Skocz do zawartości
niko2003

!! Takiego problemu jeszcze chyba nikt nie miał !!

Rekomendowane odpowiedzi

OTÓZ MAM TAKI DZIWNY PROBLEM

 

 

 

Gdy wylaczam monitor ( guzikiem na oboduwie monitora) tak różnie do 30 sekund potem resetuje mi sie dysk twardy i cały komp.

 

Co zrobić !!

 

Temperetury są w normie na mostku 32 stopnie, na procku 42 stopnie, Chieftec troszczke nagrzany jak zawsze.......... gdzie szukac przyczyn. Zaczelo mi sie to robić po instalacji Windowsa XP Sp2 ze wszystkimi łatami krytycznymi zrobionymi w Nlite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozycz monitor od kolegi i sprawdz czy nastepuje to nadal. jesli nie zmien grafe. troche pomyslec pokombinowac moze cos z tego wyjdzie. trodno wyjasniac co jest nie majac sprzetu przed soba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku!!!!!!!!!! To jest Caviar rozumie? WD???? Miałem to samo!! I olałem to co było moim najwiekszym błedem!!!!! Czym prędzej idz do kumpla i zarchiwizuj wszystkie dane bo to jest padająca GŁOWICA! Tez mi się tak nagle wyłaczał dysk. Ale niekiedy po chwili się właczał i nawet zwisu systemu nie miałem wiec to olałem. Pewnego dnia dysk już nie ożył! Bład DMA się zrobił! Czym prędzej archizuj dane! Też miałem Caviara, mój kumpel też, drugi też. W moim otoczeniu padło 5 Caviarów w tym mój! Danych nie odzywskałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...