Skocz do zawartości
bachus_anonym

Msi K8n Neo2 Platinum / A64 3200+ 90nm - Plac Boju

Rekomendowane odpowiedzi

Oto kolejne rezultaty wyciskania ostatnich potow z mojego zestawu Neo2 / Winchester / BH-5. Przy okazji udalo mi sie porawic wszystkie moje czasy w SuperPi i PIFast, jak rowniez wyniki w benchmarkach 3D.

 

276x10=2760MHz @ DDR552 6-2-2-2.0-1T 3.8v

 

SuperPi 1M ( oryginalny i SSE2 ) oraz PiFast4.1 10M

Dołączona grafika

 

SuperPi 16M ( oryginalny i SSE2 )

Dołączona grafika

 

3DMark2001 - 32925 - http://service.futuremark.com/compare?2k1=8416820

Dołączona grafika

 

3DMark03 - 15353 - http://service.futuremark.com/compare?2k3=3680210

Dołączona grafika

 

3DMark05 - 7008 - http://service.futuremark.com/compare?3dm05=564390

Dołączona grafika

 

Aquamark3 - 90116 - http://arc.aquamark3.com/arc/arc_search.ph...unID=1225539869

Dołączona grafika

 

Pozostale wyniki to:

 

Sandra 2004 - Memory Benchmark

Sandra 2004 - CPU Arithmetic Benchmark i Multimedia Benchmark

Everest - Memory Read

Everest - Memory Write

Everest - Memory Latency

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dzieki za wizyte,

 

Michal / bachus_anonymous

Edytowane przez bachus_anonymous

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekne wyniki

 

na tym ostatnim zdjeciu w pierwszym momencie PM sie zlalo w kreseczke w pierwszym momencie i zobaczylem -60C i pierwsza reakcja: WTF ? :o

1266389[/snapback]

hehe.... dzieki ;) milo byloby, -60 na powietrzu :lol:

niestety na ujemne temperaturki jeszcze musze poczekac... ale juz niedlugo :)

berkut, jak tam idzie meczenie Winniego na mrozie? jakies uaktualnienia? naprawde ciekaw jestem jak sie on sprawuje...

 

hehe no pieknie gratulacje widze ze wszyscy wykozustujemy uroki naszej pieknej polskiej chłodnej zimy

1266389[/snapback]

+11C niekoniecznie nazwalbym zima :lol: a to jest maks najnizsza temperatura jaka ostatnio widzialem na termometrze...

a propos, nie mieszkam w Polsce wiec troche szkoda, ze nie moge wystawic kompa na balkon przy -10C na zewnatrz :sciana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bachus, jakie chłodzenie sprężarkowe sobie szykujesz?

1267033[/snapback]

chilly1's single stage :) juz jest prawie gotowe...

 

powoli tez zbieram narzedzia i chcialbym moze cos samemu zlozyc... jeszcze nie mam wystarczajacej wiedzy, aby samodzielnie budowac "phase change", ale jak tylko Winnie nie zbuntuje sie, to chcialbym wszdzic jakis agregacik na X800....

 

takie tam sobie plany na najblizsze 6 miesiecy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehehe w ten weekend miala byc runda 2 a skonczylo sie na tym ze caly tydzien mialem goraczke 40C

 

w ten weekend takze raczej nie bedzie bo mam kursy prawa jazdy ale po sesji Dioda moze wpadnie i pomeczymy.

 

~4 do ~7 marca bede w wroclawiu na tych targach z 4xpro wiec jak ktos chce zobaczyc co potrafi kaskada osobiscie i jak jest na tyle dzielny by wziac sprzet to moze sie sprawdzic przy -70C pod moim okiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz dociekliwosc, ale chyba nie zyjesz z OC - z czego sie utrzymujesz? :)

1267293[/snapback]

nie, mam normalna prace, jak inni ;)

 

hehehehe w ten weekend miala byc runda 2 a skonczylo sie na tym ze caly tydzien mialem goraczke 40C

 

w ten weekend takze raczej nie bedzie bo mam kursy prawa jazdy ale po sesji Dioda moze wpadnie i pomeczymy.

 

~4 do ~7 marca bede w wroclawiu na tych targach z 4xpro wiec jak ktos chce zobaczyc co potrafi kaskada osobiscie i jak jest na tyle dzielny by wziac sprzet to moze sie sprawdzic przy -70C pod moim okiem

1267562[/snapback]

mam nadzieje, ze nie zostawicie tych testow tak rozgrzebanych.... ;) zaserwowaliscie przystawke, ale brak dania glownego zostawia czlowieka glodnym :) milo byloby zobaczyc tego Winnie na 3.0 - 3.1GHz w jakies akcji 3D i reszcie benchmarkow.....

 

bierzesz kaskade na tournee ? :) cool....

Edytowane przez bachus_anonymous

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, mam normalna prace, jak inni ;)

mam nadzieje, ze nie zostawicie tych testow tak rozgrzebanych.... ;) zaserwowaliscie przystawke, ale brak dania glownego zostawia czlowieka glodnym :) milo byloby zobaczyc tego Winnie na 3.0 - 3.1GHz w jakies akcji 3D i reszcie benchmarkow.....

Nie mam zamiaru tego tak zostawic :P, narazie wszystko sobie lezy bo nie ma kiedy, albo zawsze cos wypadnie, ostatnio jestem zajety sesja na studiach, dla podgrzania atmosfery powiem tyle ze za ok miesiac czasu bede mial prototyp obudowy pod IceboX'a rev3.0 a co z tym pojdzie montaz nowego agragatu... i "testy dobowe" bo bedzie juz to w pelni gotowy system typu Vapochill LS czy Prometea, tylko z ta roznica ze jego moc bedzie o wiele wieksza B) ... (pradu mi nie szkoda bo mieszkam w akademiku :)

Edytowane przez dioda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjade zobaczyc co tam psujecie ;]

 

@berkut:

o której i gdzie bedziesz swoje chlodziwo odpalał?

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trzasniete , z ranca

 

9 X 300 Pamieci przelaczone na 183 przy pomocy A64Tweakera

 

 

Dołączona grafika

 

Prosze sie nie sugerowac wynikiem , to tylko test stabilnosci :wink:

 

i wtedy wrocila do domu Zona i testy szlag trafil :evil: , zrobilem na poczekaniu

 

tylko to

 

9x305 mem 183

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu walczę juz z tą płytą wszystko jest ok, ale pojawił sie problem w momencie gdy dołozyłem OCZ Boostera otóż jak załącza sie kompa na chwilę dosłownie mrygnie wyświetlacz na nim a potem zamiera, komp pracuje ok, ale nie wiem czym podyktowane moze byc to nie zadziałanie Boostera.

Może ktoś oprócz @Bachusa ma lub wie co się dzieje, powoli zaczynam wątpić :mur:

 

 

już po sprawie dzięki @Bachus za pomoc, dzieki tobie wszystko kręci się dalej :D

Edytowane przez rafi1430

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...