Skocz do zawartości
daFojtek

no i bedzie ATI Radeon 9000

Rekomendowane odpowiedzi

no ni chu... gta mi sie nie chce wlaczyc niby sie wgrywa i przestaje i zostaje w wnidzie. chyba mnie czeka reinstal

hmmm mi gta nie chciało na gf4mx440 chodzic a na r9000 nie prubowałem ..a jesli chodzi o stery to ja mam tak najnowszy panel a stery to 9050 nowsze przynajmniej u mnie były sporo wolniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ni chu... gta mi sie nie chce wlaczyc niby sie wgrywa i przestaje i zostaje w wnidzie. chyba mnie czeka reinstal

hmmm mi gta nie chciało na gf4mx440 chodzic a na r9000 nie prubowałem ..a jesli chodzi o stery to ja mam tak najnowszy panel a stery to 9050 nowsze przynajmniej u mnie były sporo wolniejsze

u mnie tez zajebiscie zwolnilo na najnowszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowie to thorna

hmm procek to nie wszytko a karty nie ruszałem ustawienia fabryczne 0 podkręcania bo mi się nie chce wszytko i tak mi chula płynnie w 800x600 full detal tak że narazie nie podkrecam karty :) a i tak zmieniam prawie cały sprzet :) a wtedy to będzie wynik w 3Dmark2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thorn; to nie karty graficzne są niedopracowane lecz gry. A to w dwóch powodów - producenci gier zabardzo są naciskani przez co mają za mało czasu na dopracowanie gry oraz nie mogą zoptymazlizować swojego produktu dla kart graficznych gdyż nie otrzymali oni szczegółowych specyfikacji od takiego ATi.

 

Np: TV-Tool nie obsługuje układów TV znajdujących się na GF4MX gdyż nie otrzymała specjalnych planów, a sami nic nie wymyślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thorn, fajna stronka, własnie się na niej zarejestrowałem...robish mi konkurencje ;)

o czym wy gadacie jak stronka ...dajcie linka to i ja zrobie konkurecje;)

Chyba mówił o mojej domowej stronce :) no to nie konkurencja tylko zabawa jak narazie ale i tak już się robi zaawansowana stronka i to naprawdę zaawansowana o all :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...