Skocz do zawartości
Gość

AA i AF - wymuszane czy w grze??

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie (moze i glupie ale ponoc nie ma glupich pytan...sa tylko glupie odpowiedzi:)

 

Czy wymuszacie (poprzez Rivatunera, stery itd) AA i AF??? czy moze macie ustawione "pod kontrola aplikacji" i w grze wybieracie ustawienie??? tylko ze w niektorych grach nie ma opcji np. AA (vide doom3)...czy wtedy ustawic w sterach?? czy moze na stale ustawic AAx4 i AFx16 i wtedy kazda gra bedzie miala WYMUSZANE AA I AF? nie bedzie zadnych konfliktow (na moja logike nie powinno byc bo stery WYMUSZAJA) jesli w grze w tym czasie bedzie ustawione bez AA i AF?? czy jesli np. w grze bede mial ustawione AFx8 a w sterach AFx16 to gra nie bedzie wolniej chodzic niz przy ustawieniu TYLKO w sterach AFx16?? moze i glupio pytam ale nie uzywalem nigdy AA i AF (do niedawna gf4ti4200 wiec rozumiecie) i te pytania mnie mecza..thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli gra ma taka opcje to wymuszam z poziomu gry a to dlatego ze wtedy jest wieksza kompatybilnosc. Czasem jak wymusze sterami to rozne cyrki sa. Znikajace textury i takie tam a wymuszone spod gry dziala idealnie. Oczywiscie nie zawsze tak jest :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samym Doom 3 jest mozliwosc ustawienia AA z poziomu gry, poszukaj dobrze.

 

Zgadza sie sucker.. ja wymuszajac AA i Aniso w Vampire The Masquerade: Bloodlines poprzez sterowniki, mialem rozmyte wszystkie czcionki w grze, co nie wygladalo zbyt fajnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...