Skocz do zawartości
Gość

Lord Of The Rings - The Battle For Middle Earth (c) EA

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj wyszlo...dzis bylem w Empiku i kusilo mnie aby zamowic sobie to cudo na Gwiazdke...ktos z Was juz gral?? jak wrazenia...taka "WIELKA" gra a tu na forum cisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu linkhttp://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2384

ehhhh :twisted: :lol: ja wiem co to za gra przeciez wiec opis niepotrzebny...bardziej interesuja mnie WRAZENIA z gry...bo chyba sie jednak pokusze o kupno oryginalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogralem jakies 20 min i musze powiedziec , ze gra jest swietna , to co widzielismy na filmikach itd to i tak nie pokazuje mozliwosci tej gry!! :D napewno pogram w nia dluzej ale , pierwsze w kolejce jest Armies of Exigo :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hydro2 - nie to nie jest tylko i wylacznie gra online... POdobno toto do C&C: Genreals, bo to ten sam silnik tylko zmodyfikowany... ma troche z Warcrafta III np. bohaterów i punkty exp. Ale gra myśloe zapowiada sie ciekawie... Pogram, powiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarąbista gierka. Kończę już kampanię po stronie Dobra i muszę przyznać, że gra jest świetna ! Grafika, KLIMAT z filmu i cała reszta stoją na najwyższym poziomie. Nasi herosi rzucają fajne teksty w stylu tych z filmów (Gimli - Legolas) :) a bitwa o Helmowy Jar, czy też Minas-Tirith jest nie do opisania ! to trzeba zobaczyć !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że ta gra jest multilanguage czyli np: kupie gierkę w wersji ENG to i tak przy instalacji będę mógł ją zamienić na wersje PL i czy ten multilanguage ogranicza się tylko do napisów czy kwestie mówione też są PL.

Ktoś mi może to wyjaśnić ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieklo - to jest tak jak z simsami 2 - masz do wyoru z 10 języków (w tym Polski). Przetłumaczone jest fajnie (kinowo, teksty zsotają w oryginale) i nie dopatrzyłem się błędów. Zgadzam się z poprzednikiem że to król rtsów ! I także bym dał za nią 120 PLN, bo jes ttego warta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem gre na Lanie w 4 osoby :( Coz musze powiedziec ze padaka. Da gra jest na maksa zabugowana:( Chodzi tragicznie wolno naprawde nie ma tam jakis fajerwerkow a czasami slide show przez 30 sekund leci. Troche sie do niej zniechecilem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem gre na Lanie w 4 osoby :( Coz musze powiedziec ze padaka. Da gra jest na maksa zabugowana:( Chodzi tragicznie wolno naprawde nie ma tam jakis fajerwerkow a czasami slide show przez 30 sekund leci. Troche sie do niej zniechecilem:(

Oryginał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ehh - to RTS :( Myslalem,ze to cos na styl Return to the king,tam byl najlepszy z mozliwych trybow czyli Cooperative i mozna bylo we 2 przejsc sobie gre :( Szkoda,mimo,ze na wyglada niczego sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie problemów z AA na GF6800 w tej grze ????

Niby wszystko cacy ale jak używam jakiejś zdolności Gandalfa to mam artefakty na ekranie albo znika mi ekran na krótki czas.... :(

 

miał ktoś z Was taki przypadek ??? Używam sterów ostatnich oficjalnych Nvidii i iw innych grach nie mialem tego typu problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem gre na Lanie w 4 osoby :( Coz musze powiedziec ze padaka. Da gra jest na maksa zabugowana:( Chodzi tragicznie wolno naprawde nie ma tam jakis fajerwerkow a czasami slide show przez 30 sekund leci. Troche sie do niej zniechecilem:(

Zastanowilbym sie w tym momencie nad sprzetem, bo u mnie chodzi pieknie w 1024 na full detail, minimalne zwolnienie zaliczam w momencie gdy Balrog odpala firewalla :D - poza tym gra masakruje pod kazdym wzgledem. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie problemów z AA na GF6800 w tej grze ????

Niby wszystko cacy ale jak używam jakiejś zdolności Gandalfa to mam artefakty na ekranie albo znika mi ekran na krótki czas.... :(

 

miał ktoś z Was taki przypadek ??? Używam sterów ostatnich oficjalnych Nvidii i iw innych grach nie mialem tego typu problemów.

To niestety powszechny bug na gf6800 - poczytaj watki na nvnews.net, u mnie tez tak chodzi, pomaga jedynie wylaczenie AA, albo ogladanie co jakis czas czarnego ekranu ;-) Nalezy miec nadzieje, ze patch do gry to poprawi, albo nVida w nastepnych sterownikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj ją kupiłem i powoiem w skrócie, że jest ok.

Na laptopie Intel Centrino 1.5 L2 2MB, 512 MB pamięci tnie się niesamowicie nawet na najsłabszych ustawieniach, ale to chyba karta grafiki ja tak łamie Intel I855GME (wie ktoś coś o tej karie?).

 

Właśnie zainstalowałem ją na zwykłym kompie i próbuje przenieść save, ale nie mogę ich znalesc. Mam prośbę, może ktoś wie gdzie ta gra zapisuje stany gry?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre pozyczylem od kupla. Powiem tak - bardzo fajna, ladna graficzka - tylko te wymagania - ustawilem wszystko na min:(. Pierwsze co rzucilo mi sie w oczy, to fakt, ze postacie na poczatku rozgrywki (czyli Druzyna Pierscienia w Morii) poruszaja sie nader wolno i slamazarnie. Poczatkowo myslalem, ze komp nie wyrabia, ale nie bylo zadnych opoznien, a ekran scrolowal sie szybko. Probowalem zwiekszyc tempo ruchu, ale nigdzie takiej opcji nie znanazlem.

 

Jednakze pomimo tych wg. bledow wszystko prezentuje sie bardzo przywoicie.

BTW Obcecnie jestem gdzies na polach rohanu i wszystko tam porusza sie juz normalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie savy były gdzieś w Document and Settings a katalog nazywa się: Moje pliki zapisu Bitwa o Śródziemie

Dzięki faktycznie tam było.

 

Na moim Atlonku 2200 XP (1,8 GH), 512 MB pamięci i Radeonie 9600 Pro , można spokojnie pograć na średnich ustawieniach. Na wysokich to nawet menu się bardzo wolno wgrywa.

 

Pozdrawiam Wesołych Świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z szybkością w tej grze pojawia sie u mnie tylko na Lanie. W singlu wsyzstko jest ok. Czekam na pacza ktory poprawi troche multi + wyrówna siły.

Polecam na MP dwie mapki do sciagniecia

Minas i Helmowy Jar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...