Skocz do zawartości
MK

Babble darmowe VoIP także na stacjonarne

Rekomendowane odpowiedzi

Nom darmowy ale na stacjonarne z tego co zauwazylem ;> na kom kosztuje 11,5 centa ale nie wiem nawet gdzie to sie placi :D Jak dla mnie stacjonarne starcza ale ile to potrwa?;] Zna ktos moze jakies szczegoly ? Nic nie ma za darmo :P gdzies musi byc kruczek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.wipphone.com/pg_Download.aspx a macie niebede cham : ) . Register i macie 30 minut darmowych na caly świat: P Jedno konto = 30 minut. Radze na poczatku zalozyc sobie z 10 kont i na kazde sie zalogowac nierozmawiajac nigdzie . W polsce dziala tylko w wawie a tak to na caly swiat :D . Numer sie kreci np 004922 i numer domownika : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chyba coś poblokowali, wydzwoniłem ok. 20 minut, a teraz nie mogę się połączyć ze stronką, jak pingam do niej to wyskakuje mi błąd ogólny, a u innych chodzi. Jak się łączę przez program, to podaje mi, że nie mam żadnych pieniędzy i muszę uzupełnić konto, sprawdzałem na róznych kontach, które nie były wydzwaniane i wszędzie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak dzwonisz to też gada, że musisz uzupełnić konto, bo u mnie gdzie nie zadzwonię to słyszę śpiewkę, że posiadane fundusze nie pozwalają na rozmowę, czy tak jakoś (ciężko zrozumieć początek informacji). Próbowałem do Wawy, ale też lipa.

Zastanawia mnie dlaczego nie można połączyć się ze stronką, to chyba ingerencja providera, ale program się łączy i elegancko loguje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten babble mnie cos wkurza. jak go otwieram to wyskakuje okno z outlooka 2000 i zaczyna cos sapac .... potem jakis blad i dopiero mi sie wlaczy program.

oczywiscie udalo mi sie tylko raz podlaczyc i i tak rozmowy nie moglem wykonac.

klapa na calej lini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wipphone działa ale tylko jak sie dzowni do warszawy rozmawialem z kumplem 15 minut i zadnych przerw :) A ten Babble cos nie bardzo chce dzialac cos mowi "You don't....... permited" cos takiego straszny belkot a teraz to wogole sie cos nie chce zalogowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wipphone działa ale tylko jak sie dzowni do warszawy rozmawialem z kumplem 15 minut i zadnych przerw :) A ten Babble cos nie bardzo chce dzialac cos mowi "You don't....... permited" cos takiego straszny belkot a teraz to wogole sie cos nie chce zalogowac.

Toć mówie , ze cacy smiga :) .Sam dzwonilem do wujka z Toronto , 30minut rozmawiałem i na poczatku jak i na koncu zero laga ( łącze 128 : > ) , 30 minut z kolega z USA miasta nie pamietam : > , i z kolega z wawy i lajt zawsze , zero laga full komfort 8) . Minusem jest to ze konta niezawsze uzanje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wszytsko działa jakoś super, ani razu nie zacieło.

Troche szumiało ale to wina źle skonfigurowanego mikrofonu (za bardzo zbierał).

 

Dodzwoniłem się za darmo do znajmoych w moim mieście,

a kolega za darmo z Wrocławia do Krotoszyna.

Ponoć także za darmo można dzwonić do USA i Niemiec.

 

 

PS. Może wszytsko zależy od tego do jakiej centralki telefonicznej się dzwoni ?? Ja dzwoniłem na centralkę cyfrową, ale jeszcze nie czysto światłowodową :)

 

Czasami w godzinach szczytu w ogóle nie można się zalogować, chyba jeszcze nie potrafią obsłużyć tylu połączeń.

 

Ciekawe kiedy będzie w 100% płatny i czy w ogóle ??

 

Program Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dostal juz ktos rachunek od swojego operatora telefonicznego (tpsa) czy co tam macie ?? :) Zeby sie nie okazalo, ze potrafia wylapac numery i przyjdzie ci rachunek z Polski, a nie z Babble :D Mi dziala wszystko - wszystkie stacjonarne na calym swiece - jest normalna jakosc, wiec pomimo tego, ze uwazam ze jest darmowe na 80%. To posiadam jakies watpliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...