Skocz do zawartości
Madness

DFI LanParty NF4 (wszystkie modele)

Rekomendowane odpowiedzi

opis usterki plyty napisany wrzucony do pudlka zapakowane i o 12 00 ide na poczte wyslac do pcp priorytetem , zobaczymy ile to potrwa :(

 

edit:

po rozmowie z uprzejma osoba na GG z pcp , wysylam mobo a oni natychmiast maja ja wymienic :)

Edytowane przez VerB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

List of DFI NF4 Ultra/SLI Bios 1360980[/snapback]

Fajnie :) Ale czy gdzieś jest opisane co w danym BIOS'e jest poprawione (tylko szerzej niż "optymized timings" :) )

 

PCP >>> jak najlepsze mam doświadczenia - nie powinno być problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sobolobos

po rozmowie z uprzejma osoba na GG z pcp , wysylam mobo a oni natychmiast maja ja wymienic :)

gratulacje pcp to porządny sklep - nie to co imperium.net.pl

Edytowane przez sobolobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nie zastanawial. Wystarczylby mi brak tych lapek do jumpli...Ewidentnie ktos grzebal w tym i widac zrozumial swoj blad ;P

 

Padla mi plytka LP NFII ULTRA B zakupiona w siriusie. Czekalem na serwis 1 miesiac a ostatecznie dostalem inna sztuke. Jesli sklep nie pokarze ze jest porzadna firma, to mozesz czekac dlugo. Ale tutaj jest ewidentnie nowy sprzet niedzialajacy,a mi padla po 3 miesiacach(zabilem ja szczerze mowiac ;P )

Spadam na rower i pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nie zastanawial. Wystarczylby mi brak tych lapek do jumpli...Ewidentnie ktos grzebal w tym i widac zrozumial swoj blad ;P

Z moja DFI SLI-D nie bylo tez tych lapek ale plytka dziala b.dobrze i nie widac po niej aby byla uzywana, kupowalem ja w PCP i gosc powiedzial ze od pewnego czasu DFI daje lapki tylko do SLI-DR :-| (mozna kupic takie cos w sklepie elektronicznym za jakies 10zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co lepiej kupić : dfi lan party sli DR i po tygodniu procka 3000+ czy dfi s754 i procka sempron ???

 

wiadomo że zestaw pierwszy jest o wieeele lepszy ale chodzi o kwestie ceny ... , żeby nie było takiej sytuacji ze np ta płyta za 2 tygodnie potanieje o 100 złotych itp .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co lepiej kupić : dfi lan party sli DR i po tygodniu procka 3000+ czy dfi s754 i procka sempron ???

 

wiadomo że zestaw pierwszy jest o wieeele lepszy ale chodzi o kwestie ceny ... , żeby nie było takiej sytuacji ze np ta płyta za 2 tygodnie potanieje o 100 złotych itp .....

1363082[/snapback]

 

nie kumam - w podpisie masz mobo S939 i proca ...

tak se napisałeś czy co ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich userów tego postu!

 

Mam pytanie do Hanu :)

 

Dlaczego zdecydowałeś się na DFI LanParty UT NF4 Ultra-D a nie od razu DFI LanParty UT NF4 SLI-D ?? Czy chodziło o kwestię kasuczi czy był jakiś inny powód ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten gigabyte i procek jest na ssprzedaż bo trafiła mi sie bardzo tania okazja procka z dobrej serii do oc :)

1363573[/snapback]

No co ty po co ci drugi procek. Zamiast kupowc tego drugiego to powiedz kolesiowi zeby sprzedał go nam.... :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czaje takiego rozumowania , jak chcesz kupic dobrego kompa do oc to kup raz a porzadnie a nie po 3 razy zminiac/sprzedawac/kombinowac , jeszcze chcesz miec spoko plyte i dobrze krecacego sie cpu a masz grafe taka ze chyba pasjajns ci tnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich userów tego postu!

 

Mam pytanie do Hanu :)

 

Dlaczego zdecydowałeś się na DFI LanParty UT NF4 Ultra-D a nie od razu DFI LanParty UT NF4 SLI-D ?? Czy chodziło o kwestię kasuczi czy był jakiś inny powód ??

1363376[/snapback]

Sprawa jest prosta - prędzej dwa razy MoBo na inne zmienię , niż kupię dwie karty do SLI. Zbyt kosztowny bajer by się ładować. Zakładając, że niedługo wyjdzie R520 to co byś kupił? Kosztujące na oko 3400 zeta 2x6800Ultra czy jeden R520 za jakies pewnie 2600 na starcie?

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta - prędzej dwa razy MoBo na inne zmienię , niż kupię dwie karty do SLI. Zbyt kosztowny bajer by się ładować. Zakładając, że niedługo wyjdzie R520 to co byś kupił? Kosztujące na oko 3400 zeta 2x6800Ultra czy jeden R520 za jakies pewnie 2600 na starcie?

1364354[/snapback]

 

hehe

ja tam licze że ultra D obsłuży 2 x R520 :D

jak dobrze pójdzie to ja i Gigi będziemy po sztuce mieli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby już ma obsługiwać, kurde 2x ATI i do tego R520… powiem tak BESTIA ;)

 

EDIT:

 

Widzę że ja i Hanu o tym samym w tym samym czasie pomyśleliśmy ;)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem jescze raz faq i znalazłem , ale dzięki :) , wersja Sli od sli DR różni sie sata i dodatkami , jakie to są dodatki ??? :)

 

update : dopiero teraz sie zorientowałem że DFI LanParty UT NF4 SLI-DR dostępny w pcp za 740 zeta to ta płyta : http://www.dfi.com.tw/Product/xx_product_s...TYPE=LP&SITE=US a nie ta : http://www.dfi.com.tw/Product/xx_product_s...TYPE=LP&SITE=US

 

więc nie dostane panelu audio 5.25 cala itp .... , ciekawe ile kosztuje wersja bez UT czyli ztymi dodatkami ;)

Edytowane przez j.h.hudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogłem normalnie Hanu przez ciebie monitor oplułem ;D

 

W woli wyjaśnienia to są „szczypce” według DFI przestawiania tych „śmiesznych” długich zworek, a oryginalnie toto służyło do wyciągania biosów…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z pamięciami na tej płycie. Te pamiątki to Twinmos Twister 533 2x512 Dual. Problem polega na tym że bez różnicy jaki bios wgram i jakie napięcie ustawie w zakresie 2,9 - 4,0v to pamięci nie chcą chodzić wyżej niż 220 mhz, bez różnicy na jakich ustawienia (czy jest to cl2 3 3 6, czy cl3 4 4 8) Nie wiem czy płyta jest walnięta czy te pamięci dfi się nie lubią. Pamięci napewno są dobre bo wcześniej latały na PIV na 550mhz przy 2,8v. :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...