Skocz do zawartości
Gość kev

Quake IV

Rekomendowane odpowiedzi

jakby ktos jeszcze multi nie widzial:

 

www.mess.neostrada.pl/q4multi.avi

 

luzny mecz, z dosc slabym przeciwnikiem, nic szczegolnego.

1712050[/snapback]

'Nie gram wiecej z Toba...' 0wn3d ;]

 

W jakiej rozdz. grasz ?

 

Ja czekam na swoja gierke, bedzie lada dzien. Nagraj jakis filmik z walki na 'the longest yard' jak mozesz. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Nie gram wiecej z Toba...'  0wn3d ;]

 

W jakiej rozdz. grasz ?

 

Ja czekam na swoja gierke, bedzie lada dzien. Nagraj jakis filmik z walki na 'the longest yard' jak mozesz. ;]

1712077[/snapback]

800x600

 

tak wyglada moj cfg:

 

Dołączona grafika

 

co do the longest yard, to nie gram na takich mapach ;]

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny,mowie,ze na high (nie ultra bo na ultra skacze nawet w 1024 bez aa) i nie wlaczalem FPSow,ale nie czuje jakich kolwiek zwolnien a tempo jest oszalamiajace.Wyobrazam sobie jakby to Tobie chodzilo w tych ustawieniach a u Sulaco to juz wogole - z 200 klatek ?:P

PS - Draak,nie widzialem tam komendy na fpsy.Ktos moze zapodac? Czy moze dziala tam cg_drawfps 1 albo cg_showfps 1 albo com_drawfps 1 czy moze com_showfps 1.Ktora bramka jest wlasciwa?Czy moze - nie ma takiej odpowiedzi :))

 

Sulaco boję się zapytać jaki masz sprzęt. Sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać.

1711878[/snapback]

Ma taki,ze przecietnego polskiego gracza nie bedzie na to stac przez cnm,1.5 roku od dzis:

 

Amd64 X2 2.7ghz,2GB ram,Gf7800GTX na SLI :blink: :blink:

 

Dobrze mowie ??

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny,mowie,ze na high (nie ultra bo na ultra skacze nawet w 1024 bez aa) i nie wlaczalem FPSow,ale nie czuje jakich kolwiek zwolnien a tempo jest oszalamiajace.Wyobrazam sobie jakby to Tobie chodzilo w tych ustawieniach a u Sulaco to juz wogole - z 200 klatek ?:P

1712198[/snapback]

nic nie napisałem o ultra tylko o hight.

 

komenda na klatki com_showFPS "1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co on ma w sigu  :blink:

1712162[/snapback]

tak jak wspomnial hydro2 - a64x2@2,71GHz 2GB@246MHz no i 2x7800gtx 490/675 delta50 stery 81.85whql

 

u kolegow na forum pclabu namierzylem demko do q4 ( http://quake4.home.pl/q4.demo ), uruchomilem - 2048x1536 fsaa4x aniso8x ultrahigh, no i otrzymalem sredni wynik z quake4 - 65fps, a to log z frapsa

Avg: 65.311 - Min: 27 - Max: 114

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomocy

wczoraj odpalilem tego q4 chodzil spoko ale musialem odinstalowac KX-y.... przymusowy restart...i winda stoi...

no trudno dzisiaj postawilem ja na nowo...wsio swieze ladnie chodzi i gdy wlaczam teraz q4 to komp mi sie restartuje.....:(((

czego to moze byc wina?

moze cos z firewallem?

pomocy!!!!

komp axp@2.45Ghz, hynixy 400 1GB, 6800@16/6 i inne takie [ciach!]ly

winda xp sp2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż tu dodać od siebie? Gra jest arcygrywalna, klimat, design leveli, pukawki- wszystko 1sza klasa! Ale w końcu raven i id czegoś słabego, a nawet przeciętnego nie wypuszczą. Zdecydowanie ciekawsze niż FEAR, którego monotonia mnie zabija.

 

PS. I tradycyjnie słów kilka o technikaliach. EAX HD w tej grze wymiata, konkurować może jedynie z nim HL2. Oprawa wizualna też trzyma wysoki poziom. Jak skończę się "dogadywać" z 2GB ram, to pokuszę się o testy w ultra, bo 1280x1024@high + AAx4/AAx8 jest arcypłynne.

 

Wracam grać :) Wciąga skubana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym wszyscy sie tak zachwycaja.

 

IMO to kolejny Doom3, ale z mniejsza iloscia niebieskiego.

 

Albo mam cos nie tak bo na High grafika przypomina Q2 (masakrycznie nieostre teksturki) a na Ultra High nie moge grac ( tzn moge ale co chwila sa nagle spadki FPS, tekstury sa baardzo ostre).

 

Gra sprawia wrazenie sztucznej - w Doom3 wszystko bylo wyrezyserowane, tu takze wszystko jest jak po sznurku . Jest tylko jedna sluszna droga. Musze pomagac jakims palantom, ktorych nawet zabic nie moge. Nie podoba mi sie to. Wolalbym byc samotnym uciekinierem ktory stara sie zmyc z tego paskundego miejsca.

 

Szkoda ze potwory zawsze wylaza z tych samych miejsc (nawet miejsc gdzie juz wczesniej bylem i dokladnie spenetrowalem te miejsca itd)... i ze znikaja - (jesli ktos wie co zrobic zeby lezaly od poczatku do konca levelu niech da znac - irytuja mnie znikajace zwloki).

 

Nie podoba mi sie design leveli - ciasno, ciemno, nackane roznych kabelkow kratek i rurek - Q2 byl przejrzysty i nie byl taki ciemny . Tu mam wrazenie jakbym gral w nocy. Jesli ciemnosc sluzy do wytworzenia klimatu ... predzej bylbym sklonny stwierdzi ze do ukrycia niedorobek graficznych.

 

Design broni przypomina ten z dooma3. W Q2 bronie wygladaly inaczej. Tez mi sie to niepodoba tymbardziej ze ta gra nie powinna miec z D3 nic wspolnego poza enginem.

 

Wogole gra wyglada jak Doom3 ze zmienionym menu i kolorystyka leveli, fabula, przeciwnikami i broniami.

 

Moze musze wiecje pograc albo ostatnio FarCry mnie tak oczarowal bo nie widze zeby Q4 byl w czymkolwiek lepszy od FC :| . IMO panowie z ID dali ciala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagralem filmik przez demorecord i teraz jak mam go odtworzyc?? Odrazu jest z fpsami,chcialbym go pokazac,ale nie wiem jak go odtworzyc.Wiem tylko,ze jestv w katalogu Demos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drewniany_kamien - z tego co napisales to ty bys chcial zeby id/raven wypuscilo Q2 na nowym silniku. Wiadomo bylo ze q4 wyjdzie na silniku d3, co wiaze sie z pewnymi konsekwencami.

Piszez ze design leveli jest be bo jest za duzo rurek i kabelkow, a gdyby tego nie bylo to bys psioczyl ze levele sa malo szczegolowe i jakos tu pusto.

Co do potworow to ciesz sie ze nie wylaza ze schowkow na potwory (d3).

Piszez tak: Wogole gra wyglada jak Doom3 ze zmienionym menu i kolorystyka leveli, fabula, przeciwnikami i broniami.

Rownie dobrze moglbys napisac ze Jedi Outcast wyglada jak Call of Duty ze zmienionymi, przeciwnikami, broniami, levelami itd.

 

Wymieniles chyba wszystkie cechy ktore swiadcza o odmiennosci tych gier, jedyna wspolna cecha jest silnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym wszyscy sie tak zachwycaja.

 

IMO to kolejny Doom3, ale z mniejsza iloscia niebieskiego.

 

Albo mam cos nie tak bo na High grafika przypomina Q2 (masakrycznie nieostre teksturki) a na Ultra High nie moge grac ( tzn moge ale co chwila sa nagle spadki FPS, tekstury sa baardzo ostre).

 

Gra sprawia wrazenie sztucznej - w Doom3 wszystko bylo wyrezyserowane, tu takze wszystko jest jak po sznurku . Jest tylko jedna sluszna droga. Musze pomagac jakims palantom, ktorych nawet zabic nie moge. Nie podoba mi sie to. Wolalbym byc samotnym uciekinierem ktory stara sie zmyc z tego paskundego miejsca.

 

Szkoda ze potwory zawsze wylaza z tych samych miejsc (nawet miejsc gdzie juz wczesniej bylem i dokladnie spenetrowalem te miejsca itd)... i ze znikaja  - (jesli ktos wie co zrobic zeby lezaly od poczatku do konca levelu niech da znac - irytuja mnie znikajace zwloki).

 

Nie podoba mi sie design leveli - ciasno, ciemno, nackane roznych kabelkow kratek i rurek - Q2 byl przejrzysty i nie byl taki ciemny . Tu mam wrazenie jakbym gral w nocy. Jesli ciemnosc sluzy do wytworzenia klimatu ... predzej bylbym sklonny stwierdzi ze do ukrycia niedorobek graficznych.

 

Design broni przypomina ten z dooma3. W Q2 bronie wygladaly inaczej. Tez mi sie to niepodoba tymbardziej ze ta gra nie powinna miec z D3 nic wspolnego poza enginem.

 

Wogole gra wyglada jak Doom3 ze zmienionym menu i kolorystyka leveli, fabula, przeciwnikami i broniami.

 

Moze musze wiecje pograc albo ostatnio FarCry mnie tak oczarowal bo nie widze zeby Q4 byl w czymkolwiek lepszy od FC :|  . IMO panowie z ID dali ciala.

1713005[/snapback]

 

qrde lepiej bym tej gry nie opisal :-P ...po 2 min grania juz mi sie znudzila jak to wlasnie tez z doomem 3 bylo ;) ....far cry rulesssss :lol2:

 

i jak dla mnie to tylko dodatek dooma 3 pod innym tytulem i kilkoma zmianami :mur:

Edytowane przez michael_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym wszyscy sie tak zachwycaja.

 

IMO to kolejny Doom3, ale z mniejsza iloscia niebieskiego.

 

Albo mam cos nie tak bo na High grafika przypomina Q2 (masakrycznie nieostre teksturki) .......

1713005[/snapback]

jak to "Drewniany_kamien", takiemu nigdy nic sie nie spodoba :lol2:

typowy RasiakDrewno :lol:

 

ps

idz dalej sie masturbowac przy FarCry :kijem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...