Skocz do zawartości
beavisek

Ati radeon 9700 pro!

Rekomendowane odpowiedzi

ważne! Słyszałem że są wersje AE2 i AE3 . Podobno AE2 sprawiają dużo problemów na popularnych płyatch. Czym się roznią te karty np. w sklepie kapnę się? :o

 

Są już jakieś problemy z nim związane? Bo jest to nowość i nie chce być zawiedziony :lol: . Kasa jest! ( na to sie już nastwaiłem :lol: ) . Są już jakieś gry czy programy co na niej niej nie pójdą? dzikei :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezuu !!! koles !!!

ty sie chwalisz czy sie zalisz ????

 

co myslicie o bentley'u bo tak sie zastanawiam czy moze jednak lepiej rolls royce'a....o jaaaa !!!!

 

pozdro!

Nie chwale sie tylko nie chce zeby ta karta miala mi spedzic sen z oczu! Zeby nie było jakiś konfliktów! :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto to moze wiedziec. Nie wielu ma ta karte w Polsce. Co do wersji to na niektorych plytach karta nie chce chodzic. Mowa oczywiscie o tej starszej wersji AE2. Jak karta stanieje do 600 zl i sie upowszechni to Twoje pytanie byc moze uzyska duza ilosc odpowiedzi.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ważne! Słyszałem że są wersje AE2 i AE3 . Podobno AE2 sprawiają dużo problemów na popularnych płyatch. Czym się roznią te karty np. w sklepie kapnę się? :o

 

Są już jakieś problemy z nim związane? Bo jest to nowość i nie chce być zawiedziony :lol: . Kasa jest! ( na to sie już nastwaiłem :lol: ) . Są już jakieś gry czy programy co na niej niej nie pójdą? dzikei :wink:

Konflikty mogą wystąpić jeśli masz mobo obsługujące AGPx8, tu podobno nowszy stepping nieco pomaga, ale ile kto wie :?:

A stepping możesz sprawdzić jedynie czytając napis na chipie (musisz zdjąć radiator)! Może jednak można poznać go na drodze software (tak jak w nowych detonatorach 40.71) ale trzeba mieć specjalny program, a nie wiem czy do Ati taki powstał :(

Oczywiście im nowszy stepping tym lepiej :!:

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...