Skocz do zawartości
Gość per3z

GeForce 6600 GT(AGP)czy Radeon 9800 Pro(256 bit,128 ddr ram)

Rekomendowane odpowiedzi

6600GT wyciagniesz 7500 markow w marku 2003.

 

dodatkowo masz ultrashaodw 2 (odpaldoom ai poczuj roznice w szybkosci), wsparcie dla divx/mpeg4 (deinteralce i inne) oraz pixel shaders 3.0, ktore juz wiem od znajomego niebawem beda uzywane, a minimum bedzie pixel shaders 2.0e ktore maja 9800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

per3z...

Szczerze to zgadzam sie z Costim...

Jak masz Radka9800pro to nie warto dokładac do tego GF-a ale jeśli możesz go miec bez dopłaty to bierz zdecydowanie...

 

PS. tutaj masz linka do bardzo dobrego testu...Jest właśnie bezpośrednie porównanie do R9800pro....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

per3z...

Szczerze to zgadzam sie z Costim...

Jak masz Radka9800pro to nie warto dokładac do tego GF-a ale jeśli możesz go miec bez dopłaty to bierz zdecydowanie...

 

PS. tutaj masz linka do bardzo dobrego testu...Jest właśnie bezpośrednie porównanie do R9800pro....per3z...

Szczerze to zgadzam sie z Costim...

Jak masz Radka9800pro to nie warto dokładac do tego GF-a ale jeśli możesz go miec bez dopłaty to bierz zdecydowanie...

 

PS. tutaj masz linka do bardzo dobrego testu...Jest właśnie bezpośrednie porównanie do R9800pro....

http://anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2277&p=3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A czy mi pojdzie, chodzi mi o PCI-E ? Mam plytke głowna Intel Silver Reef D845PESV. I czy warto jest inwestować w cóć takiego proc Celeron 1,7 ghz, 256 ram?

 

A moze zamiast 9800 Pro w tytule powinien byc X700Xt ??? Bo chyba jest lepszy?

 

Czy 6600 ten z 256 MB RAM jest lepszy od 6600 GT, raczej nie ale wole sie upewnic.Jeszcze jedno czy 6600 GT są z 256 MB i czy wtedy sa lepsze???

 

Czym sie rózni http://sklep.benchmark.pl/pelny_14655.html

od tego http://sklep.benchmark.pl/pelny_14731.html

Z tego co ja wiedzę to tylko ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Twoja plyta glowna obsluguje PCI-E (pamietaj, ze to nie to samo ci PCI :) ) to pojdzie bez klopotu ;)

 

6600GT z 256MB RAM nie widzialem, ani na AGP ani na PCI-E; co do drugiej czesci pytania - 6600GT bedzie lepszy. Na 6600 nie bedziesz w stanie wykorzystac tych 256MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po raz pierwszy! ;)

Mam takowe pytanie... Ostatnio całkowicie wylecialem z obiegu i nie wiem co sie dzieje na rynku kart graficznych. Jednak widze, ze te karty na chipsecie nVidii 6600 [ GT ] są bardzo dobre. Akurat mam zamiar sobie coś zakupić, niestety cena nie może raczej przekraczać 850 pln (to jest akurat maksimum, wolalbym troszke taniej). W zwiazku z tym, ze tak zachwalacie ten produkt Leadteka, bylbym sklonny go posiasc! :D

Niestety nie wiem jaką wersję zakupić... Moja płyta to: MSI K7N2 z obsługą bodajże AGP x8. Czy mozna na niej zamontowac wersje PCI-Express? A jesli tak, to czy nie lepiej jednak zakupic AGP (chodzi mi oczywiscie o wydajnosc).

Ostatnie co chcialbym sie dowiedziec, to gdzie mozna nabyc takowa karte? Mieszkam w Krakowie i przegladnalem juz kilka ofert, ale niesety omawianej przez Was karty nie znalazlem.

 

PS. Sorry, ze tak lopatologicznie, ale moze zrozumiecie o co chodzi. Z góry thx za odpowiedz. Pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plyte z AGP nie wlozysz karty PCI-E.

 

Wydajnosc wersji PCI-E i AGP jest praktycznie taka sama, wiec nie musisz sie martwic ze cos tracisz.

 

Dostepnosc 6600GT w sklepach jest niewielka, szukaj w sklepach internetowych, ktore chyba jako jedyne sa w te karty zaopatrzone (notabene wczoraj zwiedzalem warszawska gielde komputerowa i 6600GT AGP nie mial nikt!). Zdaje sie ze jest gdzies Leadtek 6600GT AGP za 850zl (ew. www.computer.istore.pl za 870).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie. W koncu bede mogl sie pochwalic, ze mam cos lepszego w srodku, niz starenkiego GF MX440...

 

@Kinio, odswiezyles i pamiec. Juz calkiem zapomnialem o tym sklepie! A w Necie nigdy jeszcze szczerze mowiac nie kupilem i mialbym lekkie opory przed pierwszym razem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

a widzialem u mnie w sklepie w pozku :)

ale to leadtek(winfast) jest :(

1159316[/snapback]

Ty jeszcze marudzisz że to Leadtek :blink:

Leadteki to jedne z najlepszych Gf'ów a na Gainwarda lać bo kto da za grafe wartą 850 1200 :razz: przereklamowane i drogie - z tym mi się kojarzy Gainward

 

@per3z, nie dam Ci tej satysfakcji! No chyba, ze idziemy na ugode i kasujesz swoj avatar ^^

 

BTW. Czym się różni ta karta Leadtek WinFast A6600GT TDH  od tej  WinFast PX6600GT TDH ??? Bo nawet cenowo sa porownywalne...

1211322[/snapback]

PX jest na Pci-e

 

Czemu wszyscy tylko o AGP gadają  :? ??? Która firma jest lepsza GIGABYTE[tansze] czy LEADTEK-[ ma drozsze karty] ? Ale wiadomo ze GAINWARD jest the best

1211410[/snapback]

Leadtek

O Gainwardzie swoje zdanie wypowiedziałem wyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Twoja plyta glowna obsluguje PCI-E (pamietaj, ze to nie to samo ci PCI :) ) to pojdzie bez klopotu ;)

 

6600GT z 256MB RAM nie widzialem, ani na AGP ani na PCI-E; co do drugiej czesci pytania - 6600GT bedzie lepszy. Na 6600 nie bedziesz w stanie wykorzystac tych 256MB.

1210750[/snapback]

niema 6600gt 256 a to dlatego ze niema pameci gddr3 o szerokosci modułu 32bit i pojemnosci 64mb poproatu karta ma standardowe moduły takie jak na 6800u czy rx800xt tylko zamiast 8 kosci 4 co daje 128mb i 128 bit dlatego nie ma 6600gt 256mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no siemanko n6600gt 220$ jest troche lepszy od rad 9800 pro ok 210$

ale uwazajcie przy zakupie czy bierzecie agp czy pci-e bo nie na kazdej plycie pojdzie

ja musielem zmienic deche bo kupilem asusa n6600gt pci-e a stara decha nie miala tego wejscia

w 3dmarkuo5 dostalem 3179 w///// 3dmarku03 - 7936

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A czy mi pojdzie, chodzi mi o PCI-E ? Mam plytke głowna Intel Silver Reef D845PESV. I czy warto jest inwestować w cóć takiego proc Celeron 1,7 ghz, 256 ram?

 

A moze zamiast 9800 Pro w tytule powinien byc X700Xt ??? Bo chyba jest lepszy?

 

Czy 6600 ten z 256 MB RAM jest lepszy od 6600 GT, raczej nie ale wole sie upewnic.Jeszcze jedno czy 6600 GT są z 256 MB i czy wtedy sa lepsze???

 

Czym sie rózni 1209918[/snapback]

niema x700xt na agp to po pierwsze!! sa tylko na pci-e a tu chodzi o karte na agp zreszta 6600gt i tak jest lapesze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...