Skocz do zawartości
Misiu15go

Nowa myszka-proszę o rade

Rekomendowane odpowiedzi

Myszki do 100zl = shit :)

 

Optyczne to juz porazka na calej lini oporu ... co najbardziej widac w grach gdy myszka traci sygnal przy szybszych ruchach.

 

Tansze wersje logitechow sa fajne lekkie nie traca sygnalu jednak gdy duzo sie klika czesto padaja przyciski .. ale mowie o klikaniu w grach takich jak sc :) (gdzie leci 120 klikow na minute :D)

 

Jezeli chodzi o drozsze myszki to polecam:

 

ie3.0 - dla osob ktore lubia naprawde lekki sprzet i dynamiczne gry fpp

mx510 - dla osob ktory lubia pewnie prowadzic myszke i trzymaja ja zazwyczaj opuszkami palcow (dobra myszka do csa)

ie4.0 - dla ludzi z duza reka ktorzy lubia miec cos w reku :D

mx300 - polaczenie ie i mx , trzyma sie palcami, jest lekkie i male

razer viper - nowa innowacja laczaca wszystkie zalety myszek :) po prostu wypas - szczegolnie do gier

 

 

acha moge zalatwic ie3.0 praktycznie nie uzywane za 100zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszki do 100zl = shit :)

...

MITOMAN :lol: [no offence] ;)

 

Jezeli chodzi o drozsze myszki to polecam:

 

ie3.0 - dla osob ktore lubia naprawde lekki sprzet i dynamiczne gry fpp

...

badziewie jakich malo :P

w 1 padla optyka po 2 mechach - kursor uciekal w lewo

w 2 zaczal schodzic lakier po okolo 1/2 roku (zamiast byc cala srebrna to miejscami wylalz szary plastik)

w 3 zaczal schodzic lakier (j.w.) i 1 miech po skonczeniu sie gwarancji zaczal przeskakiwac kursor (na szczescie niezbyt czesto - ale tak jakbym rolka 1 raz do gory robil) :(

 

acha moge zalatwic ie3.0 praktycznie nie uzywane za 100zl

dziekuje postoje - powody wyzej i zeby nie bylo ze jestem uprzedzony na podstawie 3 egz. - znajomi tez narzekaja na lakier i jazdy z kursorem :(

 

dlatego moja kolejna mysza jest A4Tech SWOP-80 za 43 zl :P

na nowej gra sie dobrze (na szmacianej czarnej podkladce kursor nie zgubil sie ani razu) a jej zaleta jest 4x nizsza cena niz wymienionych przez Ciebie :!:

 

a jezeli lubimy mity ;)

myszy powyzej 100zl = przerost formy nad trescia ;)

 

ehh co ten marketing robi z ludzmi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myszy powyzej 100zl = przerost formy nad trescia ;)

 

tjaaa:P Fan atari sie znalazl:P Czyli nie ma roznicy w grach miedzy SWOPem 80 a razerem diamondblackiem? Ciekawa teza:) A mieles te myszki obok siebie, zeby je porownac, czy mowisz na podstawie domyslow?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mx300,500,700,dualoptical i pare innych maja ciezarki i wersje x10 tez maja ...

sprawdzalem wszystkie modele w praktyce wiec nie mowcie mi ze nie maja ciezarkow ...

 

@ benek

to ze sie lakier wyciera to jsezcze nic nie zmienia tak na prawde bo wyciera sie w miejscu w ktorym paluchy trzymasz wiec i tak tego nie widzisz...

jezeli chodzi o sensor i "jazdy z kursorem" to chyba do IE zainstalowali stery od logitecha...

i to logi ma jazdy z kursorem dopiero ... kazda mysz 300,500,700 i 900 gubi sie albo jak kto woli wystepuje akceleracja wsteczna ...

proponuje ustawic w jakiejkolwiek FPP sens na 1-2 i w windzie zwiekszyc precyzje wskaznika + zejsc z szybkoscia jej ruchu ponizej polowy i zamachac jakims MX'em pozadnie i to samo zrobic z IE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą B58 i wydaje mi się, że za taką cenę się opłaca. Wcześniej używałem A4Techa Opto 315 (niestety padł) i zmieniłem na tą niedawno. Czułość sporo lepsza. Wydaje mi się, że do sporadycznego grania w sieciowe FPP wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...