Skocz do zawartości
bbc20000

Najlepszy FPS roku 2004 ? [Ankieta]

Jaka jest wedlog ciebie najlepszy FPS roku 2004 ?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest wedlog ciebie najlepszy FPS roku 2004 ?

    • 1. FarCry
      51
    • 2. Doom 3
      15
    • 3. Half-Life 2
      109
    • 4. Painkiller
      8
    • 5. inna
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Painkiller - jedyna gra przy której grając po ciemku poczułem dreszczyk na mapie Asylum. To zdecydowanie nr. 1.

Numer 2 to jednocześnie Doom3 + FarCry + HalfL2 :)

Gra idealna to połączenie gier z miejsca 2 :) zrobiona przez producenta gry z miejsca 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tyle osób oddało głos na HL2 ze względu na to, że zapewnia on niezłe wrażenia już na średnio wydajnej platformie sprzętowej no i jest naprawdę niezłą grą. Ale do FARCRY to HL2 jeszcze dużo brakuje, zarówno pod względem jakości grafiki, scenariusza (który w HALF LIFE opiera się na samych niewiadomych- Archiwum X normalnie) czy ogólnej frajdy. Niestety FARCRY w pełni docenić mogą posiadacze szybszych kart graficznych. Z kolei DOOM3 poza niezłą grafiką za wiele nie oferuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FarCry - bo zrobil na mnie najwieksze wrazenie, wspaniala grafa, lokacje, AI

 

Pol FC, pozostale fps'y nie zmiazdzyly mnie...

 

no, moze HL genialnym silnikiem i namiastka klimatu z jedynki

 

a co do Doomka, to podoomałem, podoomałem i ledwo na sile ukonczylem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tyle osób oddało głos na HL2 ze względu na to, że zapewnia on niezłe wrażenia już na średnio wydajnej platformie sprzętowej no i jest naprawdę niezłą grą. Ale do FARCRY  to HL2 jeszcze dużo brakuje, zarówno pod względem jakości grafiki, scenariusza (który w HALF LIFE opiera się na samych niewiadomych- Archiwum X normalnie) czy ogólnej frajdy. Niestety FARCRY w pełni docenić mogą posiadacze szybszych kart graficznych. Z kolei DOOM3 poza niezłą grafiką za wiele nie oferuje.

Dokładnie. A co do Doom'a, to ma on jeszcze wieksze wymagania niż FC. (Przez te swoje dynamiczne cienie, chociaz wydaje mi sie, ze w FC też czasami sie takie pojawiały, hmmm... Czy mi sie zdaje, czy jak w FC strzeliło sie w wiszaca jarzeniowke z w jakims ciemnym pomieszczeniu to ona bujajac sie robila podobne efekty? Tzn swiatło tworzylo podobne cienie?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialem sie pomiedzy FC a HL 2 i...wybralem HL2 choc FC jak dla mnie jest rowny z polzywym do kwadratu :wink: . Hl2 braklo troche do idealnego, tego naj FPS/FPP pewnie dlatego ze jest troche za krotka (powinna byc dluzsza giera :? )a i te etapy z samochodem wygladały jakby na sile je wcisneli dzien przed premierą;/ ale ogolnie giera Super ;] choc Hl1 better 8)

 

P.S1 i male mankamenty to Naukowiec wlepiony tak by przypominal Hl1 tak jak te zielone co strzelają tylko ze w 2 akurat pomagają ;/(a szkoda bo chciacl bym sie z nimi postrzelac :D) i rozgrywka przypomina mi Film Equlibrum z dodatkiem Alienow :x

P.S2 a i tak ulubiony FPP to Shogo:MAD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.-Zdecydowanie HL2 -klimat, dzwięk, muza i absolutny brak plastiku- .( Gra czasami przypomina niektórymi lokacjami demo technologiczne Stalkera ale to tylko moje odczucie ).

2.- Far Cry

3.- Painkiller

4.-Doom3- Na tej grze najbardziej sie zawiodłem, na poczatku powalajacy klimat i uczucie grozy, póżniej nudy, nudy nudy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi osbos co sie zastanawiaja ktory fpp lepszy czy hf2 czy doom itp skonczyli by riddicka i by mieli dylemat z glowy

Rozbawiłeś mnie...

Napaliłeś się na to gierkę i teraz wszystkim wciskasz że jest "tha bestttt"..

Kazdy ma swoje zdanie więc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na HL2 choc "The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay" mnie bardzo mile zaskoczyl i dal bym jej minimum 2 miesjce.

 

czyli tak

 

1. Half Life 2

2. The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay

3. Doom 3

4. Painkiller

5. Far Cry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

painkiller (sam lub z BooH-em )

zabiła mnie klimatem mapek i potworami/bossami i ofkoz oprawą audiowizualną

na rowni FC - grafa (moim zdaniem nadal nie do przebicia), wielkosc map , klimat wakacyjny :lol: ja taki lubie :D goofno ze cukierkowy , warcraft 3 tez ma niby cukierkową grafe ale na tym polega jego urok, long view distance :D AI w hl 2 grałem niestety w bete kiedys wiec nie moge nic mowic ale podejrzewam ze znalazłby sie na 3 miejscu, bo doom 3 mnie nie podniecił - na pocz kul potem to juz schematycznie było

POLSKA BIAŁO CZERWONI !!! :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...