Skocz do zawartości
c-e-z-a-r

Pomocy!! Problem z laptopem

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... Dostałem laptopa (zabytkowy strasznie, ale co tam:) Chciałem zformatować dysk, ale że nie mogłem tego zrobić to usunąłem partycje, a potem założyłem ją ponownie. Ustaliłem podczas zakładania wszystko co robie normalnie na pececie. Potem zresetowałem komputer i .... i nic. To znaczy wszystko się uruchamia tj. test pamięci itd. po czym komp zatrzymuje sie w dosie na tabelce w której pokazane są jego parametry. Dalej nic się nie dzieje. W czym może być problem?? Ustawienia biosu?? Ale co mam tam przestawić?? A może to awaria sprzętu??

 

Wszystko co wiem o tym komputerze to:

- pentium 166mmx (mówiłem że zabytek:)

- 32mb ram

- hdd 3 giga, ale to chyba nie istotne

 

Komputer nazywa się: WinBook Fx (to znaczy tyle napisali na obudowie)

Pomocy!!!! Moge podać więcej informacji, ale musze wiedziec co konkretnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe tylko, że problem w tym ze nie dochodzi do tego momentu. Zatrzymuje się wcześniej. Próbowałem już ustawiać żeby odpalał z dysku, płyty... ale bez zmian

 

Czy moge jakoś zformatować dyski z poziomu biosu?? To chyba nie brzmi najmądrzej, ale nie wiem już jak to rozwiązać :(

Albo inaczej czy moge jakoś odpalić sytem (płyte od windy, co kolwiek) zanim jeszcze nie uruchomiło się bootowanie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...