Skocz do zawartości
stratuss

Problem z USB

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz mam dwa wyjscia USB z tylu ale zadne mi nie dziala.. Plyte glowna mam stara bo jeszcze siedzi na niej Pentium2 350 ale jakis czas temu chcialem podlaczyc myszke pod USB (zawsze siedziala w PS2 i tego nie zmienialem) i nic sie nie dzieje. Windows nie wykrywa myszki a mysz sie nie podswietla (laserowa). W Windowsie98 w menadzerze udzadzen jest Glowny koncentrator urzadzen USB i jeszcze cos nizej i wyswietla ze wszystko dziala poprawnie.

 

Jak moge rozwiazac ten problem ? Zalezy mi na USB bo jest mi potrzebne do mp3playera a nie mam narazie kasy zeby rozbudowac caly komputer, bo z tym by sie wiazala zmiana plyty glownej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje ci cos takiego:

sciagnij sobie jakies INFY do plyty bo zapewne masz plyte na chipsecie intela Bx440 albo cos... . Obojetnie jakie najlepiej wpisz w google INF DRIVER. Zainstaluj je elgancko. Potem stery do myszki. Jak wiadomo windows 98 nie jest tak bogady w sterowniki jak xp wiec wszystko mu trzeba podac na dloni.

Odpisz model z myszki i wejdz na strone:

http://www.driverguide.com/ zarejestruj sie i sciagaj dowoli sterowniki jakie zapragniesz. tam tez znajdziesz infy o ktorych wspomnialem.

Na koniec poszukaj na google nieoficjalnego service packa do win98. Zainstaluj go bo rzekomo poprawia on cos z USB. Polecam goraca tego sp bo sam go mam w starym kompie i raz ze windows jest ladnieszy a dwa jakos mniej problemowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...