Skocz do zawartości
Subon

VGA Silecer rev.3 - gdzie przelacznik LOW/HIGH?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie, mam na moim R9600XT zamontowanego Silencera, gdzie jest ten przelacznik(dokladnie, w ktorym miejscu sie znajduje)? I jaka jest roznica pomiedzy tymi dwoma trybami, chcialbym moja karte mocniej podkrecic, jaki tryb bylby dla mnie najlepszy?

 

Z gory dzieki za odpowiedzi, Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak grasz to warto puscic na High (i tak nie bedziesz go specjalnie slyszal bo masz dzwieki z gry) a jak pracujesz w windzie i nie obciazasz specjalnie grafy to spokojnie LOW mozesz zapodac.

No tak, tylko jak wytlumaczyc to mlodszemu bratu, ktory umie odpalac tylko Dooma 3 i NFS2U :roll:

Wolalbym zeby po skonczeonej grze jednak NIE grzebal z tylu kompa (przelacznik jest przeciez z tylu na sledziu) bo cos jeszcze zmajstruje, a ma do tego talent. Chyba zostanie na stale 'high'. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@subon2: na sledziu sa oznaczenia Hi i Lo a jak niechce ci sie wkladac glowy za kompa to na sluch ;) Posuluchaj jak masz teraz i machnij przelacznik, jak bedzie ciszej to znaczy ze jedziesz na High a jak glosniej to ze zmieniles wlasnie Lo na Hi :)

 

@Vincent de Marco: za dnia to nie przeszkadza specjalnie jak chodzi na High wiec mozesz zostawic. A jezeli zostawiasz kompa wlaczonego na noc to bedziesz sobie przelaczal na Lo, a rano wrzucisz Hi zeby nie miec stresu ze jak brat odpali gierce to grafa sie przegrzeje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...