Skocz do zawartości
Gość kev

Quake IV

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest taki że pieniążki mi się na te gry kończy ;]

 

FEAR, Q4, PSP ajj.

 

Jakoś pociągniemy ;]

1682409[/snapback]

Hmmm z Twojego podpisu wynika iż masz "troszkę" gotówki także nie będzie aż tak źle :D

Ja na PSP zbieram i zbieram i uzbierać nie moge :D

 

Co do Q4 to trzymam kciuki że MP będzie wywalony w kosmos :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..

ale i tak sciagne pirata zeby miec angielska wersja, klucza tylko swojego bede uzywal :D

1682439[/snapback]

o, i oto chodzilo, zrobie tak samo :)

 

thx :)

 

edit: i zrobilem :D

Edytowane przez christie_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chlopcy bedzie sie dzialo,pozostaje tylko pytanie co na to powiedza nasze komputery :)

1682553[/snapback]

moj sie po torbie podrapie ;) (mam nadzieje.. ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobna nadzieje ;]

1682814[/snapback]

Ja tez,ale nie licze na jakies Anty Aliasingi,soft shadowy i takie tam.Poprostu chce komfortowej gry z detalami na high w 1024 tak jak mam to w kazdej dotychczasowej grze,nic wiecej.Jednak wierze,ze optymalizacja jest dobra a co najwazniejsze,gra nie zostala przeniesiona tak jak to bylo w przypadq D3 wiec cos moze z tego wyjsc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamowilem w ultimie za 89zl

 

www.ultima.pl

 

ale i tak sciagne pirata zeby miec angielska wersja, klucza tylko swojego bede uzywal :D

1682439[/snapback]

No, zalezy czym zabezpiecza, oby nie sf3. ;]

Imo jesli juz wydaja u nas wersje z polonizacja, powinna to byc opcja, czyli powinien byc tez zawarty org. jezyk (eng.), bo nie kazdy zyczy sobie grac w wersje pl... (wiem, zawsze mozna sobie sprowadzic...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam gadacie głupoty ja liczę na 1024/768 :) Ale lece od razu 18 (wtorek) i kupuje Oryginała! Najlepiej wydane pieniądze w tym roku :P

1682942[/snapback]

Na tej grafie bym liczyl co najwyzej w 800x600 na med/high

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej grafie bym liczyl co najwyzej w 800x600 na med/high

1682966[/snapback]

W sumie w q3 i tak sie gra na 'lysych' teksturach, jesli sie odpowiednio wykastruje q4 mp to bedzie chodzil nawet na takim sprzecie. ;]

Co innego "sp", tutaj lepiej sobie poogladac widoczki niekiedy kosztem klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta lepszej pory nie mozna sobie wymarzyc.

Za niedlugo mam urodziny, a kazdy mnie pyta co ma mi kupic :)

Haha

Zona: co chcesz na 28 urodziny ?

Ja: Gre

Zona: dobrze dziecko.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Q4 w wirtusie i będę musiał czekać aż do grudnia, żeby zagrać w jakąś durną polską wersję. Swoją drogą, kto jest sobie w stanie wyobrazić spolszczony MP <_< Mam nadzieję, że sobie to odpuszczą... A pirata się ściągnie, żeby potrenować :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem i nawet przyzwoicie sie grało. Grałem na 800x600 na pewno, ale nie pamietam dokładnie na jakich detalach. Jeśli nie masz fioła jak mój kumpel, że ma swój limit klatek jak mu musi gra chodzić i nawet jak jest 1 mniej to już nie gra; to śmiało możesz grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GF 2Ti nie, ale na GF Ti300 chodzi w miarę płynnie w 800x600 High. A temu, że obraz jest beznadziejny, bo karta nie wyświetla wielu efektów. Mam kumpla partyzanta, który na tym sprzęcie całego Dooma przeszedł B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GF 2Ti nie, ale na GF Ti300 chodzi w miarę płynnie w 800x600 High. A temu, że obraz jest beznadziejny, bo karta nie wyświetla wielu efektów. Mam kumpla partyzanta, który na tym sprzęcie całego Dooma przeszedł  B)

1683207[/snapback]

Czlowieku co ty gadasz?! Jesli ktos gra na GF3Ti to jest partyzantem? Bzdura. Ja na GF3Ti500 mialem w timedemo na 800x600/medium 27fps i bylo absolutnie grywalnie. A co do efektow to tez glupoty, bo D3 wykorzystuje BARDZO malo efektow Dx9 i moge cie zapewnic, ze obraz prawie sie nie rozni miedzy karta Dx8 a Dx9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, zalezy czym zabezpiecza, oby nie sf3. ;]

Imo jesli juz wydaja u nas wersje z polonizacja, powinna to byc opcja, czyli powinien byc tez zawarty org. jezyk (eng.), bo nie kazdy zyczy sobie grac w wersje pl... (wiem, zawsze mozna sobie sprowadzic...).

1682965[/snapback]

id nigdy nie zabezpiecza zbytnio swoich gier, klucz do gry internetowej wystarczy. oni doskonale wiedza ze i tak kazde zabezpieczenie bedzie zlamane :) a sf3 ma podobno jakis tam wplyw na wymagania, mialo byc w d3 ale wlasnie z tego powodu sie wycofali.

tak czy siak kupuje oryginal, tzn juz zamowilem :)

w polsce premiera na poczatku listopada :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...