Skocz do zawartości
Ja ( rek )

1700 xp i NF7-S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam antka 1,7+ smiga dobrze przy ustawieniach 10x217 (1,575 V) - NF7-S

I tu moje pytanko #1 do jakiego maxmalnie poziomu moge podniesc napięcie co by nie spalic proca ??

 

#2 zna ktos maila do jakiegos moderatora tweaka co by mu zglosic awarie konta ?? ( nie moge sie zalogowac na koncia starym gdyz przy zmianie hasla wyskoczyl jakis error i nie dziala ani stare haslo ani nowe :) Napisalem maila do "wizjonerek@tweak.pl" ale nie dostalem zadnej odpowiedzi a innego operatora forum co by sie tymi sprawami zajmowal nie moge znalezc :/

 

#3

mozna prosic o linka do stronki z biosami merlina. nie chodzi mi o ftp gdzie moge pobrac tylko o www gdzie mogl bym poczytac o najnowszych zmianach

 

Pozdrawiam i przepraszam jesli pytam o to co juz bylo ale szukalem takiego wielkiego topicu o 1700+ co kiedys wszystko tam bylo o tym procu ale juz go chyba nie ma bo nigdzie go niewidze ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzieki za szybka odpowiedz, tylko chodzilo mi konkretnie o linka do tematu o athlonie 1700 xp a nie o biosach merlina ale i tak dzieki. A tak apropo do kogo mam wyslac meila w sprawie odblokowania konta ??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam antka 1,7+ smiga dobrze przy ustawieniach 10x217 (1,575 V) - NF7-S

I tu moje pytanko #1 do jakiego maxmalnie poziomu moge podniesc napięcie co by nie spalic proca ??

Ciezko okreslic taka granice... moj smiga caly czas na 1.825. Przy 1.9 tez wstaje.

 

 

Pozdrawiam i przepraszam jesli pytam o to co juz bylo ale szukalem takiego wielkiego topicu o 1700+ co kiedys wszystko tam bylo o tym procu ale juz go chyba nie ma bo nigdzie go niewidze ;/

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=199...ight=1700+jiuhb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...