Skocz do zawartości
zryciuch

MAM PROBLEM Z PŁYTA GŁÓWNA ECS K7S5A I JEJ PODŁĄCZENIEM

Rekomendowane odpowiedzi

JEZELI KTOS MI MOZE POMOC W TYM TEMACIE - Z GÓRY DZIEKUJE- MOGE PRZESŁAC KAZDEMU OBRAZEK TEJ PŁYTY Z TYM CO JUSH PODŁĄCZYŁEM. PROSIŁBYM O POMOC W STYLU CO : CO DOBRZE PODŁĄCZYŁEM , A CO ŹLE...

EWENTUALNIE JAKIES LINKI DO OPISÓW PODŁĄCZNIA TEJ PŁYTKI...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabierasz sie za skladanie kompa a nie masz o tym zielonego pojecia.

Wstaw na forum fotki tego co udalo ci sie juz zrobic, napisz jakie masz podzespoly sprobojemy ci pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw poczytaj o tym co robisz potem jak bedziesz pewien z wszystko wiesz przeczytaj jeszcze raz jak nie to oddaj do sklepu albo popros kogos kto sie na tym zna bo jak nie to mozesz sobie cos uszkodzic proca itd poza tym wszystko co potrzebujesz wiedziec o tym mobo jest w instrukcji tylko nie mow ze nie znasz angielskiego tam to jest prawie obrazko dla przedszkolakow opowiedziane co gdzie i jak podlaczyc... co tam jest do podlaczania zasilanie ledy i off reset ... karty pasuja tylko do jednego gniazda ram tez tylko w jeden sposob zasilanie podobnie wiec nie wiem w czym moze byc problem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś podać linka gdzie jest opisane jak złożyć samemu kompa?Najbardziej interesuje mnie instalacja proca i chłodzenia bo to chyba jest najtrudniejsze z tych czynności.

w książeczce i kazdym manualu (ktorego mozna sobie przegladnac poprzez wejscie na strone producenta plyty glownej) od płyty głównej masz to opisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...