Skocz do zawartości
Madness

DFI LanParty NF4 (wszystkie modele)

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie ustawilem relaxacyjnie 9 x 267 na 1,4V. W sumie podwyzszam tylko kiedy testuje winbondy. Po co mam w glupie marki grac :/. Wydawanie grubej forsy, zeby miec ladniejszy podpis na tweaku i lepsze wyniki od innych to czysty idiotyzm imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1. „idiotyzm” powiadasz, nie tobie to krytykować !

Po 2. Nikt ci nie każe w „glupie marki grac”

Po 3. Marki to raczej nie ten dział.

Po 4. Kogo twoje „relaxacyjne” ustawienie interesuje.

Po 5. „ladniejszy podpis na tweaku” rzecz gusty i po raz kolejny nie twoja sprawa.

Po 6. Ale mnie denerwują co niektóre twoje wypowiedzi…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie ustawilem relaxacyjnie 9 x 267 na 1,4V. W sumie podwyzszam tylko kiedy testuje winbondy. Po co mam w glupie marki grac :/. Wydawanie grubej forsy, zeby miec ladniejszy podpis na tweaku i lepsze wyniki od innych to czysty idiotyzm imo.

1331426[/snapback]

to po holere wydawales tyle kasy na sprzet ktory traz masz skoro uwazasz ze to nie ma sensu , mogles sobie kupic jakiegos semprona i asrocka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym wątku i tak 60% to rozmowy towarzyskie więc i ja cos dodam  :lol:

 

Swego czasu źwitny sprzedawca jakim jest pan Adam z formy AMASOFT namieszał wam w głowach(mioczywiście najbardziej) zrobił ze mnie nieodpowiednialnego człowkea  postawił mnie w takim świetle żeby tylko on wyszedł czysto.

 

Jednak człowiek okazał sie nieuczciwym oszustem

 

Z tego co wiem zgłoszono już na niego kilkanaście spraw na  policję.

1331411[/snapback]

Zgłoszeń na policję to na ciebie jest oszuscie jeden, czas pokazał, ze to ty spowodwales opoznienia w dostawie plyt, i gdyby nie moja reakcja, czekali by do dzisiaj !! Bo ty oczywiscie wysylales ja z 50 razy i ani razu nie doszla !!

 

Miło ze napisałes coś w końcu !!

 

Przyda się to stanowczo na policji !!

 

Klaniam sie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no znowu się zaczyna ! Dajcie sobie siana z tym już ! Od tego macie GG/mail czy jakikolwiek inny komunikator i nie róbcie z tego tematu większego syfu niż jest teraz ! Nie wiem jak inni ale ja już mam tego serdecznie dość…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym Panom juz dziekujemy:@cyb3728 i @dszywala,swoje pyskowki Panowie robcie sobie gdzie indziej: np w sadzie :lol:.Zgadzam sie z Toba @Mardok co do wypowiedzi @De_Xtera,kazdy kupuje sobie to na co ma ochote,a jak sie komus to nie podoba niech zatrzyma to dla siebie.Ja np czuje sie dowartosciowany ze mam taki sprzet :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sobie relaxacyjnie pusciłem tak jak w podpisie :)

I takich ustawień na codzień używam.... ach.... a i tak na płytce został spory zapas...... he,he.... i pomyśleć że wcześniej nie wiedziałem że taka firma istnieje.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)+Mar 16 2005, 15:13-->

CYTAT(Mardok =:) @ Mar 16 2005, 15:13)
Po 1. „idiotyzm” powiadasz, nie tobie to krytykować !

Po 2. Nikt ci nie każe w „glupie marki grac”

Po 3. Marki to raczej nie ten dział.

Po 4. Kogo twoje „relaxacyjne” ustawienie interesuje.

Po 5. „ladniejszy podpis na tweaku” rzecz gusty i po raz kolejny nie twoja sprawa.

Po 6. Ale mnie denerwują co niektóre twoje wypowiedzi…

1331450[/snapback]

 

A co sie tak rzucasz jak gowno w przerebli, chyba zbyt osobiscie to odebrales - zupelnie jakbym Ci matke gwalcil. Chill out man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po holere wydawales tyle kasy na sprzet ktory traz masz skoro uwazasz ze to nie ma sensu , mogles sobie kupic jakiegos semprona i asrocka ...

1331452[/snapback]

A skad wiesz ile wydalem? Nastepny forumowy telepata ? Cale 600zl mnie to wynioslo po sprzedazy starych gratow. Faktycznie majatek. To mniej niz cena samego procka. Heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści. Nie dawno było słychać że Athlony 64 na rdzeniu E mogą nie chodzić na niektórych płytach z nf4. O to co znalazłem na xtremesystems:

 

AMD changed some of the pin functions on the cpu. As Rgone has just posted with a reply from Taiwan, at this time the NF4 boards work with the E revision A64 cpu as long as you are using the 3/10 bios. We had tested Revision E CPU with no problems on motherboard only that CPU-Z can not detect it well.

 

At present, sample of revision E runs well on nF4 platforms with BIOS dated 2005/03/10 on normal download site. We got sample of 3000+.

 

Best,

 

 

 

Technical Support

 

DFI Inc. - TW

W takim razie posiadacze DFI nie muszą się o nic martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@De_Xter:

Jak ty się odzywasz ?! Ja nie jestem żadnym twoim „koleszką” do którego możesz z takimi tekstami „wyjeżdżać” sam się opanuj, bo to co piszesz jest... Najlepiej jak nie masz nic sensownego to powiedzenia/napisania to się nie odzywaj/nie pisz…

 

@Megabyte:

No wreszcie dobre wieści, bo jak przeczytałem że „nowy bios nie pomoże” i „będzie trzeba wymienić mobo” to aż mi się nie dobrze zrobiło, no ale widać na DFI nie ma tego problemu, całe szczęście.

Edytowane przez Mardok =:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)+Mar 16 2005, 21:11-->

CYTAT(Mardok =:) @ Mar 16 2005, 21:11)
@De_Xter:

Jak ty się odzywasz ?! Ja nie jestem żadnym twoim „koleszką” do którego możesz z takimi tekstami „wyjeżdżać” sam się opanuj, bo to co piszesz jest...  Najlepiej jak nie masz nic sensownego to powiedzenia/napisania to się nie odzywaj/nie pisz…

1332144[/snapback]

 

 

Najlepiej sie naucz pisac po polsku KOLESZKO, taka moja szczera rada. Odzywam sie tak jak mi sie podoba, jestem dorosly i nie Tobie o tym decydowac. Dobrze, ze wszystko co ty mowisz jest sensowne. Moglbym po kolei ustawic wszystkie twoje posty i polowa co najmniej z nich to stek bzdur, albo zasmiecanie topica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@De_Xter:

Mądralo jak coś to KOLEŻKO poprawiasz a sam nie wiesz :/ Już nie raz pisałeś swoje „mądrości” i nie raz ci już udowodnili że nie masz racji… zachowania twojego nie będę więcej komentował…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)+Mar 16 2005, 21:21-->

CYTAT(Mardok =:) @ Mar 16 2005, 21:21)
@De_Xter:

Mądralo jak coś to KOLEŻKO poprawiasz a sam nie wiesz :/ Już nie raz pisałeś swoje „mądrości” i nie raz ci już udowodnili że nie masz racji… zachowania twojego nie będę więcej komentował…

1332179[/snapback]

 

 

"Poprawiasz a sam nie wiesz" - Ehhhh :/ . Juz zeby Ci pokazac twoja tepote to wytluscilem to w tekscie nawet. Widac niektorzy w swoim zyciu nie spotkali sie ze slowem ironia. Zajrzyj do wiem.onet.pl i daj znac jak sie dowiesz co to znaczy.

Nie komentuj, tak chyba bedzie lepiej dla ogolu.

Edytowane przez De_Xter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem obydwaj nie powinniście zapoznać się z terminem "komunikatory internetowe"? :twisted: Przypominam, ze topik ma określoną tematykę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem obydwaj nie powinniście zapoznać się z terminem "komunikatory internetowe"? :twisted: Przypominam, ze topik ma określoną tematykę...

1332226[/snapback]

 

No wlasnie tak w sumie apropos tego, nie daloby sie odsaczyc jakis sensowanych porad itp itd z tego topika, zeby wszyscy posiadacze mogli to przeczytac nie wertujac 1000 stron ? Chodzi mi cos takiego jak funkcjonuje np na XS forum. Same istotne rzeczy krotko i tresciwie. Przyznam sie, ze jak zakupilem plytke to chcialem tu o niej cos odnalezc i generalnie trafialem na dyskusje o tym jakie pamieci do niej kupic, jaki stepping procka itp itd.

Edytowane przez De_Xter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mardok- nie wiesz przypadkiem jak wyglada sprawa tych nowych steppingow na mobsztalach z nf3ultra?

 

Milo chlopcy, ze Wam beda nowe proce na dfi smigac ale moze tak pocieszycie tego innego, z agp i nf3? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@draak:

Nie wiem, a wiem tyle co było napisane że na „pewnych” mobo ma niby nie działać a na innych tak, dziś @Megabyte podał ino że na xtreme sprawdzili i na DFI NF4 działa bez problemu, inni zaś mówią że to tylko „plotka” i musi wszędzie działać. Przypomina mi się historia DFI NF4 + 20pin zasilacz, w skrócie czas pokaże… O ile ten problem istnieje to na DFI s939 z AGP raczej go nie będzie bo mobo ma dopiero wyjść wiec na pewno to jakoś „załatają”. A co do konkretnie twojego MSI nic mi się „nie obiło o uszy”.

 

UpDate:

 

1332398[/snapback]

Edytowane przez Mardok =:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszeń na policję to na ciebie jest oszuscie jeden, czas pokazał, ze to ty spowodwales opoznienia w dostawie plyt, i gdyby nie moja reakcja, czekali by do dzisiaj !! Bo ty oczywiscie wysylales ja z 50 razy i ani razu nie doszla !!

 

Miło ze napisałes coś w końcu !!

 

Przyda się to stanowczo na policji !!

 

Klaniam sie !!

1331459[/snapback]

Niestety jestem zmuszony przyłączyć się do syskusji,bo aż coś mi się robi jak słucham tego gościa:

 

"SZANOWNY" PAN ADAM (CYB3728), REPREZENTUJĄCY

AMSOFT Systemy Informatyczne

Adam Chęciński

ul. Toszecka 101

44-100 Gliwice

3 RAZY JUZ MI OBIECAŁ, ŻE WYSŁAŁ DO MNIE FAKTURE !!! CZEKAM JUZ 2 M-CE.

JAK WIDAĆ Z LINKA PODANEGO PRZEZ DSZYWALE TEN PAN MA PROBLEMY Z WYSTAWIANIEM FAKTUR, I NIE TYLKO. JA JESTEM NIESTETY TEGO ŻYWYM DOWODEM :/

 

Panie Adamie, tak jak już panu pisałem na gg, jeżeli do końca tego tygodnia nie dostane tej faORT: ORT: ORT: ktury, kontaktuje się z Urzędem Skarbowym. Może to coś pomoże.

 

Ma ktoś ma pomysł jak zmusić tego pana do wystawienia faORT: ORT: ORT: ktury?

 

Niewyobrażam sobie naprawę gwarancyjną u tego pana.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez luka_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tak w sumie apropos tego, nie daloby sie odsaczyc jakis sensowanych porad itp itd z tego topika, zeby wszyscy posiadacze mogli to przeczytac nie wertujac 1000 stron ? Chodzi mi cos takiego jak funkcjonuje np na XS forum. Same istotne rzeczy krotko i tresciwie. Przyznam sie, ze jak zakupilem plytke to chcialem tu o niej cos odnalezc i generalnie trafialem na dyskusje o tym jakie pamieci do niej kupic, jaki stepping procka itp itd.

1332281[/snapback]

Osobiście mogę sie podjąć napisania FAQ, tyle, że trzeba złapac gścia co topik założył, by wszystko było w pierwszym poście. ALbo może nowy temat z samym FAQ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przydałby się przydał :) Przeczytalem sporo poradnikówm i nadak nie wiem jak się do tego zabrać :) Taki głupie pytanie choćby czy zmiany robić przez ClockGena czy za każdym razem w BIOS'e?

BTW w jakiejś recenzji DFI przeczytalem, że ma wbudownego MemTesta w BIOS :-k

 

 

@De_Xter

Wiesz zestawienie tego w jaki stylu pisaleś do Mardoka ze stwierdzeniem "jestem dorosły" rozbawiło mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem :) więc w podstawach jestem "mocny", ale biorąc pod uwagę że moim ostatnim wyczynem w OC procesora było przestawnienie Celerona 300 z szyny 66 na 100MHz to mogę czuć się zagubiony patrząc na BIOS DFI hehe. Więc jak jest z tym przestawieniem robić w BIOS czy CG lub A64 Tweakiem

 

PS znalazlem też ten kawałek o "MemTest86+ built in as a BIOS option"

http://www.neoseeker.com/Articles/Hardware...4ultralp/4.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RoZy:

Moim zdaniem najbezpeczniejsza metoda podkrecania jest bios i ja tak robie bo wiesz czy wstanie Tobie komp czy nie.Jakis czas temu cos mnie skorcilo podkrecic przez clockgena i padla plyta(msi k8n neo2)i od tamtej pory tylko przez bios :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, sprawdziłem, zakochałem się...

http://crosis.neostrada.pl/cpu/dfi_test.JPG

Idę spać, po totalnej porażce z MSI mam dośc wrażeń na dzisiaj ;)

Czy w tym wątku:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=114726&st=60

 

możesz napisać czemu MSI nie spełniła Twoich oczekiwań?

 

Jestem w trakcie zmiany platformy, z różnych względów DFI nie wchodzi w grę, a MSI jest jednym z głównych kandydatów ...

 

Bardzo proszę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz kolejnym dowodem na nieuczciwosc firmy AMASOFT.

Panie cyb3728, prosze o faktore!! Wyslac dane jeszcze raz ??

Nie stac firme na znaczki ?? Rozumiem ze VAT kusi, ale marza powinna panu wystarczyc....

pozdrawiam wspol oszukanych(moze to sie zmieni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a co powiecie o krenceniu z DFI na Linux'sie Mandrak'u ;-) chcialbym uslyszec kilka wypowiedzi na ten temat bo slyszlaem ze na Linux 'sie wieksza wydajnosc ;}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...