Skocz do zawartości
bbc20000

Najlepszy FPS roku 2004 ? [Ankieta]

Jaka jest wedlog ciebie najlepszy FPS roku 2004 ?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest wedlog ciebie najlepszy FPS roku 2004 ?

    • 1. FarCry
      51
    • 2. Doom 3
      15
    • 3. Half-Life 2
      109
    • 4. Painkiller
      8
    • 5. inna
      9


Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku wyszlo wiele wspanialych FPS gier ? ktora wedlog was jest najlepsza ?

 

 

Ja wybralem Farcry z tego tytulu ze graficznie ta gra nie ustepuje Hl2 i jest mniej przyjazdna dla slabszych komputerow niz HL2. HL2 nawet na moim systemie sprawia problemy co mnie to troche dziwi. Nie wzmienie Doom3 bo to wogole bylo nie porozumienie pod tym wzgledem. Painkiller jest naprawde super ale graficznie jednak nie jest na rowni z poprzednimi 3 grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stawiam na

HL2

 

OT

Wszyscy rozumiemy ze chodzilo ci o to ze HL2 nie rozni sie wiele graficznie od FC ale za to (wlasnie o HL2 chodzi)jest mniej przyjazny dla slabszych komputerow?Czyli ma wieksze wymagania?!:)Poniewaz napisales ze... sam wiesz zreszta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zaraz zaraz Far Cry jest przyjazniejszy dla slabszych komputerow od HL2 ???? sorka ale nie rozumiem jakos dal bym sobie glowe uciac ze jest odwrotnie. Ja zaglosowalem na HL2 ale na 2 miejscu na pewno dal bym Far Craya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialem sie nad DIII i HL2. FC dla mnie nie istnieje za bardzo. Nawet nie chcialo mi sie jej skonczyc bo mnie znudzila. Nawet Painkiller jest lepszy od FC.

Wybralem jednak HL2 poniewaz wciaz w niego gram i jestem pod wrazeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmh... no może w sumie Half Life2 jest najlepszą grą roku, ale głównie ze względu na cs:source. Singiel nudny, Multi dużo gorszy niż ten w jedynce, w zasadzie HL jest grą dobrą ale nie żadną rewelacją . Poprostu wszyscy sie "napalili" na drugą część ze względu na kultową jedynke, i nawet gdyby half life2 był dużo gorszy to i tak by wszyscy mówili że to świetna gra. Z gier singlowych bardziej jush mnie statnio wciągnął call of duty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAINKILLER Za strzelanie do morderczych dzieci, wynaturzonych kobiet i demonicznych starców (dewiant ze mnie, ja niemogę :lol: ; za dzikie masy wrogów dostarczających megatony rozrywki :twisted: ; za niebanalny design niezwykle klimatycznych mapek, oraz odjechane giwery z kołkownicą na czele :o ; za to że jest polska 8) ; za to że jest w znośnej cenie :) ; a przedewszystkim za najlepszą muzę w grach jaka kiedykolwiek powstała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie FARCRY - jest najlepszy graficznie, ma świetnie zoptymalizowany engine scenariuszem pozostałym tytułom też nie ustępuje zaś o takim AI przeciwników reszta kandydatów może jedynie pomarzyć.

Drugi PAINKILLER za frajdę, udżwiękowienie i za wygląd ostatniego poziomu w którym graficy otarli się o geniusz.

Half Life 2 i Doom 3 to też świetne tytuły, ale tzw playability momentami w nich siada, chociaż w half life 2 fajnie poprowadzono scenariusz no i alyx.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. a gdzie jest CSS??!!

Nie ma takiej gry CS:S, jest tylko modem HL2 wiec jesli glosujesz na HL2 to i na CS:S...

 

Ja oczywiscie swój głos na wspaniałego HL2... dziwi mnie brak popularnosci DooMa3 który bardziej mi sie podobał od FC... czas okaże która gra zapisze sie w Historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiscie swój głos na wspaniałego HL2... dziwi mnie brak popularnosci DooMa3 który bardziej mi sie podobał od FC... czas okaże która gra zapisze sie w Historii.

Gdyby nie HL2 to pewnie i tez bym glosowal na DIII. Podobnie deklarujesz Ty.

Podejrzewam, ze wiekszosc, ktora wlasnie glosuje na HL2 oddalaby glos na DIII gdyby tego pierwszego nie bylo.

Ale to tylko moje teorie i nie zawsze sie sprawdzaja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zaraz zaraz Far Cry jest przyjazniejszy dla slabszych komputerow od HL2 ???? sorka ale nie rozumiem jakos dal bym sobie glowe uciac ze jest odwrotnie. Ja zaglosowalem na HL2 ale na 2 miejscu na pewno dal bym Far Craya.

HL2 zacina sie na moim systemie bezprzerwy. Takich problemow nie mialem z FarCry. Zacinanie sie w HL jest z tego co czytalem spowodowane przez dzwiek w grze. Pewnie pozniej wyjdzie patch no ale na razie ten problem istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bbc20000 - Zacina sie bo zapewne masz pirata, nie znam osoby która by miała problemy z orginałem...

Looknij do watku HL2.

80% ludzi tak ma.

Valve sie przyznaje, ze to ich blad. Patch tego nie naprawil.

Ostatnia sprawa, masz magiczny komp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech...trzeba było chwilkę jeszcze poczekać, wczoraj wyszedł The Chronicles of Riddick, który może pobić DOOMa 3.

No, ale jeżeli już jest ankietka to my vote goes to...FarCry!

Gra zrobiła ogromne wrażenie, jako gadało się o niej jako o FPP roku, a tymczasem imho nim jest!

Za widoczki, za wspaniałe AI, za grywalność, za grafikę, za silnik, za pojazdy...No cud, miód i orzeszki! No i gra chodzi lepiej niż DOOM 3 i Half-Life 2(wiem, że nie powinien, może ja mam jakiegoś magicznego kompa, ale tak jest!).

Na drugim miejscu bezsprzecznie Half-Life 2.

Również wspaniała gra, ale jakoś wolę biegać po tropikalnych wyspach niż po obskurnym mieście, niczym te nasze, polskie.

Na trzecim miejscu niewiadomo co będzie. Narazie to DOOM 3, ale na dniach będę pogrywał w Escape from Butcher Bay, a dziś kupię Battle out of Hell, który też ponoć miażdży!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HL2 zacina sie na moim systemie bezprzerwy. Takich problemow nie mialem z FarCry.  Zacinanie sie w HL jest z tego co czytalem spowodowane przez dzwiek w grze. Pewnie pozniej wyjdzie patch no ale na razie ten problem istnieje.

sa pewne komendy ktore niweluja ten problem wystarczy troche poszukac w sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bbc20000 - Zacina sie bo zapewne masz pirata, nie znam osoby która by miała problemy z orginałem...

gadasz od rzeczy chlopie...mam oryginal i jest co jakis czas lekkie przyciecie..jest to znany problem i Valve juz troszke polepszylo to w swoich update;ach, ale i tak sie zdarzaja przycinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bbc20000 - Zacina sie bo zapewne masz pirata, nie znam osoby która by miała problemy z orginałem...

gadasz od rzeczy chlopie...mam oryginal i jest co jakis czas lekkie przyciecie..jest to znany problem i Valve juz troszke polepszylo to w swoich update;ach, ale i tak sie zdarzaja przycinki

mam orginal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom to doom , kazda czesc to sieczka na maxa i minimum myslenia , wiec dlaczego 3 miala byc inna? Dla mnie to nie wada , to cecha tej serii ;) Zastanawialem sie nad hl2 i fc , ale jednak hl2 , po pierwsze css , po drugie ten klimacik ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelad

Szkoda że nie pogram w H-L2(połączenie modemowe), wtedy nie miałbym wątpliwości.

Głos oddam na Far-Cry bo goście nie zapowiadali Bóg wie czego a gierka jest lepsza od Dooma.

Miłym zaskoczeniem był Painkiller.

 

PS. Ale nie zapominajcie o MOHPA bo ponoć też nieźle kopie.Ten rok był dobry dla fpp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Far Cry.. - jak dla mnie najwieksza rew[o]elacja...

2. Half-Life 2

3. MoH: PA - najlepszy z serii MoH.. a uwielbialem tą serie...

 

Doom 3 jak dla mnie troche przereklamowany w stosunku do samej gry... Jest to moja opinia.

Glos na Far Cry'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.painkiller - jedna gra w tym roku którą przeszedłem całą, extra mapy, grafa moim zdaniem na równi z pozostała trójką, mój klimat,no i POLSKA

 

2. półżywy - za klimat, fizykę, no i chyba wytrwam do końca.....

 

3,4 doom i far cry - zabiły mnie grafą i tylko tym pograłem chwilę i narka

grając w dooma podtrzymywała mnie tylko jego legenda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. HL2

2. FC

3. D3

 

... a Painkiller mi sie nie podobal :-)1. HL2

2. FC

3. D3

 

... a Painkiller mi sie nie podobal :-)1. HL2

2. FC

3. D3

 

... a Painkiller mi sie nie podobal :-)1. HL2

2. FC

3. D3

 

... a Painkiller mi sie nie podobal :-)1. HL2

2. FC

3. D3

 

... a Painkiller mi sie nie podobal :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...