Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

"]A wiecie, ze SDI to Polpak 144 kbps rozdzielony na 4?

I zeby nie bylo ze pierd0le... ;] to potwierdzone dane

Hehehe mozesz wyjasnic ? :)))

No właśnie, wyjaśnij .... :?: :?: :?:

 

Bo my, panie Ochódzki nic nifersztejen :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zibi322: A logi skasujesz tez od nich z firmy? Pytanie retoryczne

 

lubmich: jak to nie maja jak udowodnic?

nie bylo mnie, bo bylem na wczasach ale juz odpowiadam:. Xon i wcale nie retoryczne bo odpowiedz brzmi: nie skasuje u nich logow, swoje logi moga sobie w d..pe wsadzic, poniewaz na dzien kontroli przynosze peceta od kolegi i mowie ze mam 3 peceta w domu (jeden lokal) i moga mnie w .... pocalowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]A wiecie, ze SDI to Polpak 144 kbps rozdzielony na 4?

I zeby nie bylo ze pierd0le... ;] to potwierdzone dane

Bzdura

- POLPAK jest siecia transmisji X.25 ktora z internetem ma bardzo malo wspolnego (chyba chciales powiedziec POLPAK-T - tez juz nieinstniejaca usluge dostepu do internetu)

- zobacz prosze jak jest podlaczana polka SDI w centrali (opis jest w danych technicznych - dostepne dosyc latwo)

- 144 kbit/s mozesz powiedziec jak to wyliczyles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bylo mnie, bo bylem na wczasach ale juz odpowiadam:. Xon i wcale nie retoryczne bo odpowiedz brzmi: nie skasuje u nich logow, swoje logi moga sobie w d..pe wsadzic, poniewaz na dzien kontroli przynosze peceta od kolegi i mowie ze mam  3 peceta w domu (jeden lokal) i moga mnie w .... pocalowac

Jak ktos lubi kombinowac :) pamietaj ze TPSA moze rozwiazac z Toba umowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam pytanie do czytających czy była u was jakas komisja z TPSA?

Nie !

Swoja droga nie sadze zeby kiedys wpadli !

Narpiew powinni sie swoim syfem zajac !

Jak odebralismy neostrade (samodzielny montaz) to narpiew sie okazalo ze wpieli nas nie do tej centrali (dlatego nie dzialala) a potem sie jeszcze okazalo ze nie w to miejsce co trzeba i mielismy 256 zamiast 512 ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 lipca 2002 roku TELEKOMUNIKACJA POLSKA wprowadziła nową atrakcyjną ofertę promocyjną skierowaną do Abonentów usługi Neostrada. Obecnie jest możliwe uzyskanie szybkiego i bezpiecznego dostępu do Internetu już za złotówkę.

Po prostu rewelacja tylko trzeba miec neostrade, a u mnie to mialem miec net z kablowki a mila pani powiedziala ze bede mial kabelek u siebie w grudniu :D tylko teraz jest wrzesien, widac ze pani zoorientowana bardzo byla :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 lipca 2002 roku TELEKOMUNIKACJA POLSKA wprowadziła nową atrakcyjną ofertę promocyjną skierowaną do Abonentów usługi Neostrada. Obecnie jest możliwe uzyskanie szybkiego i bezpiecznego dostępu do Internetu już za złotówkę. 

Po prostu rewelacja tylko trzeba miec neostrade, a u mnie to mialem miec net z kablowki a mila pani powiedziala ze bede mial kabelek u siebie w grudniu  :D  tylko teraz jest wrzesien, widac ze pani zoorientowana bardzo byla :evil:

Z TPSA jesteś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze troche rzuce swiatla na te sprawe ;P

 

HiS 1.5 ma przepustowosc 128kbit/s. To ze jest to ograniczone przepustem portu do 115200 bit/s - 2 bity kontrolne juz wiecie. Sa jednak comy o wiekszym przepuscie np. 230kbit/s i gdy ktos posiada takowe na plycie bedzie mial minimalnie szybciej bo pelne 128kbit/s. I to wszystko jest faktem. To zostalo potwierdzone przez wymierajacy ;) gatunek czyli technika z tepsy co sie dokladnie zna na tym sprzecie.

 

Od niedawna tepsa sprzedaje nowsze modele niz 1.5 (te czarne plaskie) jednak nie interesowalem sie nimi wiec wam nie podam jaki maja transfer (ale napewno sa ograniczane na comie)... moze to to magiczne 160 co sie tak niektorzy zaklinaja, nie wiem. Faktem jest jednak, ze to co wszyscy znaja jako SDI u nas ma 128kbit/s. Niestety sprawnosc sdi ograniczaja stare routery ericssona, ktorych tepsa niestety nie ma czym zastapic (i ja niestety przez to cierpie ostatnio majac ping 300 na 2hopie czyli akurat tym routerze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już było tutaj powiedziane, ale przypomnę jeszcze raz o istnieniu shsmod i viahss - tak więc każdy (no prawie) może wycisnąć ze swojego seriala 230kbps lub więcej. Nie mam natomiast sdi (cdi rulez) i nie wiem z jaką prędkością może pracować rs232 w hisie, a szukać mi się nie chce, ale jeśli jest odpowiednio szybkie, to warto spróbować wyższej prędkości (choćby i był limit na centrali) dla redukcji pingów (minimalnej co prawda ale zawsze to o 4-10 ms mniej :) co sprawdziłem doświadczalnie - ping pewngo hosta na RS@115, PPP@64kbps (1B) był ~50 a na RS@230, ppp nadal na 1B, tylko ~39, dla pewności test powtórzyłem pare razy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już było tutaj powiedziane, ale przypomnę jeszcze raz o istnieniu shsmod i viahss - tak więc każdy (no prawie) może wycisnąć ze swojego seriala 230kbps lub więcej. Nie mam natomiast sdi (cdi rulez) i nie wiem z jaką prędkością może pracować rs232 w hisie, a szukać mi się nie chce, ale jeśli jest odpowiednio szybkie, to warto spróbować wyższej prędkości (choćby i był limit na centrali) dla redukcji pingów (minimalnej co prawda ale zawsze to o 4-10 ms mniej :) co sprawdziłem doświadczalnie - ping pewngo hosta na RS@115, PPP@64kbps (1B) był ~50 a na RS@230, ppp nadal na 1B, tylko ~39, dla pewności test powtórzyłem pare razy )

Taaaa tylko jak sie ma zjarane COMy na plycie glownej i jakas Multi I/O na isa na 16440 to trzeba sie cieszyc ze wogole 115 idzie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kituje

Mam kilku znajomych z SDI i zaprzeczają... niestety. TPSA niestety wie co robi, żeby jej nikt nie wyrolował.

Zgadzam sie z ADMINEM, tez mam SDi i wiem ze nie da sie tego zrobic, poniewaz predkosc Sdi nie jest ograniczona portem lecz na półce w TPSA.

 

TPSA - TO PSY !!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]A wiecie, ze SDI to Polpak 144 kbps rozdzielony na 4?

I zeby nie bylo ze pierd0le... ;] to potwierdzone dane

heheh niezłe brednie....

 

Kazde 16 terminali SDI podpietych jest pod jedno łącze Polpak-T 2 mbit.

Wiem ze mam 100% racje bo byłem, widziałem i słyszałem (dotykałem półek i routera :P) hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czechu ma racje, tez to widzialem. na puleczce 16 kart sdi i router ericcsona. do tego dochodzi 2mb Polpak-T czyli prosta matematyka 2mb to 2x 1024kb podzielmy to przez 16sdi daje nam to 128KB. Router dzieli po rowno wiec nie ma bata zeby ktos mial wiecej niz 128kb. drugim ograniczeniem jest kontroler serial portow ktory obcina owe 128kbps do 115,2 kbps bo daje transfer ok 11KBsp

 

Sa juz nowe terminale sdi o nazwie his v2.0 podlaczeane do kompa przez usb i tam predkosc jest na 100% 512 lub wiecej, ale tepsa tego nie kupila :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kituje

Mam kilku znajomych z SDI i zaprzeczają... niestety. TPSA niestety wie co robi, żeby jej nikt nie wyrolował.

Zgadzam sie z ADMINEM, tez mam SDi i wiem ze nie da sie tego zrobic, poniewaz predkosc Sdi nie jest ograniczona portem lecz na półce w TPSA.

 

TPSA - TO PSY !!!!!!!!!!

no coz daj w lape monterom to ci na polce zamiast okrajac pasmo to zwieksza - tak jak to sie robi w neostradzi - w rzeczywistosci to jest 2mega okrojone na 0.5 a mozna podkrecic nawet na 8 mega - i co......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumujac... wszyscy sie sprzeczaja czy sie DA czy sie NIE DA wycisnac wiecej z SDI, ale jak dotad nikt nie sprobowal???? 8O

Skoro tak to wszystkich interesuje (wcale sie nie dziwie...) to moze ktos zlutuje te smieszne kable, podlaczy, sprawdzi i powie wszystkim jak jest??? to chyba nie wymaga duzego zachodu, a wszyscy beda mieli jasnosc... Kto sie podejmuje zadania?

 

_____________________

..::: P4 1.4 @ 1.6 (14*115) [jak na razie AirCooled...] :::....::: MSI 845 Pro2:::....:::SDRAM 512MB:::....:::Radeon7200 64 MB DDR (216/190):::..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...