Skocz do zawartości
dem

CD RW odczytuje plyty i nagrywa po ok 3 minutach

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Wszystko bylo ok dpokuki nie zainstalowalem na nowo Windy z SP2. Teraz po wlozeniu plyty do napedu mija ok 3 minut nim zacznie byc odczytywana lub zapisywana. Domyslam sie ze mogl sie przestawic tryb na PIO, ale amnezja mnie dopadla i nie pamietam gdzie to sprawdzic.

Pomozcie.

 

EDIT

Sprawdzilem. Wyglada w porzadku

Dołączona grafika

 

Teraz to juz nei mam koncepcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sp2 instalowałeś na swiezy czy zasyfiony system?

Czasami jest to powodem konfilktów jesli zainstaluje sie tego service packa na juz zasmiecony system.

Proponowalbym odinstalowac sp ewentualnie zainstalowac go odrazu z plyty ze zintegrowanym windowsem i sp2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi mi jeszcze jeden pomysl do glowy aczkowiel troche glupi i malo prawdopodobny :)

Moze masz jakas zepsuta instalke windowsa? Ewentualnie zle zintegrowal sie service pack...

Pamietam kiedys mialem jakas walnieta wersje windowsa XP i czasami nie chcial mi czytac plyty z cdromu. POmagal restart albo logout. Zminilem calkiem instalke xpa i problem zniknał.

 

Jest tez jeszcze taka opcja ze akurat mogl ci pasc wtedy naped:D i wszystko krecil sie wokol sp2 a winowajca moze byc wlasnie naped :)

Jesli mozesz to sprawdz na innym kompie ew. zainstaluj xp bez sp2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...