Skocz do zawartości
Karuzo

Telefon na abonament.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość on23warszawa

bylem w plusie

jednak to zrobilem

wezme sobie k700i za 360PLN i abonament 71 brutto

w tym 40 min rzekomo za darmo

dla mamy na ktora jest abonament to w sam raz

pewnie nawet nie wykorzysta polowy tych minut

:)

od chwili kiedy napisalem cytowanego posta do teraz szanowny PlusGSM nie sprowadzil mi jeszcze aparatu

:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. W większości przypadków oferta przedłużenia umowy jest gorsza od jakiejś promocji dla nowych klientów, bo operatorzy myślą, że klient nie będzie chciał zmienić numeru (jak ktoś ma dużo znajomych, to trochę kosztuje - czasu, a czasem pieniędzy - wysłanie tych sms z nowym numerem).

Co do możliwości zachowania numeru niezależnie od operatora, to sieci będą pewnie przedłużać wprowadzenie tego udogodnienia, bo raczej nie będą już tak jasne ulgi przy rozmowach/sms wewnątrz sieci (teraz można to sprawdzić po numerze tel. ale kto pamięta w jakiej sieci mają telefony wszyscy znajomi bez tego?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie przenosze z idei optimy 30 na jedna idee 50 i to tak samo jak na karte tyle tylko ze do kiosku nie bede musial latac, ,ceny bardzo ladne

dla nowych klientow idea chyba ma najlepsza oferte, zawsze jakies bonusy np teraz za 6zl/miecha do kocna marca chyba mozna z 1 numerem za free gadac;]]]

ogolnie idea mnie troszke fkurza ale i tak ja kofam;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka - do jakiego katalogu wgrywam sobie gry z komputera na ten telefon, a nastepnie jak je odpalic ?? Chodzi mi o motorole e398?? Prosze o pilna odpowiedz,bede zobowiazany.Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...