Skocz do zawartości
limal32

czy bios mi padł?

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie co moge jeszcze sprawdzić macie jakieś pomysły

teraz pokoleji

duron800-sprawdzony w innej płycie ok

msi k7t266 pro ?

256mb 266mhz sprawdzona

3svirge sprawdzona

seagate 6,4gb sprawdzony

cdr sprawdzony

chłodzenie procka ok

zasilacz ok sprawdzony

podłączenia ok cdrom -master hdd slave

 

objaw taki że jak go włączam to poprostu nic kompletnie nic a wcześniej działał i było ok na jakiś czas wyciągłem zasiłke bo moja padła ale już mam chifteca wsadziłem spowrotem i tera nie działa po tym zajściu zasilacz sprawdzałem i ok

dodam że kable do płyty ok są dobrze podłączone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakiś czas wyciągłem zasiłke bo moja padła ale już mam chifteca

Być moze jak padł ci ten zasilacz to zabrał ze sobą płyte gł. bo chyba tylko jej nie sprawdziłeś. Skoro tylko jej nie sprawdziłes to najprawdopoddobniej to ona. Jezeli chcesz mieć pewność to zanieś ją do jakiegos sklepu komp. zeby ci ja sprawdzili i wtedy bedziesz miał pewnośc.

 

PEACE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke mnie nie zrozumiałeś zasiłka padła ,ale od kompa co mam w podpisie ,a z tamtago wziołem na chwile zanim mi dostarczyli chifteca

z płytą dobry pomysł już dałem chlopakom do kawiarenki ,żeby mi sprawdzili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś podobny przypadek. Był sobie starszy komp u znajomego i mialem mu zainstalować wszystko i skonfiguraować. Żeby nie żonglować cd to chciałem podpiąć dysk. Wyciągłem całość spod stolika a w środku tyle kurzu że nie ma za co złapać żeby sie nie ubrudzić. Wystawiam, podpinam dysk i kupa, ciemno i tylko wentyle ruszyły.

Jakąś godzinę zajęło mi rozebranie go i wyczyszczenie z kurzu, dopiero potem ruszył i poszło już gładko.

Niewiem czy to może być problemem u Ciebie, ale przedmuchaj i wyczyść gniazda na płycie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...