Skocz do zawartości
greg505

wyciszenie zasilacza by AC fan pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj zabralem sie za uciszenie Feel'a 300w. zmienilem mu wiatrak na AC fan pro, przy rozlozonym zasilaczu (czyt. nie skreconym) wiatrak nie byl slyszalny, ale po skreceniu obudowy zasilacza i zlozeniu kompa do kupy slychac bylo w zasilaczu szum powietrza :? oczywiscie o wiele mniejszy niz wczesniej ale byl :evil:

wiec wpadlem na pomysl zeby zdjac obudowe zasilacza (zostala tylko plytka i ta czesc przykrecana do obudowy) wszystkie "bebechy sa dogóry nogami". po tym jest naprawde BARDZO CICHO :twisted:

a teraz moje pytanie czy zasilacz moze pracowac w takich warunkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moga Ci sie pojawic problemu z masa w systemie (obudowa zasilacza to masa). Jezeli masz kratke za wentylem na wylocie, to wez ja wytnij i wstaw w to miejsce normalnego grilla - w przypadku mej zony DUZO pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kratke z tylu wyciolem :wink: a co do obudowy i masy..to zasilacz jest nadal polaczony z obudowa komputera.

a co do wymiany feela, wiem ze bede musial to zrobic ale na razie brak kasy, a poza tym napiecia bardzo dobrze trzyma w idle

3,3 = 3,3 8O

5 = 4,89

12 = 12,09

w stresie tylko 12 skacze na 12,25 reszta minimalne odchylenia :twisted:

 

Pietia ty lecisz na fortronie 250W? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...