Skocz do zawartości
reed

Oszusci & niesolidne: firmy, serwisy, sklepy

Rekomendowane odpowiedzi

CBA ma taką orientację w tym co robi jak woda w kiblu.

JTT też podobno okradało państwo wg przygłupich urzędników skarbowych, skończyło się tak że US umorzył sprawę, prokuratura umywa łapy, a firma upadła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwaniaki

 

" Wysyłka towaru następuję zazwyczaj w ciągu 1-3 dni roboczych od wpłynięcia pieniędzy na firmowe konto. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może się przedłużyć do 14 dni."

 

 

a tel. informuja ,ze maja na stanie -prosze zamawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multimedia polska.

 

Przez prawie 8-9 dni bez dostepu do neta bo oni maja w d**** iz adresy MAC kart sieciowych pokrywaja sie przez co nie mozna sie polaczyc, infolinia mimo dostania sygnalu aby sprawdzili ten problem, nic nie zrobilem, przyslala mi montera ktory stwierdzil iz jemu na lapku internet dziala i nic po nim.

 

Musialem zalatwiac sobie druga sieciowke, kombinowac i zastanawiac sie dlaczego tak jest przez 4 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, szkoda, ze wszesniej nie przeczytalem tego watku.

 

Madtech.pl:

- sprzedaz towaru, ktorego nie posiadaja;

- wysylka nieprawidlowego towaru;

- 'dlugi' okres zwrotu pieniedzy za produkt, ktorego nie maja (20 dni od czasu 'przekazania sprawy do ksiegowosci' i nadal nie ma)

Edytowane przez mateuszs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed dwoma firmami - po pierwsze sklep internetowy sprzedający soczewki kontaktowe szkla.com, ktory szumnie sie teraz wszedzie reklamuje. Skusilem sie, zlozylem zamowienie i caly czas go nie otrzymalem a firma szkla.com nie odpisuje na @ i nie odbiera zadnego z 5 telefonow.

Druga firma jest producent parkietow na ul. Bartyckiej 24/25 pawilon 205. Zostałem przez nich wprowadzony w powazny blad, ktory kosztowal sporo pieniedzy. nie chce mi sie juz opisywac co sie wydarzylo ale jak komus bardzo zalezy to moge to zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to chyba właśnie nam... (potencjalnie). Dlaczego jemu miałoby zależeć? :blink:

Ja mam sie prosic aby opisal swoje problemy ze sklepem? Albo opisuje , albo nie zawraca nam glowy , strata czasu. Skad mam wiedziec , ze to nie konkurencja? Nadto zobacz date rejestracji dla samego przykladu.

 

Firma X to zlodzieje , ale nie chce mi sie o tym mowic , nie kupujcie tam kompow.

 

Super...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odswieżam

mianowicie:

czy ktoś forumowiczów jest z Rybnika? ewentualnie ma kontakt z uzytkownikiem ZULUSMAN ??

swego czasu gadałem z nim prawie codziennie, handlowaliśmy nieco ale jakies 2 miesiące temu kupilem od niego trocheczesci do wc i od tej pory zero kontaktu, niby na allegro sie loguje ale na maile nie odpisuje, kilka osob z allegro pytalem o nr tel potwierdzając danymu ale zostałem olany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo Zulusmana, jeśli chodzi o tę samą osobą, to najzwyczajniej poleciał sobie w h*ja, miałem kupić od niego Team Group Team Xtreme pc2-9600, okazyjnie. milczał przez 3 dni, a w po łikendzie okazało się, że "brat zawinął i komuś sprzedał, właśnie wyszedł na poczte wysłać". Po zamieszczeniu ogłoszenia XA sie zgłosił i kupiłem coś fajniejszego.

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to się dzieje z ludźmi; niby porządny użytkownik a w takie kulki leci i to już nie pierwsza niby zaufana osoba z forum...

 

To co się dzieje u nas w kraju to normalnie porażka...

 

Kto kupował za granicą wie o co chodzi; zupełnie inna kultura kupna/sprzedaży.

 

A co nagminnie jest łamane z doświadczenia mi wychodzi że zazwyczaj w treści aukcji mamy "pełen zestaw" teraz zanim coś kupie zawsze proszę o wyszczególnienie co dokładnie kupuję, ale często sprzedający mimo tego że wypisze że sprzedaje xxx realnie często i tak potem się tłumaczy że czegoś zapomniał wrzucić do paczki/zgubił/zjadł mu pies/przyleciało ufo itd. i potem wychodzi że z kimś sie spieram o głupi kabelek za 3 zł normalnie paranoja :damage_wall:

 

Wyjątkowo jednak można spotkać bardzo porządnych i rzeczowych ludzi od których kupowałem na słowo bez allegro itp. np. Maniakalny :)

 

Nigdy nie odpuszczać krętaczom; Ty odpuścisz "On" poczuje się bezkarny i będzie kradł dalej !!

 

Ja ostatnio zanotowałem mały sukces...

 

http://allegro.pl/show_user.php?uid=7502695 oszukał mnie na 18 zł

Aukcja z wakacji 2007 jeszcze z rok i odzyskam kasę + odetki :damage_wall:

Niedawno w/w allegrowicza skazali. Nakradł za niewiele ponad 1000 zł + trochę "pokręcił" i dostał 3 lata w zawiasach :damage_wall:

 

 

Dołączona grafika

 

Powodzenia w dochodzeniu tego co się wam należy i jak najmniej "wpadek".

Przede mną jeszcze wyboista droga :mad:

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam kupowanie w sklepie comp-trade na allegro. Link do aukcji. Kupiłem od nich procesor w niedziele, od razu zrobiłem przelew, wybrałem przesyłkę kurierską, w poniedziałek rano moja wpłata dotarła na ich konto. Do tej pory nie otrzymałem przesyłki. Próbowałem wyjaśnić sprawę, co dzieje się z moim zamówieniem, ale nie odpowiadają na e-maile, telefonu nie odbierają. Przed zakupem sprawdziłem komentarze, zobaczyłem, że same pozytywy to ich nie czytałem. Dopiero teraz sobie poczytałem i ludzie piszą, że sprzęt przysyłają zgodny z opisem itd. ale trzeba długo czekać na wysyłkę. Moglem wcześniej poczytać to bym u nich nie kupował, tylko dlaczego ludzie wystawiają pozytywy skoro tak długo musieli czekać na kupiony towar? Moim zdaniem to oni sprzedają towar, którego nie mają. Dopiero po zakończeniu aukcji kupują w hurtowni tyle sztuk ile sprzedali i wtedy realizują zamówienie dlatego tak długo to wszystko trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowa firma prowadzona w mieszkaniu...

Wiadomo, że zanim sprzęt sprowadzą zza granicy to lekko minie 2 tygodnie, także poczekasz sobie :wink:

Nie licz również na paragon/FV

 

ps. ja już bym wolał dołożyć te 40zł do BOX'a z e sklepu...

Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam kupowanie w sklepie comp-trade na allegro. Link do aukcji.

W dodatku zobaczcie jaka bezczelna menda, nie wywiązuje się z transakcji i wciska totalne kity że go konkurencja nęka... żal, szkoda słów na takie taborety.

 

ps

ceny niewiele niższe niż w sklepach, nie mam pojęcia czemu ludziska od tego pajaca coś kupują.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupi ludzie, to kupują... ja zawsze żądam skanu potwierdzenia nadania przesyłki, a licytację poprzedzam oficjalną korespondencją (poprzez kanał allegro), już raz bym się naciął, dostałem maila po zakończeniu aukcji żeby wpłacić na konto, był haczyk - właściciel konta się nie zgadzał (w mailu od allegro nie było numeru konta), więc kazałem wysłać tą samą wiadomość przez kanał allegro, cisza... po 2 dniach właściwy sprzedawca skontaktował się ze mną telefonicznie, od razu przesłał numer konta przez allegro i wszystko grało...

myślenie to jednak czasem boli strasznie, jak ludzie dają się tak oszukiwać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt mogłem dołożyć te kilka złotych i kupić w normalnym sklepie. Pierwszy raz się tak nadziałem, a zakupy przez internet robię już od kilku ładnych lat, sam też trochę sprzedaje na allegro. Nie rozumiem czemu ludzie wystawiają mu te pozytywy. Najśmieszniejsze jest to, że nie odpowiada na e-maile i nie odbiera telefonów, a jak ktoś mu wystawi negatywa to od razu odpowiada i też wystawia tej osobie negatywa, chociaż nie wiem za co, jeśli osoba wystawiająca mu negatywa wywiązała się z transakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

O firmie Comp-Trade i ich innych kontach macie obszerny temat na PCL. Tam nawet wlamano sie na serwery PCL i komus konto przejeto bo pokazywal jakies dowody w tej sprawie etc. , temat to "sprzedawcy procesorow - allegro" etc. , temat ma chyba z 7 stron.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=396413

 

temat ma 34 strony, przeczytałem 12 dalej mi się już nie chciało ale "sklepy" SunTrade i Comp-Ager Comp-Trade (jedno i to samo) właśnie dodałem sobie do "czarnej listy".

Krętacze jak mało kto... i mało osób też zgłasza problem bo:

1. nie chcą komentarza odwetowego, mają nadzieję że być może z gwarancji będą mogli skorzystać (a to podobno graniczy z cudem)

2. Mało kto zna się na dokumentach sprzedaży więc wiele osób nabiera się na taki oto świstek:

http://img529.imageshack.us/my.php?image=c...gerdowodjj1.png

 

"Sun-Trade" Gabriela Stein - pod tą nazwą działalność prowadzona poza allegro (przynajmniej ja nie znalazłem takiego konta)

Comp-Ager (konto zawieszone)

no i kolejny do odstrzału to Comp-Trade (konto dziś zgłosiłem na allegro)

 

Wracając do dyskusji na Pclabie, to ktoś musiał być na tyle zdeterminowany że włamał się użytkownikowi "sliponoga" na konto i edytował wszystkie istotne posty.

 

EDIT:

następne...

miecia_kras

 

haha nie mam pytań, poczytajcie odpowiedzi sprzedającego na komentarze kupujących :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że oni nie łamia prawa, bo maja regulaminowo 14 dni na wysyłkę towaru.

Generalnie sprawa rozchodzi się raczej o czas oczekiwania...

poczytaj temat na pclabie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

temat ma 34 strony, przeczytałem

 

EDIT:

następne...

miecia_kras

 

haha nie mam pytań, poczytajcie odpowiedzi sprzedającego na komentarze kupujących :D

Temat ma tyle stron w zaleznosci od tego po ile postow widzisz na stronie :P Ja mam 7 stron.

 

Miecia to ponoc zupelnie osobna firma , nie ma zadnego zwiazku z tymi , ale powiem tyle od siebie ze tam idzie sie zgubic dlatego jesli mam cos kupic to od pewnego i znanego sklepu w przypadku Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisnien ie mi skoczylo troche Panowie, gdyz kupilem od tego pana http://allegro.pl/show_user.php?uid=7225160 pamieci a dzis patrze i ma on konto zawieszone, razem ze mna kupila ta pamiec chyba 20 osob i na innych aukcjach jego tez sporo osob. I nie wiem co teraz robic, napisalem do tych osob co kupili, zobacze co oni o tym mysla. Napisalem tez do allegro. Dzwonilem na numer kolesia co sprzedawal no i oczywiscie wylaczony telefon. Znalazlem go na NK i tam mu napisalem zobaczymy czy i co odpisze, ale pewnie mnie zablokuje od razu.

 

Czy jest szansa, ze jesli jest to walek to czy dostane kase spowrotem jakos ?

 

link do pamieci:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=527804768

 

 

EDIT: Ok, odpisal mi ze jak tylko dostanie kase wysyla paczke, wiec narazie wstrzymam sie z oskarzeniami.

Edytowane przez Kinslayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będą problemy - policja...

i co z tego. ja od kilku lat mam sadowy nakaz komorniczy egzekucji i nic sie z tym nie da zrobic, bo koles nic nie posiada, oficjalnie nic nie zarabia i penis. mam ladne pismo i watpliwa satysfakcje, ze dostal 6mcy na 2 lata, ktore pewniejest juz wymazane z kartoteki.

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...