Skocz do zawartości
reed

Oszusci & niesolidne: firmy, serwisy, sklepy

Rekomendowane odpowiedzi

PIC KOMPUTERS / WARSZAWA

Do sklepu nic nie mam (calkiem jadne i mile dziewczyny pracuja) ale serwis jest nie do wytrzymania.

Oddalem plyte ECS'a bo poszedl lan na plycie. Naprawa miala trwac 14dni roboczych a trwala 16 dni roboczych bo mowili ze plyta jeszcze nie przyszla. Z gory chcialem plyte wymienic na inny model co odziwo sami mi zaproponowali 8O Nistety powiedzieli ze nie maja na skaldzie i jutro jada do hurtowni po nie no wiec poczekalem (jeden dzien mnie nie zbawi). Nastepnego dnia dzwonie do nich a oni mowia ze nie ma w hurtowni ze beda w piatek. W piatek ta sama gatka zeby przyjechac w poniedzialek a na wtorek bedzie juz plyta.

W koncu po 4 tygodniach otrzymalem ta plyte nie mowiac ile kasy wydalem na telefony do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monell Computer Systems Katowice

 

Kupowałem u nich mój pierwszy komputer. W sklepie powiedziałem że potrzebuję komputer do montażu filmów (dokładnie: potrzebuję komputer do nagrywania materiału na dysk, montowania go i zgrywania na taśmę VHS) Odebrałem komputer (5 dni spóźnienia !!!) zawiozłem go do domu. Jak to zwykle bywa z nowym użytkownikiem komputera przy odbiorze nie sprawdziłem czy mam wszystko... okazało się że mi nie dali sterowników do karty TV - dzwonię do nich i mówią mi że mi nagrają tylko żebym sobie kupił płytę !!!!! W końcu po ostrzejszej rozmowie facet z łaską nagrywa mi na własnej płytce ! Po tygodniu użytkowania zwalił mi się CD-ROM - odwiozłem - dzwonię po 14 dnia mówią że będzie następnego dnia, następnego dnia to samo w sumie przeciągnęło się do 20 dni. Gdy chciałem nagrać film okazało się że nagrywa bez dźwięku!!! Dzwonię do nich a oni mówią żebym przywiózł kompa. Zawiozłem znowu 14 dni. Oddali i powiedzieli że wszystko ok. Przyjeżdżam do domu i znowu to samo - no to do nich dzwonię. A oni na to że to nie możliwe, że ja czegoś nie potrafię. No to moja mama się wq*** i dzwoni do nich to ją opieprzyli że oni nie prowadzą kursów obsługi komputera. Potem okazało się że po prostu nie wiedzieli że trzeba we włąściwościach dźwięku ustawić opcję nagrywanie ze żródła Line In (zadzwoniłem do znajomego i on to od razu powiedział). Zaraz przed końcem gwarancji padł mi monitor - no to go zawiozłem - znowu 14 dni oczywiście przedłużyli o kolejne 6 dni - po czym oddali mi już sprawny ale nie oddali mi karty gwarancyjnej (całe szczęście monitor się już więcej nie zepsuł)

Ogólnie nie polecam - mają niemiłą obsługę w serwisie - a ich porady niezbyt kompetentne [/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''KOMP" - Szczecin, Traugutta

Kupiłem huba, po pół roku padło jedno gniazdo - zanosze do "serwisu" a tam mi "serwisant" ze smiechem mowi ze nawet go nie bedzie ogladac, bo tydzien temu byla burza, i zebym sobie kupil nowego.

 

No i plasujący sie w czołowce LOGOS

Padł athlonik - powiedzieli ze nie wymienia, bo moze jest dobry, a oni biedaki nie maja mobo zeby go sprawdzic. Poza tym, jak ktos juz to powiedzial, nie wale per 'ty' do czlowieka ktorego widze pierwszy raz na oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proline / WROCŁAW

 

Kilka dni temu z kolegą kupowałem komputer i namówił mnie abyśmy kupili kilka podzespołów w tym sklepie. No i co z tego? Ano znowu problemy!!!!!!!!!!!!! Ceny różne od tych w cenniku (o których nie zostałem poinformowany) i uszkodzony sprzęt. Chciałem kupić płytę główną MSI KT3 Ultra2-C, nie wiedziałem co to jest to "C" zapytałem i uzyskałem odpowiedź, że płyta jest taka sama jak MSI KT3 Ultra2 tylko ma dodaną karte sieciową. Zapytałem dlaczego jest tańsza od wersji podstawowej, to powiedzieli mi, że mają "PROMOCJĘ". Okazało się że płyta ma inną budowę i jest w wersji "OEM". Druga rzecz to pamięć RAM sprzedali mi 256MB DDR PC-2700 za cenę większą niż w cenniku, ale to jeszcze dalo się przeboleć, najlepsze to było to, że kość miała wyrwane dwa rezystory (troche mojej winy w tym, że to przeoczyłem). Jedyny plus tego sklepu to, że wymienili tą kość na inną bez żadnego ale. Dadam tylko, że kupowałem tego dnia u nich 4 podzespoły (płyta, ram, procesor i wentylator - HDD wycofałem bo w cenniku było przekłamanie na 50zł) a łącznie spędziłem tam ok. 3 godziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proline / WROCŁAW

 

        Kilka dni temu z kolegą kupowałem komputer i namówił mnie abyśmy kupili kilka podzespołów w tym sklepie. No i co z tego? Ano znowu problemy!!!!!!!!!!!!! Ceny różne od tych w cenniku (o których nie zostałem poinformowany) i uszkodzony sprzęt. Chciałem kupić płytę główną MSI KT3 Ultra2-C, nie wiedziałem co to jest to "C" zapytałem i uzyskałem odpowiedź, że płyta jest taka sama jak MSI KT3 Ultra2 tylko ma dodaną karte sieciową. Zapytałem dlaczego jest tańsza od wersji podstawowej, to powiedzieli mi, że mają "PROMOCJĘ". Okazało się że płyta ma inną budowę i jest w wersji "OEM". Druga rzecz to pamięć RAM sprzedali mi 256MB DDR PC-2700 za cenę większą niż w cenniku, ale to jeszcze dalo się przeboleć, najlepsze to było to, że kość miała wyrwane dwa rezystory (troche mojej winy w tym, że to przeoczyłem). Jedyny plus tego sklepu to, że wymienili tą kość na inną bez żadnego ale. Dadam tylko, że kupowałem tego dnia u nich 4 podzespoły (płyta, ram, procesor i wentylator - HDD wycofałem bo w cenniku było przekłamanie na 50zł) a łącznie spędziłem tam ok. 3 godziny

 

odpowiedz jest pod http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=9916

 

Pozdrawiam

Adrian Chałupczak

ProLine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC PROJEKT / Kraków

Polazłem do nich kupic aTi 8500...znalazlem w ofercie cos za 700pln wiec .pytam bo jest to troszki duzo jak na 8500..no ale dowiaduje sie zbudowane przez ATI pamiatki 3.3ns!!!!!!!! zajebiscie ,pytam o taktowanie pada odp"250/250"----se mysle "eeeee".Po 5 minutach rozmowy pytam jeszcze raz o taktowanie i odp: "250/275" ..oglądam karte odwracam i widze "Ati8500LE "qwa!!!!!!!koles chchial mi wetknac za 7 stoow LE , kijowo taktowaną nic nie moowiac .Moze uznal ze ma przed soba debila albo co....Zeżlilem sie i oddałem karte ( a miałem juz kase w rekach)...

Pomijajc fakt ze był kurewsko( sory za okreslenie) olewajcy w stosunku do klienta ktoory chce wydac u nie go 700pln.Pzynajmniej nie byl taki uprzejmy jak wydawalem 1500pln na nowego kompa.

Wiec tym samym DDUUZZYY minus ode mnie dla chłopakoow.Miejmy nadzieje ze to przejsciowe chwilowe takie :)

Szacuneczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chip / Radom

Tragiczna obsługa. Olewają klienta. Pryszczaty w serwisie drze jape a <span style="color:red;">[ciach!]</span>o sie zna. Spierniczył qmplowi bios jak mu na programatorze flashował. Nie wiedziała jaka kostka :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TRYTON / Toruń

niby ceny okej, ale ostatnio sprzedają paritę GF mx420 z walniętym firmwarem i wmawiają klientom że to tak ma być że się da na tym tylko w2000 /xp postawić, no i dzieki nim inne firmy w Toruniu żyją z serwisowania ich sprzętów, bo ludzie mają ich dosyć.

 

MarcinM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COMAR/OPOLE

Kumpel mieszka w bloku obok , więc powiedział , że nie będzie jeździł do miasta skoro ma 2minutki z buta. Te dwie minutki z buta zamieniły się w dziesięć plus trzy tygodnie oczekiwania , dzięki niesprawdzonemu komuterowi - poskładali i wydali sprzęt . HDD na początek bo bad sektory , a póżniej to już się nic nie mógł dowiedzieć. Serwis porażka - "nie mam czasu na zajmowanie się bzdurami" itp.Przychodzi klijent bardziej obyty za sprzętem i mówi sprawdziłem RAM , grafe , muzyczną i modem ale nie mam gdzi sprawdzić procesora więc przyniosłem - nie mam gdzie sprawdzić , a na półeczce z 8 płytek leżało tylko za ciężko było podłączyć zasilacz i kilka częsci :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

to nestety nie jest odosobniony przypadek :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Ludzie wolą zapłacić parę groszy i oddać kompa na serwis do innej firmy np. do człowieka u którego kupiłem swój pierwszy komputer i wszystkie kolejne sklep to TECHMAR/OPOLE nie należy się zrażać starszym panem który tam pracuje , bo rozmowa z nim może być z deczko dziwna , ale z młodym załatwi się wszystko , ani ja ani moi znajomi nie narzekają , że kupili właśnie tam . Nigdy nie było problemu z serwisem , chociarz czasami to trwało o jeden czy dwa dni dłużej, ale jak się wchodzi do nich bez bulwersu typu kurna ja nic nie robiłem , a komp niedziała , sprzedaliście mi syf nie sprzęt , a okazuje się że niema połowy plików windzie , tylko na spokojnie się powie co boli to nawet postawią system i sprawdzą częsci za free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4MAX - KATOWICE

 

Przylanczam sie do kolegow, kolega 4 razy zamawial GeForce4 Booster i dzisiaj go nie ma, a zamawial na poczatku wrzesnia. Zamawialem diody "Laser Led" i dostalem je dopiero po drugim telefonie (przypominajacym!!!). Bardzo nie solidna firma!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOGOS SZCZECIN

 

kuyzn zmienial plyte i procka wziol duronka i prosil o jakis cichy wentylator na niego cena kolo 50 zeta - chodzilo mu o tytana ale zapomnial nazwy, na sklepie powiedzieli ze ok spox, ale chyba niemieli i zalozyli mu bez pytania maly radiatorek z wentylatorkiem 5800 obrotow i tak wyje ze sie wyrobic nieda a na provku w idle 55 stopni, niby to drobna rzecz, ale przez taka sytuacje niewiadomo czy serwisant zapomnial o prosbie ze ma byc cichy i zalozyl taki albo myslal ze jak gostek ma 14 lat malo wie o kompach to mu wcisnie takiego wyjca....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOGOS

po raz kolejny!!!!

Było to około dwóch lat temu, niestety na sprzęcie do tej pory tak średnio się znam- tak było i wtedy.

Poszedłem do sklepu Logos w Poznaniu- obsługa miła, pozwolili mi nawet zadzwonić z ich telefonu- bo zapomniałem danych do faORT: ORT: ORT: ktury. Wybrałem Logos, bo ponoć tanio!

Powiedziałem, że chcę przyzwoitą kartę grafy z wyjściem na TV do 500zł (wtedy najlepsze były GForce 2 za około tysiąc złotych).

Zaoferowano mi Creativa GF2MX- firma przyzwoita, karta też nie najgorsza jak na te czasy i cena 520 złotych. Po przyjściu do domu i wnikliwym obejrzeniu karty zobaczyłem, że brak w niej wyjścia TV- mimo, że przy zakupie to był jeden z warunków jej zakupu.

Jeszcze tego samego dnia jadę do sklepu, aby kartę wymienić- zaoferowano mi CLAP-a z TV-outem za 450 zł sztuka za sztukę czyli 70 złotych w plecy- chciałem za te 70 złotych płyt CDR, klawiaturę albo cokolwiek niestety albo łeb za łeb albo nic- zwrot gotówki również nie wchodził w rachubę.

Pech chciał, że po pół roku karta padła- oddałem do serwisu i tu rozpoczął się horror. Na telefony wydałem majątek co chwilę przesuwano termin naprawy karty koniec końcem po miesiącu czasu (dwadzieści dni roboczych!!!) zaproponowano mi GForce 2 MX200!!!!

Nie zgodziłem się i po pertraktacjach z bólami udało mi się wywalczyć GForce 2MX400 MSI! Wziełem mimo, że ten MX400 nawet do pięt nie dorasta do CLAP-a.

Całe zamieszanie z firmą LOGOS zabrało mi sporo czasu, pieniędzy (telefony i dojazdy) i nerwów.Nikomu nie polecam tej firmy!!!

Morał z tej historii jest taki: Sprzęt komputerowy niestety nie należy do tanich i bezawaryjnych i czasami warto wydać kilka groszy więcej kupując w sprawdzonym sklepie i spać spokojnie mając świadomość, że w wypadku jakichś trudności/awarii potraktują ciebie czyli klienta jak człowieka, a nie jak potencjalnego oszusta, który coś chce przewalić!!!

A swoją drogą mógłby się ktoś z Logosa wypowiedzieć i ustosunkować do zarzutów, a może to zbiorowy histeria i spisek????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz 4max - zamowilem podczas wakacji u nich pare części: copper shim, pasta ASIII, wentylatory, gumki wytłumiające drgania, grile na wentyle. Czekałem 5 bardzo długich tygodni i w końcu przysłali - wentyle, grile i gumki!!!. Jakoś reszty nie mogli znaleźć!??!?! Co to za sklep?!?! Dodzwonic sie tam też raczej trudno.

 

Za to nie mialem żadnych problemow ze sklepem Silicon Valley - po 3 dniach od potwierdzenia zamowienia dostalem paczke :D . Mate jest niesamowity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DC - Dark Computers - Warszawa

 

Witam. Koledze wymienili MSI na KT133 na... ECSa K7VZA bo nie mieli już MSI :wink: Jako iż miał coolerek Spire to nie za bardzo się mieścił więc.... powyginali żeberka i przez to sprzęt się grzał niesamowicie. Więc postanowiłem zmienić na Titanka i z.... 60*C zrobiło się 38*C (Procek teraz biega na 950MHz zamiast 850MHz). Dodam, że procec był cały, łącznie z mostkami, umazany w paście. Poszedł do nich tez ostatnio na serwis dysk Barracuda III 20GB i zaproponowali wymiane na.... Caviara 20GB 5400 8O Dziwne akcje odchodzą w tym sklepie. Radzę omijać. BTW - komp był kupowany nowy i nie wiedzieć czemu wsadzili do zestawu PSU 250W i na dodatek wybrali obudowę w której zasilacz jest pionowa. Właściwie był bo musiał zostać wywalony na zewnątrz z powodu zbyt wysokiej temp.

 

Update - może na dniach zrobie pare zdjątek temu coolerowi to się zdziwicie co może "serwis" zrobić :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killez OPTIMUS!!!

Raz kupiłem kompa i więcej nie kupię!!! Po zakupie jak loooknąłem w domciu (było to w 1998r.) nie było tam karty tv, była słabsza płyta główna a po miesiącu mi sie rozwalił zasilacz!! Wszystko zrobili jak powinno być dopiero pół roku później!!! I co mi po tym że zrobili jak się najadłem tyle nerwów!!! Fuj nie polecam!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TELEWOLT Warszawa czy tez do jego przectawiciela , niewiem, to oni nierespektuja takich argumentow w jakie jestem uzbrojony 4 hadeki kuna MAC :evil: california computers wogule nieodpowiada na meile !!!!

 

zebyscie zobaczyli jego oczy jak zobaczyl mojego moda chlodzacego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logos/Szczecin:

 

Opisze jakie mialem z nimi problemy, a wlasciwie z ich serwisem:

 

Jest grudzien 2001, od tygodnia moj naped - Ricoh combo DVD/CD/CDR/CDRW za ktore niecaly rok temu dalem 1400zl zaczyna sie psuc. Kazda wypalona plyta - zrabana, po scandiscu - NeroDriveSpeed - uszkodzone sektory, napisalem tez (...)quote]

 

nie bede calego cytowal;) ja kupilem w Gryfinie obok szczecian :twisted: kompa potem nagryware. tam sa tacy goscie co mysla ze wszystkie mozgi pozjadali. wyglupialismy sie z kumplem i zadzwonilismy spytac jak sie robi partycje rozruychowa a gosciu (uwaga cytuje z pamieci):

"No wie pan to nie jest taka latwa sprawa. Musialbym panu tlumaczyc caly skomplikowany proces instalacji windowsa. ale najlepiej byloby gdyby pan do nas przyjechal."

Myslalem ze wykituje!!! :wink:

ale tak poz atym lo ceny maja niskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft Partner Piotrkow

Dlugo by opowiadac, ja osobiscie mialem juz z trzeciej reki na szczescie bardzo tanio

karte grafiki Geforce MX100 bosh - to mialo wydajnosc no nie wiem zintegrowanej, na szczescie udalo mi sie tego pozbyc, ale ten gosc co to oryginalnie kupil wybulil 250zl w tej zlodziejskiej firmie. Monitory uzywane sprzedaja w cenie nowych, generalnie kombinuja jak moga.. slyszalem juz wiele innych historii uzywane czesci w nowych kompach, odmowa gwarancji etc. ogole, gdybyscie kiedys zajrzeli do Piotrkowa nie kupujcie tam nawet plyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ACIT

Kiedyś zrąbało mi się coś w kompie, i system sypał się najdalej 2dni

po reinstalacji.

W serwisie wyskoczyli mi, że kręciłem procka i oni mogą to sprawdzić bo mają specjalny program -wyszło im że D900 pracował na 1170Mhz ,przy czym nigdy nie był kręcony (pracował na 905MHz co przy A7V jest Default). Kompa odebrałem po 7 dniach zapłaciłem 30zł za sprawdzenie

, i "oczywiście " okazało się, że niczego nie naprawili.

Odwiozłem go spowrotem do serwisu i po kolejnych 7 dniach okazało się, że winny był dysk (BARACUDA 30GB 7200) i zaproponowali wymianę (za sporą dopłatą) na MAXTORA 60GB 7200.

3 Miesiące później padł znów i ów MAXTOR...

porażka! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/b] KOMPUTRONIK

 

Chciałem kupić pamiątki SDRAM Kingston 256 MB pod BX (dwustronne). Pochodziłem po różnych sklepach, ale nic nie znalazłem. No to napisałem do Komputronika. Szybko odpowiedzieli ( bo tego samego dnia), że owszem, mają, tylko niech zaznaczę przy zamówieniu, że chcę "dwustronne, niebuforowane". Tak też zrobiłem. Za 3 dni przyszedł kurier. Na protokole było napisane to co zamówiłem. Na rachunku też. A w środku ??? Normalne kości jednostronne, no i mój biedny Abit be6II widział tylko 128 MB. Wqrwiłem się, bo kilka razy zaznaczyłem co chcę. Napisałem do nich maila w tej sprawie. Cisza. Za parę dni znowu. Cisza. Odpuściłem. Takie pamięci to mogłem mieć wszędzie 25 zł taniej ( koszty przesyłki). Wszystko działo się miesiące temu. Odpuściłem. Sprzedałem Abita (za 250) i qpiłem Asusa TUSL-2C (za 300 - allegro rlz :).

 

W Komputroniku już nic nie qpię. Niby są OK, ale jak coś nie gra to się nie dogadasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balta / Gdansk

Widocznie źle z nimi postępujesz. Zamówiłme u nich kompa (podałme częśći a oni mieli złożyć) przyjeżdzam za3 dni po odbiór. Wszystko pięknie ale się okazało że nei ma klawiatury i myszki którą zamówiłme :( . Troszę się wkurzyłme, ale koleś zaproponował mi LOGITECHA optyka który kosztuje 110zł za cene tej myszki którą zamówiłme (jakiś syf :P za 50zł) to samo z klawiaturą (też wymienili na lepszą) jeszcze mnie przepraszali :P . Po 3 miesiącach zepsuła mi się nagrywara :/ pojechałme do balty z kompem. Wyciągnelki nagryware i powiedzieli że ekspertyza będzie za 3 dni (bo to był piątek), ja powiedziałme że się nie zgadzam :P i kazałem aby kespertyza była na jutro. Panowie spenkali i tak zrobili. Przyjechałme w sobote i kazało się że wymiana mnie czeka. Czekałme tylko 1 tydzień :P . Jedna sutuacja mnie rozbawiła. Kupowałem u nich karte sieciową (mam narazie kompa na gwarancji więc nie zrywam plomb) więc musiałme do nich jechać aby mi sami zamontowali. Koleś otweira kompa i widzi że w kompie jest już jedna karta sieciowa :D I mi pan z serwisu oznajmia że 2 karty w komputerze nie będą działać :D Zaczołem się z nik kłucić, ale on mi nie wieżył że to zadziała. WE końcu musiał mi ustąpić (klijent ma zawsze rację). Pojechałme na chate no i wiadomo karty działały :D A ja tylko czekam aż przy następnej wizycie będe się z niego śmiać. A więc podsumowująć: Z BALTĄ należy obchodzić się stanowczo, w tym tkwi sekret :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proline Wrocław

 

To dołączę się też do "nagonki" na Proline. Na początku roczku chciałem kupić procesor (Celeron 1000) + Ram 256 MB. Miałem swoją MOBO. Był tam taki fajny koleś - co sprzedaje routery na eBayu (więc pan Adrian pewnie będzie w stanie go zidentyfikować). Powiedziałem mu jaki mam problem (mam płytę i chcę kupić procesor+RAM) - ale procesor chciałbym aby dał mi Tualatin 1000, ewentualnie Cel 950 - bo nie wiem jaki będzie działał (ale jeśli któryś ruszy - to wezmę napewno). Facet spojrzał się na mnie - i mówi:

-"niech pan sobie kupi na allegro"

-"a czemu, ja chcę w sklepie, tutaj kupić"

-"bo widzi pan - na allegro i na eBay jest taniej"

-"taaak? a czemu na eBay?"

-"bo ja na eBay np. sprzedaję routery Cisco, wie pan .... routery to są takie duże skrzynki"

 

Więc dość mocno się wkur...łem na gościa - poszedłem do MaxComputers (Wrocław) - jakiś gość popatrzył na mnie i powiedział: "oczywiście, wszystko sprawdzimy"

po czym zaprowadził mnie do magazynu i jakiś serwisant włożył najpierw Tualatina (nie ruszył), potem Cel 950 (ruszył) - powiedziałem, że chcę jeszcze 256 RAM i kupuję. Zapłaciłem za wszystko 50 zł drożej niż w Prolinie - ale za to jaki poziom obsługi klienta !!!

-----------------------------------------------------------------------------

Za to teraz w oddziale Lubińskim jest dość fajny gość - Tomek (ponoć jest tam kierownikiem). Naprawdę facet kulturka. Miły i wszystko załatwi. Mojej mamy koleżanka ostatnio w lubinie składała komputer - mówi, że po prostu facet rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeritumGdańsk

Więc najbardziej syfiastym sklepikiem w Gdańsku moim zdaniem jest wyżej wymieniony.Jeden z kierowników pan Krzysztof oprócz swojego homoseksualnego wyglądu jest całkowicie nie kompetentny.Podłączając kieszeń zapomniał podłączyć zasilania :twisted: Nie można również pominąć metody instalacji karty muzycznej (sb live 5.1).Otórz polega ona na usuwaniu z systmu nowo wykrytego urządzenia i resetowaniu komputera.Wogóle obsługa tegoż delikwenta jest nie miła i smierdzi mu z pochwy.Osobiscie polecam sklep komputerowy Akces a Meritum niech zapadnie się pod ziemię ze swoimi murzyńskimi cenami. Jeff' :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRIME COMPUTERS wrocław

 

Dzis odebrałem od nich mój komputer który miał problemy ze startem. Wszystko było ok, ale jak wróciłem do domu i zdjołem radiator to zobaczyłem praktycznie cała tubke pasty wylana na procesor 8O . A i procesor ktory tam był nie był podobny do mojego bo był czysty a mój miał srebny nalot po pascie. Zadzwoniełem do servisu i spytałem czemu dali tyle pasty. I usłyszałem ze daja tyle pasty poto zeby.... uniknac ukruszenia procesorów firmy AMD :lol: Tylko ze ja miałem CS'a, ale koles uparcie sadził ze taka ilosc pasty zapewnia nieukruszenie proca i amortyzacje drgan radiatora. I ze zawsze stosuja zasade " Im wiecej pasty tym bezpieczniej". Ja osobiscie koncze znajomosc z nimi bo niechce mi sie znowu czyscic radiatora, procesora, CS'a i rak z tej cholernej pasty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeritumGdańsk

Więc najbardziej syfiastym sklepikiem w Gdańsku moim zdaniem jest wyżej wymieniony.Jeden z kierowników pan Krzysztof oprócz swojego homoseksualnego wyglądu jest całkowicie nie kompetentny.Podłączając kieszeń zapomniał podłączyć zasilania  :twisted: Nie można również pominąć metody instalacji karty muzycznej (sb live 5.1).Otórz polega ona na usuwaniu z systmu nowo wykrytego urządzenia i resetowaniu komputera.Wogóle obsługa tegoż delikwenta jest nie miła i smierdzi mu z pochwy.Osobiscie polecam sklep komputerowy Akces a Meritum niech zapadnie się pod ziemię ze swoimi murzyńskimi cenami. Jeff' :!:

Ja poprosze o troszke kultury w wypowiedziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz poszedlem do sklupu w Koninie (obok PKP) i omalo co nie dostalem wpier... za to ze sie zapytalem o cene procka Intela - koles mnie wysmial i powiedial ze on takiego gowna nie sprzedaje i ze mam wyjsc bo on sobie nie zyczy aby ktos kto chce intela do niego przychodzil !?!?! debil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROLINE wrocław i inne miasta

Jak ktos chce sie w razie awarii sprzetu z nimi klucic to prosze bardzo....

Fakt ze maja zawsze bardzo tanio ale obsluga - serwis do bani

ja mimo wszystko tak qpuje bo w razie co beda mieli ze mna problem i maga mi skoczyc

Jak ktos ma z nimi problem to na priva @ wyslac do mnie to pomoge :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOMPUTRONIK

 

O ile po eleganckim sklepie ilosci handlowcow itd mozna miec tylko pozytywne wrazenie...

Posluchajcie...

 

Sam pracuje w firmie zajmujacej sie okolo informatycznymi uslugami np obsluga serwerow w sklepach, naprawa sprzetu czasem rowniez skladamy zestawy... no i do jednego potrzeba bylo na biegu radka 9700 przy okazji doszla obudowa i monitor i cos tam juz niepamietam...

 

wszystko przyjechalo sprawne i ok poza obudowa (300zl)

porysowane powierzchnie popekana szybka z przodu itd jak mnie kw... ze popsutali taka uadna obudowe malo tego z przodu nalepka geo pc czyli ich firmoowych kompow slady ze siedziala juz plytka itd UZYWANA !!!! QWA !!!! co za debile!

 

przyjeli spowro z taaaka lista na protokole uszkodzen korekte do fvat slali 5 tyg

 

 

to nic tam zamowilismy u nich 16 zasilke 350w taka fajna ~170zl i co??

 

UZYWANY PO NAPRAWIE

 

cytat z protokolu ktory dzisiaj pisalem:

 

- wygiete mocowanie costam costam

- slady po upadku wgniecenie piasek etc (to ekstrakt)

- naruszone plomby

 

wystarczy?? nie ??

 

slady cieczy na calej powierzchni obudowy zasilacza (przypuszczalnie kawa)

 

wszystko to po zamowieniu u handlowca i dogadaniu ze wiecej nam takiego numeru nie zrobi .... przez tel sie tlumaczy ze to nie jego wina i ze nie z nim gadka A Z KIM TO JEST OD KONTAKTOW Z KLIENTEKM ??? co za ueb

Szanowny Pan ( WYCIALEM NAZWISKO )- - - - KIJ MU W OKO - - - -

 

jak i komputronikowi wiecej nic a nic u nich nie kupimy STANOWCZO ODRADZAM NA ALLEGRO MAJA LEPSZE CENY NA UZYWAKI

 

 

PS. Czekam na inne opinie nt. Komputronikuf

 

 

Edit:

Naucz się zamykać tagi bo nie będę czytał Twoich wypowiedzi pisanych trzcionką 24.

Wybacz lecz następnym razem nie skończy się na ostrzeżeniu.

Romek

Edytowane przez romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRAL GDYNIA / GDAŃSK

 

Zaczelo sie odtego ze nie zrealizowali mojego zamówienia DO KONCA gdy zamiawialem kompa a przy odbiorze gdy okazalo sie ze nie ma "tylko przejściówki" ktora pozwala mi podlaczyć starodawną klawiaturke do ps/2. Bylem wsciekly bo jak dla mnie to MOJE ZAMÓWIENIE NIE ZOSTALO ZREALIZOWANE. Nawet zeby to byla naklejka na obudowe - jezeli nie dostarczyli - zamówienie niekompletne. Poszedlem do sklepu obok i kupilem (taniej!!!) potrzebny mi gadzet. Ale prawdziwa polka zaczela sie gdy padl mi dysk IBM'a (ten co nizej). Poszedlem do sklempu oddalem - wiadomo bywa, dyski umieraja. "Prosze przyjsc za 2 tygodnie" - przyszedlem. Czytam papiery od reklamacji: Dysk uszkodzony, bad sectory, wymiana na nowy. Dostaje dysk ale na nowy to mi on nie wyglada. Rozpakowany, porysowany, data produkcji jakos rok za wczesnie. Nic to mysle - jak zadzialajest gut. Ide do kumpla (zeby nie bylo ze to wina reszty sprzetu) i tu kolejna 'niespodzianka'. Dysk jest juz sformatowany ("NOWY"!!!) na FAT32 i do tego ma jedna wielka partycje. Oki poganialismy go troche, przegralismy pare filmowm, zapchalismy - chodzi! Wiec czas na przebudowe dysku, wiecej partycji, rozne rodzaje. Usunelismy co bylo trzy parycje, format pierwszej i ... koniec! Tyle bylo z mojej radosci - dysk zaczal chrzakac w znanym rytmie bad sektorow. Zlapalem za twardziela wpadlem do sklepu jak burza i dobrze ze mnie i owego smiesznego sprzedawce dzielilo biurko bo chyba bym zgladzil! Pytam go co to za zarty? Co to ma byc? On mi na to "Ja jestem tylko handlowcem"!!!! (sic!) Uuu! A to przepraszam najmocniej! Tak to jest fachowa odpowiedz!!! Pojechalem do serwisu, powiedzialem co mysle ze takie zagrywanie to zarty z klienta itp. Chyba podzialalo. Za nastepne 2 tygodnie z hakiem (lacznie ok 5-6 tyg.) dostalem ladny, nowy zapakowany, dysk z data produkcji miesiac wczesniej i do dzis dziala. Jednego jestem pewien - niczego wiecej w gralu NIGDY NIE KUPIE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...