Skocz do zawartości
RUMUNaThLoNiX

ABIT AV8 I lipa :/

Rekomendowane odpowiedzi

hmm kupilem se nowy sprzet. mam plyte abita kv8 na s939 i proca 3000+ na jadrze winchester. wszystko bylo by pieknie gdyby komp ruszyl :/ wlacza sie i nawet nie chce sie wlaczyc monitor :/ proc jest dobry sprawdzany grafa tez (nawet na grafie PCI nie poszedl) wiec nie wiem w czm problem zasilacz tez sprawny dziala na takim samym sprzecie co ja mam

 

Wiecie co moze byc nie tak ?? plyte mam 2 dzien i nie wiem co robic z tym fantem. sprzet zakupilem w komputroniku.

 

Aha ramy tez mam nowe sa to twinmosy 512X2 w dualu z cl2.5 i tez sa sprawne !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz ustawienie zworek na mobo i odpal sama plyte polozona na kartce papieru zeby weliminowac zwarcia itd jak nie wstanie to wiesz co jest potem wkladaj wszystko po koleju ram proc gc

 

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm heh jak pisalem qmpel ma taka sama plyte z reszta zamawialismy razem wiec przyszly w tym samym czasie :) wiec on tylko teraz czeka na swojego proca bo gdzie inndziej se zamowil. a ten moj chodzil na jego plycie :) wiec nie wiem co jest grane :!?!!?!

plyty te same i na jednej chodzi moj proc a na drogiej nie :P

.

btw wyciaglem cala plyte polozylem na tej siatce co dali do plyty tej antystatycznej no i uruchomilem bez cpu i bez grafy i dalej lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm heh jak pisalem qmpel ma taka sama plyte z reszta zamawialismy razem wiec przyszly w tym samym czasie :) wiec on tylko teraz czeka na swojego proca bo gdzie inndziej se zamowil. a ten moj chodzil na jego plycie :) wiec nie wiem co jest grane :!?!!?!

plyty te same i na jednej chodzi moj proc a na drogiej nie :P

.

btw wyciaglem cala plyte polozylem na tej siatce co dali do plyty tej antystatycznej no i uruchomilem bez cpu i bez grafy i dalej lipa :(

hmm heh jak pisalem qmpel ma taka sama plyte z reszta zamawialismy razem wiec przyszly w tym samym czasie :) wiec on tylko teraz czeka na swojego proca bo gdzie inndziej se zamowil. a ten moj chodzil na jego plycie :) wiec nie wiem co jest grane :!?!!?!

plyty te same i na jednej chodzi moj proc a na drogiej nie :P

.

btw wyciaglem cala plyte polozylem na tej siatce co dali do plyty tej antystatycznej no i uruchomilem bez cpu i bez grafy i dalej lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHEHEH tez mialem taki problem, ale z plyta ABIT AV8 bo KV8 nie jest chyba na s939 tylko na s754, ale mniejsza o to.

Pierwsza plyta tez nie wsztawala i nie wiadomo bylo o co chodzi ale zakupiona byla druga i tez nie chodzila tak jak powinna bo okazalo sie ze ta pierwsza popalila dwie kosci Kingstona i sprzedawca u ktorego mialem kupowac kompa zrezygnowal 8O nie wiedziec czemu 8O .

Ale juz zamowilem u innego sprzedawcy taka sama plytke i jutro powinna byc :twisted: i zobaczymy jak sie spisze mam nadzieje ze bedzie juz OK!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam troche inny problem. Wszystko chodziło ślicznie, miodzio - do czasu. zachciało mi się updatować BIOS. Wszystko poszło ślicznie, nowy BIOS wgrany, standardowy resecik i... lipa. Komp nie wstaje. Nie daje znaku życia. Czy można płytke jeszcze odratować?? dodam że hotflash nie wchodzi w gre.

 

RUMUNaThLoNiX to nie musi być wina płyty. zapuść ją z tylko jedną kostką ramu bo z fabrycznym biosem nie obsługuje duala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhehe ta jedna wymienili ale dopiero za 3 razem :) bo powiedzieli ze jest dobra, woglue komputronik to lipa wiecej tam nie kupuje >:(. teraz mam druga plyte ta sama od qmpla, i co chodzi niby normalnie ale POST wariuje , wyskakuje czasami Turn l2 chache, albo jak go uspie to pisze FF czy cos tam, jak go obudze to dalej jest ten sam kod. Aha dodam ze ta plyta zjarala mi 512 mb ramu :D i nie wiem czemu :) nie przechodzi testu w biosie :P i nie wiem czy uwzglenia mi. aha i jeszcze sa rozne wyniki w marku :P. sprawdzalem ja na zasliaczu firmowym 380. neoteca.

i jescze jedno :) jak podlacze dysk pod secondary na tasmie :) to go nie wykrywa biosie, raz wykryje ale nie zbootuje :). jak podlacze pod master to dziala ????

mial ktos takie objawy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...