Arctic Cooling FAN PRO TC

- control panel: Coolermaster Aerogate II

 

a wypadly identycznie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie testu mojego skromnego configu (desktop) na tej www: "Congratulations, your system will Rock this product! Wish we had a system that hot you lucky dog."

 

Jeśli mess i 6600GT dostaje wysokie noty w tym niby- "benchu", to widać, że wymagania q4 są niskie. Już wkrótce to sami sprawdzimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

?? wasup

 

Min. geforce 3, ja mam 9550, spelnia wszystkie wymogi i FAIL ?

 

 

edit

 

Jaka fajna roznica... ja mam 4 potoki i mam 2 kreski, kolega wyzej ma 12 potokow i ma 3 kreski... to ile trzeba miec na full kresek ? fudo 4xsli ? ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze emocje siegaja zenitu:)

Ja sie zastanawiam jakie lacze bedzie potrzebne zeby pograc na w miare niskich pingach.

Screeny mi sie podobaja, nic tylko czekac!

Ktos wie kiedy to sie pojawi w polsce, nie chodzi mi o polska wersje. Moze media markt sporwadzi angielskie... i hope.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_zabanowany

zaraz sie pochlastam.

na allegro gosciu sprzedaje i pisze ze wysyla 2 dni po premierze czyli: 26-27.10.2005, na ultima.pl pisza ze wysylka tak samo po premierze czyli grudzien ( :mur: ), a LEM pisze ze data wydania nie jest jeszcze ustalona... <_<

 

to kiedy w koncu jest ta premiera w Polsce? a moze gdzies bedzie lezec wersja EN (please God!)?

 

tydzien to jeszcze wytrzymam, ale miesiac nie ma bata.. :angry:

 

 

upd:

o fak... slepym wiec nie zauwazylem. wielka byla moja euforia, ale szybko mi mina skwasniala..

 

za ultima.pl: "QUAKE 4 (wer. Angielska) DVD (PC) Premiera odbędzie sie około dnia 25.10.2005. Zamawiając już teraz, zapewniacie sobie Państwo pierwszeństwo w wysyłce oraz niższą cenę (sugerowana 249.90 zł; w naszym preorderze - 219.90 zł).

 

ja p*.., to chyba joke!?

Edytowane przez christie_zabanowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz pisano o tym....

Wczesniej pisalem ze Q4 w PL wyjdzie albo jeszcze w tym miechu albo za pare miechow i wlasnie LEM potwierdzil ostatnio wydanie Q4 w PL na........Grudzien....... fajnie ze jeszcze D3:RoE maja zamiar wydac chyba w 06.... nie powiem ..ta firma RoxujE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurdde dzisiaj premiera i nie wiem czy jechac i kupic, boje sie ze na kompie moim nie pojdzie (athlon xp 2400+, sapphire radeon9600 pro, 512mb kingstone 333).. bo w sumie nie bede mogl gry zwrocic a $50 do dla bezrobotnego tymczasowo to sporo :-|

 

a ten test to spoko, pokazuje ze mam podkreconego procka na 2.4ghz a nic nie jest podkrecane od dluzszego czasu :/

Edytowane przez phase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

 

W związku z dzisiejszą premierą gry ,,Quake IV'' PC w USA narastają pytania o premierę gry w Polsce. Za sprawą dystrybucji firmy LEM angielska wersja gry ,,Quake IV'' PC pojawi się w Polsce dokładnie z premierą europejska czyli we wtorek 25 października. Jej cena też będzie ogólnoeuropejska - 249 zł. Zgodnie w wcześniejszymi informacjami, firma LEM wyda grę w polskiej wersji językowej i w atrakcyjnej cenie 99 zł, ale jej premiera, z konieczności, odbędzie się w późniejszym terminie, najprawdopodobniej już na początku grudnia 2005.

 

O komentarz do tej sytuacji poprosiliśmy Pana Marcina Turskiego, Prezesa Zarządu firmy LEM: ,,Jak wiecie Państwo jedyną możliwością utrzymania cen znacznie bardziej akceptowalnych dla polskiego klienta jest lokalizacja gier. ,,Quake IV'' w wersji PL pojawi się w sklepach na początku grudnia w cenie 99 zł. Wydawcy gry ID Software i Activision przystąpią do prac nad polską wersja dokładnie po premierze wersji brytyjskiej. Tam gdzie możemy - staramy się wydawać gry równolegle z premierami europejskimi i w polskiej cenie (vide ostatnio ,,Rome Total War: Barbarian Invasion'' PC PL) – nie zawsze się to udaje - kompletnie bez winy dystrybutora.'

Ojojoj :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dla mnie RoE to tez stare dzieje po sobie skolowalem w pare dni od premiery a teraz bk krece z tego LEM...

 

Znam angielski sklep gdzie koszt pzresylki do PL kosztuje tylko 1,5 funta !!!.....www.sendit.com......sporo ludzi od Guild warsa kupilo tam gre i nienarzekalo...sam mialem zamiar to zrobic

W tym sklepie Quake 4 kosztuje 27.99 funta+ 1,5 czyli okolo 169zl..

Jest trasa przesylki i itp bajery:P

 

 

 

Europejska cena - 250zl czyli 60 euro ....? chyba ich mocno pogrzalo..... tak samo jak z san andreas kiedy wyszedl w PL rowno z europejska premiera za 250zl okolo(nie wiem czy to LEM tez byl)

 

Tak sobie przegladam niemieckie strony i widze ze tam q4 kosztuje okolo 45Euro...60 euro chyba z d... wyjeli- to cena z ogromna marza spzredawcy i dlatego wszyscy maja nizsze konkurencyjn ale nie w PL wg LEma...

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie wiem czy plakac czy smiac sie teraz bo w sumie kiedy wyjdzie Q4 PL to jak w przypadku D3 pewnie malo osob go kupi i znow za pare miechow bedzie mozna go dostac po okolo 30zl i tylko sie go kupi dla cdkeya bo gre sie bedzie mialo od dawna i tylko servery bez punkbustera jak to robi 90% ludzi w PL w q3...

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_zabanowany

jeszcze pare dni i pojawia sie dzialajace promocje :wink:

 

tak to do grudnia mozna poczekac na sam kluczyk :)

Edytowane przez christie_zabanowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...