Skocz do zawartości
Madness

DFI LanParty NF4 (wszystkie modele)

Rekomendowane odpowiedzi

2x 0441 - jeden 2500Mhz/1.4V i ok. 2700 przy 1.6V, drugi 2720/1.6V

1222804[/snapback]

jak na razi udało mi sie tylko znaleść 3200+ z 43tyg i 3000+ z 50 i 51 tyg. Chce kupić 3000+ ale z tego co widze to cieniutko troszke :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niom 0441 jest niezly. Mam takiego odlozonego, niech no tylko mobo dojedzie :P

1223200[/snapback]

ogólnie to chyba ok 40tyg ( w jedną i drugą strone) sa b.d.

 

Ciekawe ile sztuk z tych proc. na polskie półki trafiło :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj. Bylo ich jak kazdej serii potrochu. Sztuka ktora mam na mysli lezy sobie spokojnie u mnie w pracy i jest z "normalnego" kanalu.

1223753[/snapback]

to powiedz mi gdzie pracujesz??? :rolleyes: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oficjalnymi kanałami chyba żaden :) albo kilka sztuk tylko :D

1223630[/snapback]

Eee, były i to wcale nie mało. Tyle, że rozchodziły się na pniu. Sprawdzałem w tym tygodniu nowe dostawy w jednej z łódzkich hurtowni i wszystkie 6 egzemplarzy jakie mieli to tygodnie 50 i 51. Teraz to chyba trzeba liczyć na przypadek, ze trafi się od ręki coś przed 45 tygodniem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chyba trzeba liczyć na przypadek, ze trafi się od ręki coś przed 45 tygodniem....

1224027[/snapback]

tez mi sie tak wydaje - tak jak wczesniej mowilem giełde komputerowa obskoczylem i najstrszy to byl 50tydzień :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą czy ma to jakiś większy sens... Juz przy AXP widać było, że tak naprawdę tydzień produkcji w stosunku do możliwości OC niezbyt sie korelował. Zależało od egzemplarza. IMHO i w tym przypadku będzie podobnie - albo się trafi kozaka, albo padakę.

 

Problem w tym, ze nikt nie mówi jak z danego tygodnia trafił na tragiczny egzemplarz. Wszyscy się tylko chwalą, a później powstają legendy na temat konkretnej serii. I cichą tajemnica statystyki pozostanie fakt, że "lepszych" było załóżmy 3 na 10, i te włąśnie trafiły do odpowiednich ludzi.

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą czy ma to jakiś większy sens... Juz przy AXP widać było, że tak naprawdę tydzień produkcji w stosunku do możliwości OC niezbyt sie korelował. Zależało od egzemplarza. IMHO i w tym przypadku będzie podobnie - albo się trafi kozaka, albo padakę.

 

Problem w tym, ze nikt nie mówi jak z danego tygodnia trafił na tragiczny egzemplarz. Wszyscy się tylko chwalą, a później powstają legendy na temat konkretnej serii. I cichą tajemnica statystyki pozostanie fakt, że "lepszych" było załóżmy 3 na 10, i te włąśnie trafiły do odpowiednich ludzi.

1224185[/snapback]

 

ja tam powiedzialem że mój z 51 tygodnia na maxa padaka (na default Vcore ino 2,0Ghz ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Yotomo, tym sie odróżniasz , że potrafisz jasno powiedzieć co jest nie tak.

 

Coraz bardziej żenujący jest ten panujący powszechnie "me&myself" jeśli chodzi o OC. Komus sie uda zrobic screena i juz zakąłda nowy temat o mega wyniku. Ale nie przyzna sie do tego, że wystarczy przy takim ustawieniu odpalić "empetrójke" by zobaczyć pięknego Bluescreena lub zaliczyć freez... Nawet na xtremesystems coraz częściej można to zauważyć. I później taki jeden z drugi się naczyta bajeczek, a później na GG pyta " jaką mam kupic serię A64 co na 3,0 GHz chodzi". Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanu:

 

Zawsze tak było i będzie :/ Cóż przynajmniej nie jest to co kiedyś było jak jeszcze królował 1700+ że jakiś koleś przerobili w pancie screena i pokazał ze ma 2,7GHz to dopiero była paranoja :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)+Jan 19 2005, 15:31-->

CYTAT(Mardok =:) @ Jan 19 2005, 15:31)
Hanu:

 

Zawsze tak było i będzie :/ Cóż przynajmniej nie jest to co kiedyś było jak jeszcze królował 1700+ że jakiś koleś przerobili w pancie screena i pokazał ze ma 2,7GHz to dopiero była paranoja :/

1224628[/snapback]

 

 

A teraz niektorzy ludzie z 1700/1800 wyciagaja ok 2.8 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wampir:

 

Jak pokaże jakieś dowody to czemu nie ale takie coś jak pisałem wyżej sam screen z WCPUID (wtedy to było głownie używane) w dodatku edytowany nieumiejętnie to już chyba szczyt… Choć i tak sceptycznie podchodzę do 1700+ @ 2800MHz (bo tak zrozumiałem ciebie) jeżeli nie ma FC czy jakiś super modów to raczej ciężko było by mi uwierzyć. Eh tak jak się przypatruję niektórym opisom to aż żal mi się robi, widocznie niektórzy muszą się tak dowartościować cóż bywa…

 

EDIT:

 

A omijając już te podpisy to moim skromny marzeniem jest to DFI, (którego niema) oraz 2x512 A-DATA (na które mnie nie stać) oraz A64 3200+ który by poszedł bez marudzenia na 2,5GHz (więcej nie potrzebuję) no i jakaś grafika na PCI-E myślałem nad X800Pro.

Edytowane przez Mardok =:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy warto ja brac zimzoomfly Zalezy mi zeby wyciagnac FSB conajmniej 280 .

 

Czym sie rozni DFI LANPARTY UT nF4 ULTRA-D od DFI LanParty NF4 SLI-DR . Ze zdjec widac ze ma mniej portow sata czy to jedyna roznica?

Edytowane przez Cukier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh rozmawiałem sobie już z kolegą z UK i DE poprosiłem ładnie i obaj powiedzieli, że nie będzie problemów z wysyłka w/w DFI oczywiście jak się tylko pokaże, no niby jest już w każdym większym sklepie internetowym no ale tylko w cenniku a co najciekawsze mobo jeszcze nie wyszła a już jej ceny zaczynają spadać to dopiero jest ciekawe ;) W jednym sklepie cena z 206ojro spadła to 196ojro w jeden tydzień a mobo dalej nie można kupić ;D Paranoja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...