Skocz do zawartości
Gość

Lord Of The Rings - The Battle For Middle Earth (c) EA

Rekomendowane odpowiedzi

a co wy mowicie, cos sie nie zgadza, wlasnie gram w ta gre na komputerze brata, Athlon Xp 1700+ @ 2000MHz 768 ramu grafika radeon 9550 @ 420/520 gram w 1024 anizox8 aliasing x0 ustawienia grafiki w grze najwyzsze i super sie gra zadnych problemow. wiec bez przesady ze sa takie wymagania. Procek i grafika nie jest najlepszych lotow wiec nie mowcie ze jest tak kiepsko, ramu mam wiecej to fakt ale reszta jak napisalem i spokojnie pogrywam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze gra dziala na podrasowanym silniku od C&C: Generals, wiec rusza nawet w najwyzszych detalach na slabszych kartach (oczywiscie pomijam tutaj efekty, ktorych dana karta nie obsluguje), ale cala akcja dzieje sie jakby wolniej. Nie objawia sie to szarpaniem obrazu czy spadakiem ilosci klatek na sekudne. Najlepiej porownac sobie gre u kogos, kto ma dla niej odpowiedni sprzet i u kogos kto spelnia powiedzmy minimalne wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej dzisiaj normalnie wcisneło mnie w fotel :D

Zasałem

Drathian Sauron Mod + 1.25. Noramalnie zabawa Sheloba i Sauronem wymiataja :D Mod narazzie troszke niedopracowany ale naprawde naprawde warto go zobaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam pewien problem

gierke mam oryginalna i gdy odpalam to po paru minutach (nie wazne czy siedze w menu, czy gram) gierka wychodzi do windowsa i pokazuje sie takie okienko

 

Dołączona grafika

 

poszukalem w googlu i jedyne co udalo mi sie dowiedziec to to, ze duzo osob ma podobny problem, ale jednak solucji zadnej nie znalazlem.

 

wiecie moze co zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec mam gierke i musze przyznac, ze syci na maxa :] Wczoraj od 22 do 5 rano walczylem :P Grafika prezentuje sie bardzo ladnie :) Dzwiek rowniez :) No i grywalnosc jest super :) Czuje, ze ta gierka wypchnie WarCrafta na 2 plan :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem - po jakiś 5 minutach od włączenia jakiejś mapy (każdy tryb gry - kampania, potyczka...) nagle przegrywam 8O - niewiem kompletnie dlaczego - przykładowo rozbudowuję sobie bazę a tu nagle bum 8O i wszystko sie rozwala pisze mi że przegrałem 8O Pierwsza misja po stronie dobra - ide sobie korytarzem drużyną, z nikim nie walczę a tu nagle wszyscy zaliczają zgon 8O - przy instalacji nie było żadnych błędów, sprzet jak w podpisie - please help :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem - po jakiś 5 minutach od włączenia jakiejś mapy (każdy tryb gry - kampania, potyczka...) nagle przegrywam 8O - niewiem kompletnie dlaczego - przykładowo rozbudowuję sobie bazę a tu nagle bum 8O i wszystko sie rozwala pisze mi że przegrałem 8O Pierwsza misja po stronie dobra - ide sobie korytarzem drużyną, z nikim nie walczę a tu nagle wszyscy zaliczają zgon 8O - przy instalacji nie było żadnych błędów, sprzet jak w podpisie - please help :?

A w orginalna wersje grasz? Mozliwe, ze to jakies zabezpieczenie antypirackie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram na Celeronie 790Mhz, 192MB, GF2MX 100/200 pocinam w 800x600 wszystko low lub off gra dziala tak jakbym wlaczyl jakis bullettime, nieto ze sie zacina tlyko dziala wooolno, gram dobrem i ukonczylem juz ta misje w ktorej musze doprowadzic Forda i tego drugiego do jakiejs lodki tak zeby urukowie ich niezabili, gra jest zarabista poprostu genialna takich olbrzymich wojsk,armii w zadnej grze niewidzialem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem - po jakiś 5 minutach od włączenia jakiejś mapy (każdy tryb gry - kampania, potyczka...) nagle przegrywam  8O - niewiem kompletnie dlaczego - przykładowo rozbudowuję sobie bazę a tu nagle bum  8O i wszystko sie rozwala pisze mi że przegrałem  8O Pierwsza misja po stronie dobra - ide sobie korytarzem drużyną, z nikim nie walczę a tu nagle wszyscy zaliczają zgon  8O - przy instalacji nie było żadnych błędów, sprzet jak w podpisie - please help  :?

Rozwiazanie pierwsze kup oryginał

Roziwązanie drugie zainstaluj once more

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, gram na latwym poziomie i dotarlem do misji w ktorej bronimy helmowego jaru, wszystko pieknie do czasu przybycia orkow uzbieralem wojsko, porozstawialem je na murach, orkowie byli punktualni, odparelm moze 4 ich ataki ale w 5 wysadzili mi polowe muru a co za tym idzie zabili mi polowe wojska ktore na nim stalo, po tym incydencie bylo coraz gorzej, zaczeli wdzierac sie do srodka niszczac gospodarstwa i baraki, bronilem sie przez jakis czas ale bez wiekszych sukcesow, wiec postanowilem zebrac wszystkich ludzi i wyslac ich na sama gore by bronili twierdzy, wszystko pieknie bronilem sie jak moglem, az wkoncu, pojawila sie opcja dzieki ktorej moglem wezwac wsparcie, to ja zaznaczylem i juz sobie zaczolem wyobrazac setki wojownikow rohanu na koniach, a ujzalem tylko...Gandalfa i Eomera, zlapalem sie za glowe i mysle co jest?! przeciez powinna zjawic sie konnica z gandalfem na czele a tu tylko przylezli we dwoch, spojrzalem na punkty dowodzenia, patrze mam przekroczony limit! tylko jakim cudem skoro niemam juz zadnego wosjka tylko zostal mi ten gandalf,eomer,aragorn,gimli,legolas,ten krol i jakas ksiezniczka, zagladam do celow misji a tam: Zniszcz wojska wroga oraz ich obozowiska, tylko jakim cudem mam zniszczyc ich obozowiska skoro ledwo udaje mi sie bronic, a tu jeszcza kaza atakowac, to sie wkurzylem zaznaczylem wszystkich i kazalem zaatakowac twierdze nieprzyjaciela, udalo mi sie zniszczyc tylko cytadele i chyba 2 budynki, cala druzyna polegla, a ja pozostalem bez ani jednego zolnierza a nadal pisalo ze mam przekroczony limit pkt. doswiadczenia, tylko jakim cudem skoro niemam ani jednego zolnierza, orkowie oczywiscie ruszyli zniszczyc moja twierdze, bez problemowo to zrobili ale odziwo niepojawil sie komunikat ze przegralem, tylko mialem dalej pokazana mape tak jakby akcja toczyla sie nadal tylko niemogle nic zrobic, a limit dalej pozostawal :/ niech ktos mi wyjasni co mam zrobic aby przejsc ta cholerna misje, gralem ta mape oklo 4 godzin :(

 

help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scatak : mam dokladnie to samo ale nie jest to jakos problemem bo bardzo zadko mi to wyskakuje, ale juz pare razy tak wylazlo do windowsa i taka tabelka sie pojawila.

 

Co do gry jest superowa, bardzo fajna muzyka, prosto z filmu, klimat super, i ta moc gandalfa, ostatnia jego super, jak wali laska o glebe i wszyscy w promieniu 20-30 metrow fruwaja - super. Narazie koncze kampanie dobra i zabieram sie za kampanie zla ;) giera wciaga na maxa.

Aha wczesniej pisalem jak to biegalo na komputerze brata. Teraz powiem jak sie gra na tym co mam w podpisie, wiec gram w 1600x1200 z anizox8 FSAA x0 gra ustawiona na detale najwyzsze i jest naprawde plynnie caly czas ok 30fps, he dziwne jest tez to ze fps nie wzrasta powyzej 30 stoi na 30 a vsync mam wylaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scatak : mam dokladnie to samo ale nie jest to jakos problemem bo bardzo zadko mi to wyskakuje, ale juz pare razy tak wylazlo do windowsa i taka tabelka sie pojawila.  

 

Co do gry jest superowa, bardzo fajna muzyka, prosto z filmu, klimat super, i ta moc gandalfa, ostatnia jego super, jak wali laska o glebe i wszyscy w promieniu 20-30 metrow fruwaja - super. Narazie koncze kampanie dobra i zabieram sie za kampanie zla ;) giera wciaga na maxa.

Aha wczesniej pisalem jak to biegalo na komputerze brata. Teraz powiem jak sie gra na tym co mam w podpisie, wiec gram w 1600x1200 z anizox8 FSAA x0 gra ustawiona na detale najwyzsze i jest naprawde plynnie caly czas ok 30fps, he dziwne jest tez to ze fps nie wzrasta powyzej 30 stoi na 30 a vsync mam wylaczone.

please powiedz mi jak przeszedles ta bitwe o helmowy jar :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja olałem wogóle ten mur.. łucznikó na mury wewnetrznej fortecy

na miejsce ktorym beda sie probowali przedostac orkowie co przeszli przez mur wszystkkich herosów żeby ich zatrzymywali.. i tylko szybciutka konnica żeby w razie potrzeby wyyleciec na chwile z tajnej bramy i wyczyscic przedpole ;) i tak czekać na posiłki i leczyć herosów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jakos nie pamietam zebym mial problemy na tej mapie. Tez mi rozwalili mor i nawet brame wejsciowa, ale to wszystko a jak przyjechal aragorn to juz wogole woja tyle mial ze soba i tych umarlych ze zmiotlem ich z powierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poradzilem sobie juz, nawet niebudowalem stajni tylko same szkoly lucznikow, wyszkolilem tylu ilu moglem powstadzalem ich na mury, uzbroilem w plonace strzaly, gdy nadszedl wrog to nawalalem tylko tych co niosa drabiny, pozniej kusznikow, a na koncu gosci ktorzy niosa miny, brame tez udalo mi sie boronic postawilem na niej legolasa, i 2 oddzialy elfow i nawet niezdazyli podejsc taranem pod brame :D wystarczy tylko nawalac tych pedalkow z drabina i uwazac na tych z minami, a reszta czyli pikinierzy, bersekerzy stojacy pod murem zdani sa na twoja laske :) faktycznie mialem cos zwalone bo tym razem eomer i gandalf przybyli z wojskiem, a obozy to juz byla tylko czysta formalnosc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka jest genialna, wszystkie strony so prawie rowne, prawie bo rohan ma za duzo bohaterow a mordor jakis taki slaby jest, kilka dni temu przeszedlem dobra kompanie na medium, i jakos ostatnia misja slaba byla, myslalem ze bedzie troche lepszy koniec, jak cos to mozecie mnie spotkac pod nickiem WeLoveEA grajac online :)

aha jaka strone preferujecie?

ja zawsze gram isenagard albo rohanem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem - po jakiś 5 minutach od włączenia jakiejś mapy (każdy tryb gry - kampania, potyczka...) nagle przegrywam  8O - niewiem kompletnie dlaczego - przykładowo rozbudowuję sobie bazę a tu nagle bum  8O i wszystko sie rozwala pisze mi że przegrałem  8O Pierwsza misja po stronie dobra - ide sobie korytarzem drużyną, z nikim nie walczę a tu nagle wszyscy zaliczają zgon  8O - przy instalacji nie było żadnych błędów, sprzet jak w podpisie - please help  :?

Przyblokuj grę na firewallu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już działa :) Przydał sie reinstal :) wszystko od razu sie uleczyło :) A gra jest superancka - w moim odczuciu troche kijowy jest isengard - całkiem fajny mordor. Jak ktoś lubi grać jak w Warcraft 3 to mu sie ta strona spodoba :) (robienie wojska w dużej ilości i od samego początku wysyłanie go do obozu przeciwnika :) ) Ja jak zaczynam buduje szybko wylęgarnie orków, punkt zbiorczy robie w bazie wroga - szybko wysyłam te wojska co są na początku do wroga a w międzyczasie robią już sie następne i tak w kółko - aż w końcu wróg nie zdąrzy sie zregenerować i kuniec ;) - troche ta strategia sie wali jak gram przeciwko gondorowi i rohanowi bo skubańce sobie brame mogą zamknąć ale na isengard zawsze działa ;) ) - no i ci herosi jacyś nierówni bardzo - Gandalf a Sauron to masakra - gandalf go bierze jak chce :wink: Mordor jeszcze ma te upiory nienajgorsze, a Rohan też jakoś daje rade (ma entów w końcu ;) ) - więc najsłabszy jest isengard bo niema tak naprawde żadnego plusa który wyróżnia go od reszty (bo ci uruk-hai to jacyś przereklamowani ;) jazda rohanu i gondoru jest o niebo lepsza :) ) - to takie mam refleksje po kilku dniach grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...