Skocz do zawartości
pcmax

odżywki

Rekomendowane odpowiedzi

mam jescze jedno moze niektorym bedzie sie wydawalo glupie.

niedlugo bede roobil sprawdzian ile podniose na klate. wiem ze czekolada ma funkcje wzmacniajaca, ale intereseuje kiedy mam ja zjesc aby zadzialala na momen podnoszenia ciezarow.

glupie a zarazem interesujace pytanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe niezłe placebo z tą czekoladą

taaa... :D

 

kup duza Milke 300g z orzechami ,zjedz ja cala ok 10min przed zyciskaniem ,i w trakcie chytu sztangi krzyknij MOCY PRZEBYWAJ -to powinno pomoc Ci cisnac ok 100kg....powodzenia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpierdaaaaaaaaaaaaalajcie sobie dalej Wątroby !!!!!!!!!

 

Bierz na raz 5 odżywek ... !!!!! i Metanabol napieraj ...... i jeszcze moge załatwic Ci końsie sterydy ze Służewca .....

 

Jezleli ktoś ćwiczy wyłacznie po to zeby sie podobac kobietom ..... To moze lepiej najpierw spojzeć w lustro ... czasami szkoda zachodu ......... :roll: :roll: :roll: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh

Ja napisze jak ja to widze jesli cwiczysz dla siebie dla sily to po co odzywki itp bez nich bedziesz mial sile choc nie koniecznie mase ale dodatkowo szybkosc (jesli chcesz to wykorzystac w samoobronie to jest lepsze niz masa)

 

Jesli chcial bys sie kiedys wspinac to tym bardziej bo po co dzwigac dodatkowe kilogramy zbednych miesni :)

 

Jesli po prostu chcesz wygladac dobrze to odzywki sa akceptowalne ale TYLKO jesli wiesz co robisz jesli wszystko jest ulozone wraz z odpowiednia dieta i dostosowane do treningow ich czestotliwosci itd zeby dodatkowe bialko i inne substancje ktore wcinasz szly na budowanie miesni a nie przechodzily rozklad w jelitach i konczyly w kiblu :) takie jest moje zdanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz taka sama sytuacje jak ja! dzisaj sie wazylem w ciuchach przed sniadankiem i wzylem 65kg, po skzole jak wrocilem wzylem 67,5kg:) zjadlem w tym czasie 10 kawalkow chlebnba , 2 szklanki mleka i oboiiad! teraz bede jadl takk codziennie moze przytyje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trening - codzienny średnio 1,5godz oczywiście rozplanowany i nastawiony na to co akurat sobie postawiłem za cel

 

staż ? 4 lata robi swoje.. kiedyś też byłem 'normalny'trening - codzienny średnio 1,5godz oczywiście rozplanowany i nastawiony na to co akurat sobie postawiłem za cel

 

staż ? 4 lata robi swoje.. kiedyś też byłem 'normalny'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bym szukał sensownej odpowiedzi na taki temat, napewno bym tu nie spytał...

 

Co do odżywek, też miałem takowe zakupić, ale zdecydowałem, że jest jeszcze na to za wcześnie, mam za mały miesięczny dochód, żeby kupić odpowiednie. Nadrobie ich brak dietą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze imponujace wyniki!!! ja mam jedngo kumla ale on leci na dopingu ktory na klate bierze na SERIE powwtarzam serie 180kg!!! mis jjakich malo! hehe

szymek 46cm w bicu! kurcze! ty masz lapska!

respeckt for you!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...