Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie mozna podkrecic SDI a dlaczego ?

dlatego ze na centrali jest ustawione na stale 115,5 kbit/s to jest ok 11 kb/s i nie ma co marzyc aby bylo wiecej bo nie bedzie , poprostu pólka od SDI nie przepusci wiecej niz 115,5 kbit/s i KONIEC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kituje

Mam kilku znajomych z SDI i zaprzeczają... niestety. TPSA niestety wie co robi, żeby jej nikt nie wyrolował.

No wiem że sie nieda podkręcić SDI to kaeres Twierdzi że sie da

nie ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli koles, ktory to opisuje jest czarodziejem bo mu sie udalo  :?:

Ma bujną wyobraźnie :)

ewentualnie wczesnie mial wszystko zle ustawione i mial transfery zedu 3-4 kB/s, ja po przeczytaniu tego txt wlozylem go miedzy bajki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozna podkrecic SDI a dlaczego ?

dlatego ze na centrali jest ustawione na stale 115,5 kbit/s to jest ok 11 kb/s i nie ma co marzyc aby bylo wiecej bo nie bedzie , poprostu pólka od SDI nie przepusci wiecej niz 115,5 kbit/s i KONIEC.

Powiem wam tyle, że telekomunikacja czasami się myli i to na naszą korzyść :) Mamy łącze w sieci LAN i dali nam dużo większą prędkość niż ta za którą płacimy. To samo może mieć miejsce przy SDI, a jeżeli jest podpięte do portu (nie pamiętam dokładnie jakiego) to ma ograniczony transfer przez ten port - więc radzę spróbować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AFAIK da sie podkrecic modem his'owy (tak slyszalem kiedy cala afera z tym czyms weszla)

niestety jednak modem modemem a polka sdi i jej ograniczenia tylko polka sdi tpsa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...