Skocz do zawartości
reed

Warte polecenia : Firmy , servisy , sklepy

Rekomendowane odpowiedzi

Media Markt

Hintern Brudern 27

28100 Braunschweig

Deutschland :D

 

Kupilem komore, wkrotce padla - wymienili od reki, bez gadania i pytania.

Ciekawe kiedy do nas dotrze Europa?

 

Podobna przygode mialem w Polsce - padl Eryk T28 - zanioslem do serwisu, a tam mi gadaja, ze nie wiadomo czy sie oplaci naprawa, ze im sie nie chce wysylac, ze pewnie sam zepsulem, zebym sobie kupil nowy i nie zawracal im [gluteus maximus] :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tam kupuje Najniższe ceny w nowym sączu. Raz tylko był zgrzyt jak kupowałem Baracude IV 60GB i okazało sie że była Niesprawna nieźle musiałem się najeździć ale ostatecznie za dopłatą wymienili mi na B IV 80GB. Aha i jeszce jedno Jak przywiozłem do nich kiedyś Kompa i maiłem płyte ECS K7S5A(bez LANA) i wgrany cheepo bios (tam jest LAN ale nalezy wyłaczyć zpoziomu BIOSA) Kolesie powiedzieli że to nie ten bios i dlatego mi sie kaszni nie dało sie im wytłumaczyć bo oni swoje wiedzą. HEh ale co servis to servis w każdym sklepie są lamy .... Ale zaczoł sie jeszce WREDNIE śmiać ten servisant ..espert ..heh ... ALE OGÓLNIE przez CENY mają plusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/size] CK ZNAK

znak to najlepszy sklep komputerowy w jakim byłem - panowie są kompetentni, nie wciskają ciemnoty jeśli widzą że wiesz cokolwiek, jak nie wiesz też nie doradzają najgorzej (czytaj : koniecznie ecs/celeron/gf mx), przy zakupie zestawu nie ograbiają Cię z pudełek, bonusowych kabelków itp - oprócz kompa dostajesz wszystko, co dostałbyś kupując każdą część oddzielnie. ostatnio qpowałem u nich antka XP 0,13 1700+ - pan położył przede mną paletę proców i se wybrałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragnę polecić firmę GREGPOL z Warszawy (Olkuska przy Puławskiej).

Zaopatruję się u nich od lat , korzystają z jej usług moi (często bardzo upierdliwi) koledzy. Zawsze miła , grzeczna , fachowa obsługa. Ceny często niższe niż na giełdzie (np twarde dyski).

Serwis też oceniam pozytywnie, dbają o klienta, nie wmawiają mu, że jest debilem i że np coś zepsuł.

Zamówione zestawy komputerowe dostarczają nieodpłatnie do domu (na terenie Warszawy).

Właściciel Firmy Pan Grzegorz to naprawdę solidny i uczciwy gość.

Wiem co piszę, gdyż kiedyś zaopatrywałem się na giełdzie komputerowej i często musiałem się naużerać z niesolidnymi sprzedawcami w przypadkach reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mile wspomnienia z firma COMAR z opola. Bardzo mily jest pan Grzes z z serwisu. Pozatym maja konkurencyjne ceny oraz mozliwosc negocjacji. Dostarczaja komputer do domu i w razie awari to po niego moga przyjechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sirius pl !!

kupilem u nich epoxa 8rda+ i mieli mi przyslac srebrna paste jeszcze !

zapomnieli z plytka i na drugi dzien przyszla osobna paczka z 3 tubkami pasty srebrnej! za która nic nie placilem !

miodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUCKY STAR ŁÓDŻ

dlatego, że

-towar jest w atrakcyjnej cenie

- duży wybór

-serwis obok sklepu

-niezła obsługa

wady to trudny dojazd jak na pierwszy raz.

popieram najtańszy w Łodzi a dojazd tylko za pierwszym razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z Warszawskiej Giełdy za Stodołą, to moge z czystym sumieniem polecić Megabit.

Biało-czerwony (w paski) namiot po lewej w alejce prowadzącej na drugi placyk. Z przodu mały niebieski daszek. Szefowa - Gośka - jest jedną z lepiej zorientowanych osób wśród sprzedawców na giełdzie. Targowac się za bardzo nie da, ale ceny bez targowania sa na poziomie innych po długich targach. Idzie na rękę przy wymianach sprzetu, a nie kombinuje jak naciąć. Czasem tylko buziaka trzeba dać w rozliczeniu ;-)))). Oferta dość szeroka, ale nie wciska na siłę. Widziałem jak koleś chciał kupić płytę, juz nie pamiętam dokładnie o co chodziło, w kazdym razie miała jeden model odpowiadający wyposażeniem oczekiwaniom klienta... ale ona mówi, że wie pan to nie jest najlepsza konstrukcja, "generalnie nie radzę", jak pan poczeka i przyjdzie za tydzień, to przywiozę panu coś lepszej jakości za te same pieniądze.

Czasem mają niesamowite okazje, warto zapytać...

Naprawde w porzo, od pewnego czasu tylko u nich kupuję, raz jeden nam padła muza od nich. Tak po 8 miechach od kupna. Poszedłem w niedzielę i mówię że padło, że u nich kupiłem, ale za chiny nie moge znaleźć karty gwarancyjnej (aha, zawsze dają papier!). Gdzie indziej toby mi zaproponowali kupno nowej i spadówa... A ona popatrzyła na kartę, popatrzyła mi w oczy;-) i mówi, okej przyjmę. Na drugi dzień zadzwoniła że ma nową do odbioru ;-)

Aha i jak czegoś nie ma, to potrafi wysłać na inne stoisko, do znajomego z hasłem "ja od Gośki" i dostaje się co się chce ze zniżką przynajmniej 10% ;-) Raz jakiś kolo nawet awanturę robił, dlaczego jemu nie chcą tak tanio sprzedać ;-)

Nie, nie pracuję u nich, ale wśród większości kanciarzy na giełdzie ta firma to hameryka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam  InterKomet PC / Łódź  

Po mimo stosunkowo wysokich cen wiem, że można się z nimi dogadać. No i serwis pracuje porządnie, nie starają się zwalać winy na klienta. Wiem, bo byłem tam dwa razy na praktykach.

Na wstepie Witam userow tego forum, trafilem przez reeda'a...

 

Ja tez polecam Interkometpc. Jedyna firma ktora mnie nie zawiodla w tym miescie zwanym Łódź. a co do cen to kwestia dogadania sie, zreszta czasem lepiej zaplacic 20 zl wiecej i nie miec problemow ze sprzetem niz kupowac duzo taniej i miec problemy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKYNET/WROCŁAW

Co mi sie u nich podoba:

1. Nie mialem problemów z serwisem - kłopoty z płytą gł. zakończyły się jej wymianą w ciagu 1 dnia (przypuszczam że gdybym dotarł do nich szybciej niż 1godz. :D przed zamknięciem byłoby w ten sam dzień)

 

2. Nie robili mi problemów z zamiana grafiki (grafa kupiona w innym sklepie) ktora gryzła :? się z płytą (kupioną u nich) chociaż mogli powiedzieć że ich płyta jest spox i odeslać mnie do konkurencji gdzie kupiłem grafę

 

3. Dają niezłe ceny na sprzęt zostawiany w rozliczeniu (za GF256 od asusa-na sdramach dostalem 100zl dla porownaia w innym sklepie koleś stwierdził że da mi 50-60zl tylko dlatego że to asus LOL )

 

4. Jeśli coś u nich kupisz to Ci to zamontuja (bezpłatnie oczywiście) jest to ważne dla tych którym wiedza nie pozwala na samodzielne modernizowanie kompa

 

Jednym słowem ja się na nich nie przejechałem więc polecam.

 

PS Muszę wpomnieć o jednym "-" zamiast D1200 dostałem D950 :( trochę się zdziwiłem okazało się że jakiś praktykant? (byl tam jakiś kolęś na oko 17lat) sie "pomylił" ponoć nie pierwszy raz - właściciel jak to zobaczył trochę sie zdenerwował :P i stwierdził że to jego ostatnia pomyłka - procek wymienili na taki jak być powinien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TPC Oddział w Lubinie

 

a konkretnie sprzedawca,który zaskoczył mnie na maxa znajomością tematu i możliwościami. Mam oddział tej firmy u siebie na miejscu,ale tam pracują same LOLe (np. nie sprzedają Athlonów tylko montują i biorą za to kasę ... ), no to dzwonie do Lubina, odbiera gość, ja :"bry,te pamiątki 333 z cennika to jakie są ?" on:"no różnie,przeważnie Elixiry,ale za dopłatą 30 zł polecam TwinMosy" ja :"tak ? a fajne są ?" on:"jak za tą cenę najlepsze pamiątki,nieźle się kręcą" ja:"no bo kupiłem właśnie Epoxa 8RDA+ i szukam jakichś pamiątek" on:"no to te TwinMosy będą w sam raz,chodzą spoko na CL2.0 przy 333,zresztą potestuje Pan sobie i jakby nie odpowiadały to bez problemu można zwrócić" no szok,przyjechałem, odebrałem, rzeczywiście rewela, no to ide za ciosem na drugi dzień znowu ja : "bry,fajne te TwinMosy, to może jakiegoś atlona jeden_siedem bym wzioł" a on: " zamówię na jutro,oczywiście JIUHB albo JIUHG, tylko że 0251 już nie ma ale te co będą 0308 też się nieźle kręcą" ja: "tak ?" on: "no pewnie,potestuje Pan na tym epoxiku, no a jakby słabo szedł to oczywiście wymienimy" no i znowu przyjeżdżam,proc już na mnie czeka, oblookaliśmy rdzeń, Pan ładnie zapakował na czas podróży i życzył jeszcze miłego podkręcania

jak dla mnie piątka z plusem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLBRAS / WROCŁAW

 

sklepik mi się podoba bo miło i tanio i mają to czego człek chce

kupiłem tam części na kompa i jezdem zadopwolony wszytko ładnie dostarczyli na drugii dzień :)

no i doradził mi kolo kilka rzeczy których teraz nie żałóję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLBRAS / Wrocław

 

Warte polecenia, włąsnie dzisaij nagryware od nich dostałem, miała być wczoraj ale nie odebrałem, jedank zdnych dodatkowych kosztów mi nie doliczyli za przesyłkę kurierem. Poza tym tańszego serwisu w necei nie znalazłem z tą nagrywarką, tymbardziej się cieszę i polecam gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEMO - ADAX LAND

 

Jedyny sklep w Gdyni gdzie można kupić wszystko co potrzebne jest do poprawnego działania kompa. Zaczynając od radiatorów, wentylatorów, past, kończąc na różnorakimi chłodzeniami WC, AC itp. Wszystko co dla "normalnego" :wink: użytkownika potrzebne. Polecam.

 

Adres Gdynia Dworzec PKP, Plac Konstytucji 1

 

 

Pozdro, Grinch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tam pracują same LOLe (np. nie sprzedają Athlonów tylko montują i biorą za to kasę ...

pozwole sobie na wtrącene 3 groszy :)

- nie sprzedawaliśmy luzem procków AMD OEM ze względów wiadomych (kilka niemiłych przypadków reklamacji jak klient ukruszył rdzeń...) BOX-y to nie ma problemu...

- człowiek który nie sprzeda procka luzem, odrazu nie musi być lol-em :lol: A z drugiej strony to wesoły ze mnie człowiek :wink:

- jeżeli zakupiło się u nas np. procek i płytę lub procek i wentylator to montaż gratis :)

- a od około tygodnia już sprzedajemy procki luzem ryzyko uszkodzenia ponosi wówczas klient. (może tak lepiej ?) z drugiej strony wolałbym dać te 20 zł i mieć dobrze założony wentyl, jakbym się na tym nie znał...

- oczywiście przy zakupie możemy włożyć procek w kompa klienta, ustawić bios i sprawdzić czy działa. A za niewielką odpłatnością zaflashować nowego biosa. Co do overclockingu to "na życzenie klienta" nie raz został odebrany "nadstandardowy zestaw".

A sprzedawca z Lubina to spoko gościu :D

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEMO - ADAX LAND

 

Jedyny sklep w Gdyni gdzie można kupić wszystko co potrzebne jest do poprawnego działania kompa. Zaczynając od radiatorów, wentylatorów, past, kończąc na różnorakimi chłodzeniami WC, AC itp. Wszystko co dla "normalnego"  :wink:  użytkownika potrzebne. Polecam.

 

Adres Gdynia Dworzec PKP, Plac Konstytucji 1

 

 

Pozdro, Grinch.

Prawdę mówiąc nie widziałem w Trójmieście tak dobrze zaopatrzonego sklepu i potwierdzam to co pisze Grinch, ALE :

 

1. Nie mieli ŻADNYCH AXP 1700+, w ogóle mieli tylko 3 AMD-ki

2. Ceny mają naprawdę z kosmosu (przynajmniej takie odniosłem wrażenie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KONTRAST / Bielsko-Biała  

 

A tutaj powiem wam o najlepszym, wg mnie, sklepie w Bielsku-Białej. Kupiłem tam mojego pierwszego kompa [wtedy to ta firma startowała z działalnością]. Było to dawno temu, a był to AMD K5-PR133, który spisywał się bez najmniejszych problemów, przez dość długi okres. Jedna rzecz mi z niego została do dzisiaj, CD-ROM Hitachi, co prawda wolny bo to 8x ale idealnie pasuje do odtwarzania filmów.  

Potem wymieniłem u nich płytę oraz procka na AMD K6-2 300, i znowu wszystko bez najmniejszych problemów.  

Potem znowu zachciało mi się zmian, więc poszedłem do nich z moim Savagem4 i wymieniłem na GeForca, znowu bez najmniejszych problemów.  

 

Jedynym zonkiem było to jak im oddałem dysk IBM'a, bo trzymali mi go długo [14 dni roboczych, ale mieli do tego prawo]. Ale za to w zamian mi dali dysk zastępczy, a potem jak przysłali mi nowego IBM'ka to bez problemów wymienili mi go na Barracude IV, oczywiscie za dopłatą.  

 

Ostatnio jak kupiłem u nich pamięć to akurat trafiłem na padniętą kostkę, więc poszedłem do nich i bez żadnego problemu wydali mi inną, która jak sam sprzedawca mnie zapewnił chodzić ma na 380 MHz [a pamięc to 266MHz]. Jak się okazało to na najlepszych możliwych ustawieniach, na mojej płycie, chodzi stabilnie na magistrali 166 [bo tyle mogę ustawić maksymalnie].  

 

Ogólnie mówiąc to super sklep i polecam go każdemu.

Realia wyglądają troche inaczej. Tak naprawdę trudno jest dostać w tym sklepie częsci których nie kupują masy ludzi. Czyli nie ma mowy o np: dobrym zasilaczu. Na pytanie czy macie Zalmana na mostek północny, odpowiedzieli, że tylko to co widać , a widać było niewiele. Ponadto ceny mają hmm powiedzmy, że nie niskie. Przynajmniej obsługa jest na wysokim poziomie.

APOLLO / Bielsko Biała  

Najtańsze podzespoły w Bielsku. Można wymieńać części na nowsze za dopłatą.  

 

www.apollo.net

Kompletnie się zgadzam co do cen w tym sklepie. Jest to najtańszy sklep w Bielsku i okolicach. Konkurencję pozostawia daleko za sobą. Kij ma jednak dwa końce. Na ewentualne zamówienie trzeba czekać bardzo długo. Zdarzyło mi się, że czekałem na dysk 80 gb caviara niecałe dwa tygodnie. Potem gdy juz przyszedł to cena była o 40 zloty droższa. Podziękowałem i poszedłem do innego sklepu. O tym, żeby kupić tam specyficzne części, też można zapomnieć. Pod tym względem kuleje niestety całe Bielsko.Na szczęście nadrabiamy elektroniką. :)

Jeśli chodzi o wymianę podzespołów to każdy sklep da ci tak możliwość. Niektórzy za dopłatą inni bez. Żależy jak dużo części wcześniej w tym sklepie kupiłes i czy pytałeś się wcześniej o możliwość wymiany przy zakupie gdyby się np: słabo kręciły jakieś pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NET Service / Gdynia

Kupiłem u nich ze dwa lata temu twardziela i ramik (chodza do tej pory, teraz na servie :P), a nie dawno składałem tam kompa dla znajomej.... (no i kilka sieciowek :D) Sklepik zaje.bisty :D miła obsługa + niskie ceny + znają się na swojej robocie + znają się na kompach :) Naprawde polecam

 

ps. tak jak kosmo.... odradzam grala :evil:

ps2 odradzam MegaNet !! :evil: (psują kompy które sami złożyli.... już kiedyś o tym pisałem) :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam taki komis co miesci sie w KRAKOWIE na ul. DIETLA (jadac od mostu grunwaldzkiego drugiw kolejnosci sklep komp. po prawej TUZ przed skretem......)

 

POLECAM-kolesie fajni-mozna z nimi pogadać , znaja sie na rzeaczy wiadomo ze musza zarobić ale pooki co dbaja o klienta...

BARDZo miło mnie zaskoczyli- i nie wciskaja kitu!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Ps.jak obadam adres to zupdate'uje-chyba ze ktoś kojarzy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaKaR napisz adres stronki tego sklepu jak maja

www.age.pl napradwe polecam oddałem na gware już 2 prcki(które sam popsułem :D cdroma który umarł i ecsk7vta3 za kótergo zapłaciłem 224 zł a za płyte którą mi dali solteka drv4 za wziełem po pół roku 220 zł to sie opłaca i wzsytskie z wyżej wymienionych sprzetów dostałem nowy tylko niestety trzeba czekac bo oni tam mają dużo reklamacji bo dużo sprzedają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARWKOMP

 

zamowilem u nich gf 4 mx440 bo w ofercie bylo napisane ze ma szyne 128 bit i kosztowal 224 pln, ale po sprawdzeniu u mnie okazalo sie ze szyna ma 64bit i mniejsze taktowanie niz to bylo napisane. Wyslalem do nich maila ze odsylam karte z powyzszych powodow i ze maja mi przelac kase na podane konto. Zostalem przeproszony za pomylke i po kilku dniach kasa znazazla sie na moim koncie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AREST - Wrocław

Od dobrych kilku lat upłynniliśmy tam z kolegami dobre kilka jak nie kilkanasci tysięcy i nigdy problemów nie było ani z obsługą, ani z doradztwem. Kompy składają zwykle w jeden dzień, czasami nawet tego samego dnia dostarczą pod wskazany adres. Z gwarancjami też nigdy problemów nie było, potrafili nawet zalatwić jak było z winy użytkownika (tylko trzeba było z odpowiednią osobą pogadać w serwisie). Naprawdę polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...