Skocz do zawartości
Gość hydro2

Armies of Exigo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Da sie i to nie wszystko,jest juz dostepna pelna kinowa polska wersja jezykowa gry,gralem w nia dzis troche i musze powiedziec,ze niczego sobie i moge ja wam smialo polecic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

hydro2 powiedz mi skad mozesz wiedziec skoro masz 512mb ramu? Pytam sie kogos kto odpalal na 256mb a nie przeczytal wymagania minimalne

Gralem w to min u kolesia,ktory ma 256 ram i mu prawie wogole nie dogrywalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grafika, jak ktos wie co moze byc to prosze o rady..

 

Dołączona grafika

 

Sprzet to :

- axp 1700+

-gf4 ti4200

-256 ram

 

Wszystko ustawione na full..

Zauwazylem, ze jak poprzesuwam sie myszka wokolo tych budynko, to w niektorych pozycjach pone sie pojawiaja, ale zaraz lekki ruch myszka i znowu wygladaja jak cienie :( Poradzcie cos..

 

Z gory dzieki, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazal sie w chwili zainstalowanie sterownikow 66.93.

 

OT : Tak przy okazji, spotkal sie ktos z was ostatnio z driverami majacymi zakladke overclocking? Kiedys takie mialem, ale raz tylko, a przydalby sie. Nie byloby potrzeby instalacji innych programow.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,mam problem z grą w temacie.Jestem w 6 misji zwierzoludzi,tam gdzie na całej planszy są wiatraki.Wszystkie zadania do zrealizowania zrobiłem.Wszystkich wrogów na planszy zmiotłem i gra się nie kończy!!W zadaniach do zrobienia wszystko mam oznaczone jako ukończone.Ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie czy wy jestescie jacys niedorozwinieci?!??! co drugiej osobie z jakimis problemami nie chce sie nawet sprawdzic czy jakies patche do gry wyszly tylko bezmysle stukają bezsensowne posty na forum. Tu sytuacja jeszcze gorsza bo koles dales posta tuz pod moim w ktorym pisalem a patchach. PATOLOGIA!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z 3 misją w kampani ludzi, tam gdzie musimy tego maga do zamku zaprowadzic....jestem juz w tej wiosce rivos czy jak jej tam, no i tworze sobie oddziały, gdy juz mam z 2 oddziały pikemanów to właze im do obozu i po wykoszeniu dwoch budynkow do tworzenia tych ogrów zostaje mi kilka jednostek a z polnocy z drugiego obozu nadchodza te wielkie cyklopy czy jakos tak :/ ma ktos jakis sposób na to :| :? (katapultą sie bawiłem ale nie miałem juz jednostek do obrony jej..) ma ktos jakas taktyke na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć. Kupiłem sobie w emiku tą grę(drogo B) . I mam takie banalne w sumie pytanie. Nie mogę jednarazowo, że tak powiem rozporządzać więcej niż 15 jednostkami naraz?ocb? Jak zaznaczam grupę to max 15 jednostek , w sumie to gra raczej niewarta tych pieniędzy.pzdr

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...