Skocz do zawartości
aleksander!

AMD 939 754 DYLEMAT CO KUPIĆ....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Do wydania 1600 zł

 

Mam dylemat co kupić:

 

DFI LanParty UT nForce 3 250 + AMD 64 2800 (s754) + 1 GB Ramu (2x512, żeby w przyszłości biegały w dualu na s939). Pochodził bym na tym jakieś pół roku może dłużej, sprzedał, dołożył i kupił AMD na s939 i płytę pewnie nForce 4 z PCI Express.

 

CZY

 

Epoxa 9NDA3+ (jak bym tego nie dostał to MSI K8N Plat.) + AMD 64 3000 (s939) + 512 mb ramu (2x256 DUAL)

 

No nie mogę się zdecydować który wariant jest lepszy ? Proszę o pomoc w wyborze i konstruktywne uwagi.

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o więcej komentarzy na temat tej płytki ponieważ dzisiaj muszę dokonać wyboru ale ją biorę albo zostaje na mojej platformie z palomino 1600+ na pokładzie :lol: Czym ta płytka różni się od tych high-endowych po 500-800zł??Bo np. dwie karty sieciowe jak w tych droższych nie są mi potrzebne ale może są jakieś inne istotne różnice??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również kupuję AMD 64 3000 s939 jednak na płytkę starczy mi tylko taką http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15191 co myślicie o tym zakupie?Ujdzie ta płytka czy może dostane coś lepszego w tej cenie??

Przedewszystkim to wybrałbym inny sklep, bo komputronik jets bardzo drogi. Proponuję szukać w www.pcprojekt.pl albo www.computer.istore.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...