Skocz do zawartości
Madness

DFI LanParty NF4 (wszystkie modele)

Rekomendowane odpowiedzi

z jakegoś starego matroxa ... sprzedają takie na AGP .. x1 (czyli bezużyteczne :P )

1379773[/snapback]

Hehe ja mam jakiegoś starego Matroxa (siedzi jeszcze na płycie z Pentiumen 60 :) ) Faktycznie wygląda jakoś tak podobnie :) Może się na coś w końcu przyda. Chłodzisz go jakoś dodatkowo (np: wentylem z przedu obudowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ergh....Teraz mam KHX, a jak bedzie okazja to zamienie na UltraX i sprawdze jak dzialaja na wyzszych Vmem....ale wiem ze to TCCD, tylko wyjatkowo koszmarne :P

1381808[/snapback]

no jak się okazało nie wszystkie, a po zdjęciu radiatorów (bynajmniej w moim przypadków) identyfikacja może okazać się i tak niemożliwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rudi:

 

A jaki miałeś PN ? Bo na forum GeIL USA zauważyłem że są dwa. PN1243 i jakiś inny, ja nie pamiętam teraz jaki mam więc nie wiem, jaki Ty masz??

 

@Duracell:

 

NIE będzie działać. Z 3D1 jest jakiś myk w biosie gigabyta od płyty głównej, że traktuje 1 slot fizyczny jako 2 logiczne.. i tylko z mobo gigabyta będzie to działać, nie wiem natomiast czy ze wszystkimi, z GA-K8NXP-SLI napewno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy drogo, w newsie na tweak jakiś czas temu pisali że będzie kosztował koło 10$ dolicz do tego że to polska i masz 50zł jak nic… Wychodzi z tego że lepiej już brać SLI-D, no albo DR po 550zł ;) Niż Ultra-D + Mostek…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAm taki problem bo tak:

nieweim czy moj zasialacz da rade czy go wymienić na inny zeby było wszystko ok i zeby bylo jeszce w zapasie mocy

mam:

Dfi lanparty nf4 sli-dr , athlon 64(939) winchester 3.2mhz , pamiecei geil 2x512 400mhz, dysk sata wd caviar 160gb 8mb cache, dużo mam takich pierdól : neony, 6wentylatorów kolorowych w obudowie i to troche potrzebuej mocy a zasialcz mam jakis colorsit 450watt(chyba jakis to jest ze zwyklejszych kiedys go kupilem na allegro za 100zl w promocji ) i niwem czy jest dobry czy nie doradzcie mi jakis zasilacz chyba ze ten jest wystarczający, chodzi mi zeby bylo jeszcze mocy w zapasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAm taki problem bo tak:

nieweim czy moj zasialacz da rade czy go wymienić na inny zeby było wszystko ok i zeby bylo jeszce w zapasie mocy

mam:

Dfi lanparty nf4 sli-dr , athlon 64(939) winchester 3.2mhz , pamiecei geil 2x512 400mhz, dysk sata wd caviar 160gb 8mb cache, dużo mam takich pierdól : neony, 6wentylatorów kolorowych w obudowie i to troche potrzebuej mocy a zasialcz mam jakis colorsit 450watt(chyba jakis to jest ze zwyklejszych kiedys go kupilem na allegro za 100zl w promocji ) i niwem czy jest dobry czy nie doradzcie mi jakis zasilacz chyba ze ten jest wystarczający, chodzi mi zeby bylo jeszcze mocy w zapasie

1382471[/snapback]

Ja bym na twoim miejscu looknał na napięcia....

 

Colorist=noname....= ryzyko....

potrzebujesz chłopie z 420 szefa conajmniej, do tego jak mocna grafa to 480W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RaV[666]

to mnie lekko pocieszyłeś, z tym że w przyszłości i tak planuje zakup 2x 6800GT więc chyba i tak sprzedam swojego HK400W i kupię tego Tagan-a 480W. Mam nadz. ze SLI sobie poradzi i przy okazji moich uszu nie wykończy... no właśnie czy Tagan-y są naprawdę ciche? Planuje w przyszłości WC i nie chcę by cisza była zakłócana przez jakiś "odkurzacz".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem z DFI, a mianowicie: nie moge ustawic napiecia na pamieci wyzszego niz 3,4 V. Jak dam wiecej to winda sie resetuje na starcie. Jak mam 250MHz przy 3,3V to smiga ale jak tylko podniose napiecie (bez zmiany czestotliwosci) to RESET!!! :mur: Wiec raczej wykluczam pamiec. Nie wiem co jest. Pamiatki i mosfeta chlodze tak, ze sa chlodne (nawet nie cieple). Podnioslem napiecnie na chipsecie na 1,6V, na LTD (a tak wogole to co to jest LTD?) do 1,3V. Bios mam 331-2. Moze to wina biosu, moze zasilacz nie wyrabia, pomozcie. :mur: Co to jest DRAM Drive Strength??? Mam ustawione na 8. Obnizenie nic nie daje.

Edytowane przez boryna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos miał bloczek na NB tylko nie pamiętam kto:) jak uzywasz drugiego slotu pci-e to chyba nie będzie duzego problemu z wstawieniem owego:)

1382460[/snapback]

 

ale czasem drugi slot to nie dziala jak PCIe 8x ? Nawet nie wiem czy bedzie jakas roznica pomiedzy 8x a 16x bo chyba szyna nawet nie jest wykorzystywana w pelni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...