Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Aktorstwo/Recytacja itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Topic dość nietypowy, ale uważam, że na oślą łączkę się nadaje...

 

Zapewne wielu z was pasjonuje się nie tylko kopiszonkami, techniką itd., a posiada również zainteresowania kulturalno-rozrywkowe...

 

Chciałbym zasięgnąć waszej rady i wypytać o teksty (szczególnie te liryczne) ... Jakie podobają się wam wiersze, czy może jesteście zwolennikami awangardy, ciągnie was do nowości, czy może lubicie klasyke...

 

Jeżeli jest ktoś na forum kto bierze udział w różnorakich konkursach recytatorskich to proszę o wypowiedź...

 

Byłbym pełen szczęścia gdybyście mogli napisać tytuły wierszy (i autorów), które zapadły wam w pamięć...

 

A tak btw. co sądzicie o Aktorstwie w Krakowie albo Łodzi?

Może ktoś zdawał? Jak wyglądają egzaminy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zainteresowania kulturalno-rozrywkowe skierowane sa bardziej w strone filmu i muzyki, ale zawsze podobały mi sie utwory antyczne, szczególnie te z Grecji :) Wspołczesna tworczość raczej mi nie podchodzi, a Mickiewicza uważam za wierszoklete (imho jego rymy sa nieco prostackie :P ) :lol: Ale np. Herberta lubie :)

 

Pozdrawiam :)

 

Ps.

Napisz tego posta na forach zwiazanych z tematem, bo tutaj nie rokuje wielkiego odzewu;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj ulubiony wiersz:

"Piesn Dwunastu Godzin Dnia" - Chau Chou

Ale, zeby go zrozumiec i cos z niego wyciagnac, to nalezy najpierw przeczytac cala ksiazke (co wszystkim polecam - "Kamienny most" Chau Chou wydawnictwo miska ryżu ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...