Skocz do zawartości
motofan

Serial Tajemnice Smallville

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,ciekaw jestem czy na forum są jacyś fani tego serialu? A może ktoś wie kiedy w TVN będą puszczać trzecią serię? Jak dla mnie,wychowanego na komiksach serial jest bardzo fajny.A jak tam wasze opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu czekac na trzeci sezon w tvn, lepiej sobie sciagnac te odcinki i ogladac bez reklam i bez glupiego lektora :P Mam nadzieje, ze sciaganie serialu telewizyjnego jest legalne i nie dostane za ta rade punktow karnych:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu czekac na trzeci sezon w tvn, lepiej sobie sciagnac te odcinki i ogladac bez reklam i bez glupiego lektora :P Mam nadzieje, ze sciaganie serialu telewizyjnego jest legalne i nie dostane za ta rade punktow karnych:]

Sciaganie serialu chyba wiele sie nie rozni od sciagania filmow kinowych czy innych. W obu przypadkach odbierasz czesc przychodzu wytworni i ludziom, ktorzy pracowali nad filemem/serialem. Niestety u nas jest to chyba jedyny sposob na bycie w miare aktualnie. Juz dokladnie nie pamietam, ale TVN bodajrze zatrzymal sie na 2 serii Gwiezdnych Wrot, podczas gry w TV leci juz seria osma, dziewiata jest w planach a dodatkowo stworzono nowy serial, ktorego druga seria zostala juz zapowiedziana. W przypadku Smallville mozna w niektorych krajach mozna juz ogladac na bierzaca serie czwarta, a u nas jak zwykle stacje sa do tylu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca tak... Nie odbieram żadnych dochodow komukolwiek, ponieważ teoretycznie moge sobie to za darmo obejrzeć w TV. Producent serialu podpisuje umowe z dana stacja na jakas sume i tyle - nie ma juz potem zyskow. Gdyby to było nielegalne, to nielegalne byłoby rownież nagrywanie filmów z TV, co wydaje mi sie absurdem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pol roku temu w TVN wieczorami lecial serial "Six feel under" (szesc stop pod ziemia) - o rodzinie prowadzacej dom pogrzebowy. Mimo dobrej ogladalnosci drugiej serii juz nie wyemitowali . Pisalam maila ale nie umieli odpowiedziec czy i kiedy zakupia nowe odcinki oraz czy planuja powtorki pierwszej serii..

 

Jezeli ktos z Was posiada serial "Six feel under" to przyznam ze jestem zainteresowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po 10. odcinku 4. sezonu. Dalsze odcinki dopiero w styczniu 2005. Nie wiem co ten serial w sobie ma, ale wcześniej nadrabiając zaległości potrafiłem obejrzeć 6-7 odcinków pod rząd ;)

 

W ogóle jakoś ostatnio przestałem oglądać filmy... tylko seriale... Smallville, Lost, Stargate Atlantis, 4400, Battlestar Galactica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...