Skocz do zawartości
Madness

DFI LanParty NF4 (wszystkie modele)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pytanko z zupełnie innej beczki,czy ktoś się orientuje jaki jest rozstaw otworów montażowych nb ? Odległość między nimi.Chciałem u mnie w firmie poszukać jakiegoś radiatorka i chciałbym wiedzieć z góry który może pasować.

Dzięki :)

1425965[/snapback]

Rozstaw otworów wynosi 53 mm. Idealnie (prawie...) pasuje radiator ze starego Matrox-a G200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@YANAS

Ja mam te pamiatki :-P Na standardowym napieciu oraz timing'ach wyciagnalem z nich 230 Mhz (460) :-P Tyle ida max synchronicznie z procem, asynchro pewnie by poszly wiecej, w koncu mam jeszce zapas V. I tak chyba bede je sprzedawal...

Edytowane przez Tomek_Busko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe info:

 

Chieftec 460w 9x300 1,520v / div180 270MHz 3,34v / NF4 1,6v / LDT 1,3v

 

ITE Smart Guardian

+12 idle : 11,77v

+12 stres : 11,71v

 

Miernik:

+12 idle : 12,13v

+12 stres : 12,10v

 

*Stres = pomiar podczas PI 16MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z tym venicem :P

?? pod jaką on jest podstawke 939??

widzialem go już w sklepie i sie zastanawiam nad kupnem

mam sli-dr i czy venice bedzie pasowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z tym venicem :P

?? pod jaką on jest podstawke 939??

widzialem go już w sklepie i sie zastanawiam nad kupnem

mam sli-dr i czy venice bedzie pasowac?

1426396[/snapback]

Pasować będzie jak ulał.

Dawaj no szybko adres tego sklepu gdzie te Venice widziałeś :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YANAS nie pytaj ciagle o nowe podzespoly tylko czytaj co pisze w tym watku, bo tutaj wszystko juz jest opisane... i pamieci beda dzialaly (choc slabe do OC, lepiej za ta kase cos innego ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>) no i procek oczywiscie bedzie wspolpracowal, jest na socket 939

Edytowane przez binek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YANAS nie pytaj ciagle o nowe podzespoly tylko czytaj co pisze w tym watku, bo tutaj wszystko juz jest opisane... i pamieci beda dzialaly (choc slabe do OC, lepiej za ta kase cos innego ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>) no i procek oczywiscie bedzie wspolpracowal, jest na socket 939

1426471[/snapback]

binek a co za tą kase wziąsć??

sorry ze tak zasmiecam, zaraz pousówam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

binek a co za tą kase wziąsć??

sorry ze tak zasmiecam, zaraz pousówam

1426638[/snapback]

:lol: :lol: :lol:

@Yanas

miałeś podać adres sklepu, w którym są Venice.

 

@binek

no i jak, bierzesz te OCZety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam mały dylemat..

mam dfi nf4 sli-dr i chcem do tego dobrac jakies poamieci..

moge wydać ok. 500zł

zastanawiam sie nad GEIL 2x512MB 400DDR CL2,5

1425930[/snapback]

 

Szukaj pamieci na kosciach Samsung TCCD lub Winbondów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@binek

no i jak, bierzesz te OCZety?

1426647[/snapback]

Nie moge sie skontaktowac z wujkiem z usa cos :\ A w przyszlym tygodniu ma juz byc w polsce (w weekend) wczesniej jak z nim gadalem to sie umowilem na audigy2 oem i sennheiser pc150, jak mi sie uda jeszcze z nim skontaktowac to wezme te OCZ 625MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ziku

ja je widzialem w bydgoszczy w hurtowni ;]

1426659[/snapback]

Co Ty taki enigmatyczny jestes, masz zamiar je wszystkie wykupić że nie chcesz się podzielić info. o sklepie - nazwa, ew. adres?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak pamieci nie bedzie, po musialbym od razu zaplacic za nie, a nie mam takiej sumki, szkoda bo przepadla taka okazja, no i jeszcze venice 3200+ za 200$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEN forum, nie TO forum...?

 

Ke?

 

Wiem, że się czepiam, a forum zaraz się sprawdzi ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzis stalem sie posiadaczem tej wspanialej plyty jak dotąd nie mam zarzutów jest wszysto ok tylko mam jeden problem. Otóż nie moge skonfigurowac polaczenia sieciowego. Mam siec LAN. Jak już chyba prawidlowo to zorbilem to nie otwieralo zadnej www, nie widzialo neta, ale wysyłało i odbierało pakiety. Jak skonfigurować sieciówke żeby wszystko grało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shadow1221

co to za siec komputerowa? przewaznie w osiedlowych sieciach

aby miec inet admin musi dopisac MAC sieciowki do konfigu na serwerze.

Jezeli zmieniles plyte zmienil sie i MAC karty, takze skonsultuj sie w tej sprawie z adminem twojej sieci.

Nie napisales czy uzywales wczesniej sieciowki wbudowanej w plyte glowna czy na PCI, jesli na PCI to wsadz stara sieciowke w plyte glowna i sprawdz czy masz inet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej jechałem na sieciowce na PCI i teraz tez jej uzywam, wszystko ładnie działa, chyba zadzwonie do niech zapytam co i jak

 

Spoko dzięki dopsiali mi to do configu,

Edytowane przez shadow1221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej jechałem na sieciowce na PCI i teraz tez jej uzywam, wszystko ładnie działa, chyba zadzwonie do niech zapytam co i jak

 

Spoko dzięki dopsiali mi to do configu,

1429562[/snapback]

w biosie ustaw klonowanie adresu mac na taki jaki miales w starej sieciowce, i powinno byc git

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ktorzy kupili DFI na allegro od UNDERKA, npaiszcie do niego co z tym dzwiekiem i ile jeszcze bedziemy czekali, bo sprawa jakos przycichla a jak dzwieku nie bylo, tak nie ma. Z tydzien temu napisal mi ze niby juz wyslali z DFI, a do dzisiaj nie mam :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ja pisalem do niego juz dawno i w ogole zadnej odpowiedzi nie uzyskalem, dlatego nie wystawilem komentarza.

 

Jade teraz na aureal vortex 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z nim rozmawiałem kilka razy na GG, ale z tego co mówił to nie brzmiało zbyt optymistycznie... Pisał coś o tym że kolesie z DFI przestali odp. na jego maile... że niby ma zamiar do nich zadzwonić i pojechać z nimi w sposób "werbalny"... ale czy coś załatwił tego już nie wiem, mówił że w ciągu miesiąca sprawa się wyjaśni - czyli ma jeszcze 2 tyg.

Trzymam go za słowo, bo ma mojego ALC880 i mam nadzieje że zupy z niego nie ugotuje :-P

 

Na ten myk z zakupem na Allegro zdecydowałem się tylko dlatego że mam SB Live i akurat aż tak mnie to nie boli, ale wiadomo że przy późniejszym "pchnięciu" lepiej będzie wyglądała kompletna z ALC850, niż bez tego "cudaka"... :wink:

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaciusieK

Mam do Was małe pytanko..otóż chciałem zaktualizować sobie biosik w moim DFI, wszedłem na stronke http://www.techpowerup.com/articles/other/114 gdzie znalazłem troche nowych biosów, wybrałem najnowszy, czyli N4D414, ale tam są jakieś 3 pliki: 1,2,3

Czy ktoś może mi powiedzieć, o co w tym biega?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesli nie mam TCCD/BH/CH/UTT to obojetne to jest? Ja mam pamiatki jak w podpisie na kosciach MICRON'a

 

Jesli chodzi o uklad to przed zamowieniem napisalem zeby mi go nie wysylal bo przeciez i tak ma je wymienic a tak to bede musial go odsylac i ponosic jeszcze koszta... w paczce i tak sie znalazl karajan i lezy w pudelku, ja jade na sluchawkach i aureal vortex2, nawet nie jest zle gram w NFSU2 i calkiem niezly dzwiek i jakies tam efekty 3d sa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problema i brak rozwiazania jak narazie wiec ratujcie ludziska :)

Mianowicie na pl.gl. msi nf3ultra przy 2*512 kingmax hardcore 500 oraz a64 3000 (0448) psu 400w huntkey oraz atix800xt system pracowal stabilnie na mag.295mhz (2655 przy 1,45v).

Po zmianie tylko płyty na dfi lp nf4ultra i grafe na x800xl pcie same schody :( ....nieznam jeszcze dobrze tego biosu i moze stad te problemy...) System jest stabilny tylko do 245mhz (2205 przy 1,45) wyżej zaczynają dziać się cuda i dziwy :) zwisy zatrzymania startu windy. Po starcie systemu przy magistrali 250mhz wywala ni reset gpu ati . Radzcie koledzy gdzie szukac przyczyny i co ustawiac w biosie aby uzyskac dawna wydajnosc ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...