Skocz do zawartości
Gość kev

Quake IV

Rekomendowane odpowiedzi

Eh juz mnie wkur... ten q4 . Chodzi gorzej niz doom3 + dodatek RofE, i nawet nie wygląda lepiej ba po wlaczeni w D3 parallax bump mapping to nawet gorzej wygląda q4 . Jak jest ostra jadka to widze czasem 17 fps . DRAMAT!!! Czy oni sie w koncu naucza pisac te gry ?? W csiku souce sobie moge wszystko na maxa dac i sie gra na dobrym frame rate rzedu 50 . Tutaj to sie boje włączyc 1280x1024 , by sie nie załamać. [ciach!]... od 14 dni mam nowego kompa i juz nie daje rady :(.

1716561[/snapback]

Winisz za to gre ?

Nie badz smieszny.

Masz screeny jak gra wyglada masz tez nasze timedemo. Wiec czepiaj sie wagonow, a nie tworcow gry bo zrobili cos wysmienitego i pieknie chodzacego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a umnie jest tak ze puszczam timedemo z pclaba, na konfigu Paytiego i wynik wychodzi mi ~39, w jednym miejscu przez chwile spada ponizej 25fps, ale gdy gram i jestem w identycznym miejscu fps'ow jest okolo 2x mniej :? . Tez tak macie? O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winisz za to gre ?

Nie badz smieszny.

Masz screeny jak gra wyglada masz tez nasze timedemo. Wiec czepiaj sie wagonow, a nie tworcow gry bo zrobili cos wysmienitego i pieknie chodzacego.

1716668[/snapback]

Ale mam polewke z ciebie . To fear chodzi lepiej i lepiej wyglada !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pisze bo poszukuje pomocy. Mianowicie mam r9200 i w grze mam blad ze swiatlami otoz wszystkie swieca na zielono. Wiem ze w readme jest napisane ze od r9700 i wzwyz ale postanowilem sie spytac czy ktos moze ma rozwiazanie ow problemu, bo w grze jest wszystko ok fps kolo 30 tylko ta zielen :P. Screen ponizej:

http://img401.imageshack.us/img401/8273/lol3xm.jpg

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos problem taki ze nie da sie wogole grac przez to ze dysk jest ciagle czytany :/

 

ciagle przeskoki:/ w innych grach dziala bez problemu

 

moj sprzet hmm 7800gtx, 1gb, itd wiec wina sprzetu to to nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że na gf 6600gt jest nie wiele lepiej . Poprostu grafa jest taka jak w d3 a chodzi znacznie wolniej :/ . Jak widze 18 fps to mnie krew zalewa , az sie przeszedlem do kumpla i pozyczylem 6600gt i spadki sa fpsow drastyczne :(, albo cos z configiem przegiołem . No nic lece dalej moze to tylko kilka lokacji z takim fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie pomykam mechem, ile jeszcze do końca gry zostało, może ktoś kto przeszedł wymienił by levele, Crosis nie ma sie co pieklić wiem że to nie forum warezowe ale chyba o zabezpieczeniach i jak je obejść można rozmawiać, czasem lepiej wkleić cracka do orginału co by nie mieć w napędzie płyty (bardzo mnie wkurza rozpedzanie sie napędu kiedy gra sprawdza 'orginalność' , tym bardziej że nowe napędy do najcichszych nie należą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crosis

nic nie napisalem o piratach/i te taka gre posiadam(przeciez mozna miec kopie gry ktora jest z tloczni), wiec nie wiem po co usuneles moje posty, ale to mnie juz nie interesi, nie wazne (dzis sie na mnie uwzieles) :)

 

Jin*

no to juz wiem za co,

wielu userow pisze takie bzdury i nic nie jest usuwane

EOT

 

a co do tematu to:

jakimi wartosciami skutecznie przyspieszyc dzialanie gry, nie tracac wiele na jakosci ?

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że na gf 6600gt jest nie wiele lepiej . Poprostu grafa jest taka jak w d3 a chodzi znacznie wolniej :/ . Jak widze 18 fps to mnie krew zalewa , az sie przeszedlem do kumpla i pozyczylem 6600gt i spadki sa fpsow drastyczne :(, albo cos z configiem przegiołem . No nic lece dalej moze to tylko kilka lokacji z takim fps.

1716882[/snapback]

Jezeli mial spadki fps drastyczne to mial nie teges konfig.

Spojrz kilka stron wczesniej jak grafe mozna osiagnac na NV.

Pozniej poszukaj jaki podawalem timedemo z takimi ustawieniami, a pozniej sobie zobacz swoja grafe i obadaj na niej timedemo.

Wtedy zrozumiesz Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym filmiku widać główne intro, menu i po kolei każdą broń z gry (na codzień nie cheatuje bez obaw :lol:): 1716264[/snapback]

ogladalem twoj filmik i cos dziwnego zauwarzylem, nie wiem czy to u ciebie czy u mnie cos zle wyswietlane jest ale u mnie stopione szkło jest pomarańczowe a u ciebie białe

 

u mnie wygląda to tak http://www.tweakpc.cjb.net/images/szklo.jpg dobrze czy źle ? ;/ detale High

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz.. uznalem ze czas dorzucic swoje trzy grosze - kwak czetery ;P jest calkiem calkiem... nawet wciaga... gdyby nie to chooolerne ładowanie sie poziomow, i przycinki.

serio, jesli macie 512 ram nie zbilzajcie sie do tej gry, tyle samo sie ładuje co gra :/

(ps, wiem ze to wina ramu bo to wąskie gardziołko mojego systemu :) az prosi sie o 1gb ale kasy na razie niemam...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_zabanowany

mial ktos problem taki ze nie da sie wogole grac przez to ze dysk jest ciagle czytany :/

 

ciagle przeskoki:/ w innych grach dziala bez problemu

 

moj sprzet hmm 7800gtx, 1gb, itd wiec wina sprzetu to to nie jest...

1716825[/snapback]

jest :) 1gb to na sniadanie..

domyslam sie ze na high ci chodzi superplynnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalem twoj filmik i cos dziwnego zauwarzylem, nie wiem czy to u ciebie czy u mnie cos zle wyswietlane jest ale u mnie stopione szkło jest pomarańczowe a u ciebie białe

 

u mnie wygląda to tak 1717119[/snapback]

tylko że ty już użyłeś tego działa i szyba się stopiła i dlatego masz pomarańczowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos macie z ta gra.Jakby wszystkie gry mi chodzily tak jak Q4 w 1280x1024 i to jeszcze z wlaczonym AAx2 (na high oczywiscie bo mna ultra czasem dogra,ale tez dobrze chodzi,tylko,ze sa wtedy spadki) przy takim wygladzie, to swiat gier bylby lepszy.Chodzi 2x plynniej niz D3 i nie ma tych zwolnien przy drzwiach.Malo tego: w 1024 z aax2 mam nontop 60 klatek przy high z lobdias na -2 bez kompresji textur.Czasem mi "przytnie" do 45 klatek,ale to zadkosc przy naprawde ostrej sieczce.Zapewne tych klatek mialbytm ze 100,tylko ze ta gra podobnie jak Arena ma limit i podobnie jak Arena czuje ta plynnosc i predkosc.No pod tym wzgledem miodzio i nie mowcie,ze jest inaczej.Chcialbym naprawde by inne gry byly tak optymalizowane jak Q4,albo nie wiem,mam jakis czarodziejski model 6600gt,ale nie sadze.To raczej Wy cos macie z systemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że ty już użyłeś tego działa i szyba się stopiła i dlatego masz pomarańczowe.

1717164[/snapback]

heh no właśnie ja tam szedłem na przód - byle by w stronę światła bo jak jest ciemno to trzeba włączać latarkę, a z latarką mi gorzej muli :lol: :lol: :lol:

 

w każdym bądź razie gra nie jest jakaś rewelacyjna - po prostu shooter B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. gra juz u mnie w domku :D wydalem bagatela 239zł!!! <_< heh... ale nie zaluje, narazie gram singla.. Faktycznie sterowanie jest całkiem inne, jednak co zrobic, trzeba sie tego uczyc:) Na singlu gram 1024x768 na High aa x2 af x8, i w korytarzach mam 60fps a na otwartych przy zadymie okolo 30, czasem 25.. spadki są, troche pomogło rozpakowanie *.pk4, ale teraz mi gra 7GB zajmuje:)))))) hehe masakra. No ale grywalność stoi na bardzo wysokim poziomie!!! huh.

Polecam. a jak czytałem temat to mało z siebie nie wyszedlem jak co chwila ktos o FEAR napominal:/ TO q4!!!! i jest bardzo dobry!!!! Fear tez jest good! Tyle.

Tylko kurde w tym q4 nie moge sie odnalesc w configach itp:D Wiem wiem.. ale q3 juz tak mam wyuczone, ze troche sie gubie, chociazby wlaczajac konsole:) ine komendy.. mogli zostawic te same:) Jest jakas komenda ktora dubluje komende mouseaccel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...