Skocz do zawartości
Gość

Lord Of The Rings - The Battle For Middle Earth (c) EA

Rekomendowane odpowiedzi

No to są moje screeny...i są na max detalach...

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

ale skoro zwróciłeś na to uwagę to znaczy że coś w tym jest...bo po odpaleniu jakoś mi się to biedne wydawało...:|...

 

edit...

 

teraz zauważyłem...cienie na medium :/...

 

zaraz zmienię i obadam...

 

edit2..

 

po ustawieniu na max cieni większych różnic w obrazie nie stwierdzono...

przydałoby się żeby ktoś rzucił screeny swoje celem porównania...

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sciągnołem i muszę powiedzieć że graficznie miażdży kardzego rtsa jaki wyszedł do tej porydemko bardzo fajne ale mogli zapodac więcej i mozliwości bo i tak to nie kampania, moze póżniej zapodam jakiś obrazki, muszę przyznać że na początku po wgraniu troche tnie (dysk stale coś doczytuje), ale potem juz bajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Njalepiej i najszybciej można ściągnąć ze strony www.neostrada.pl . Co do samej gry jest wypasik,bardzo ładna grafika i chodzi też ok. Na razie grałem tylko w trening bo nie mam czasu,ale dzisiaj po egzaminie zamierzam grać do do końca dema :). Chyba sobie zamówie oryginał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sciagalem Getrigthem :D Zajelo mi to cale poltora godziny. A tak powaznie to mam problem z grafika, jak ustawie cienie na high to sa takie kwadratowe :/ Cos SoftShadow nie teges... Mam sterki 81.98 Na medium nie chce grac bo wtedy jednostki nie maja i nie sa dynamiczne na drzewkach itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem wczoraj i powiem ze gra wyglada oblednie, a jezeli chodzi o wydajnosc to jest super

i tak:

W rozdzielczosci 1280x960 4xAA 8xAnizo HQ procek puszczony na 2700MHz 2GB ram

oczywiscie wszystkie detale w grze na max

caly czas 30fps nie wazne co sie dzieje (gra ma zablopkowane fps powyzej 30 i wiecej nie pokazuje)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Gdy podnioslem rozdzielczosc do 1600x1200 4xAA 8xAnizo HQ

przy grafie puszczonej na 500/500 czasami ale naprawde czasami fps spadal do 23, wiec podkrecilem do poziomu ponad X1800XT

650/750 i juz spokojnie caly czas 30 widnialo

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

generalnie gra sie wysmienicie, nie moge doczekac sie fulla. Grywalnosc porownywalna do pierwszej czesci z ladniutka grafika Sm3.0

naprawde fajowy RTS

 

szczegolnie ostatni screen syci - fajnie ta woda zrobiona :)

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem to demko i jest sympatyczne - aktualnie gram w jedynke (strasznie mi sie podoba) i jakos wiekszych roznic nie dostrzeglem - mam nadzieje ze bedzie wieksza dowolnosc gry (jedynka to kopia filmu) no i nowe rasy, nowe budynki, jednostki morskie - standardowe rozwiazania przy sequelach :)

 

ogolnie warto czekac a i demko warto zobaczyc B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dodam od siebie straszna wade (dla mnie) II czesci. Gobliny przechodza po murach krasnoludow = spoko. Ale DLACZEGO MOGA je niszczyc zwykle jednostki z mieczami ? Czy niemogli zostawic tak jak w 1 ze tylko "ciezki" sprzet niszczy mury ?

 

druga sprawa ze mogli dac opcje wchodzenia na te mury.

 

w sumie to tyle co mnie drazni ;p reszta jest spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już patch 1.03 do BFME ,ale ni moge go ściągnąć ,chyba kazdy się dorwał i ssie,no i nie moge sobie online pograc;_/Ma ktoś już final ver.tego patcha?

Suzkam na necie na stronkach i nie moge znalezc-paranoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

/me czeka aby hydro2 sie pojawil i oznajmil ze gra juz wyszla :lol2:

Chcialem oznajmic ale mnie wyprzedziles :P BTW Tek9 - wrazenia z fulla prosze : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem oznajmic ale mnie wyprzedziles :P BTW Tek9 - wrazenia z fulla prosze : D

mountain giant wymiata , a to wogole to gra jest multilanguage z jezykiem polskim :) , pogralem troche i nie powiem , przyjemnie sie gra nie jestem specem od strategii itp , mnie sie podoba , szkoda ze nie ma 1280x1024 tylko 960 ale da sie przezyc :)

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w 7 albo 8 misji , tam gdzie trzeba zniszczyc tron dwarfow w evil campaign , i gra sie przednio tyle ze troche nudna ta gra sie robi , nawet nie buduje nic tylko wymiatam wszystko nazgulami i mouthem saurona do tego drake'i , taki jeden potrafi zmiesc cala armie , troche bezsensu jest budowa skoro jest limit na jednostki , nawet jesli wybudujemy wiecje budynkow aby powiekszyc limit to wciaz on jest za maly a najbardziej wkurzajace jest to ze kazda dana grupe jednostek trzeba upgrade'owac osobno , mogli by zrobic ze od razu sie buduje upgrade'owane jednostki a nie trzeba klikac 3 razy na kazda aby je ulepszyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...