Skocz do zawartości
CePeK

SE 910i vs. ERA MDA III

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :!:

Niech ktoś rozsądnie i znający się na rzeczy powie co jest lepsze, albo co by brał i z jakiego powodu:

SE910i czy Era MDA III

 

Za każdą przemawia co innego...

 

Główna różnica to:

SE910i - Symbian 7.0

ERA MDA - Microsoft Windows Mobile 2003 SE

 

Czy ktoś się już bawił jednym lub drugim :?:

 

THX z Góry za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale czy na do Symbiana nie ma więcej bajerów :?: Jakieś programy, gry (w tym 3d) itd. No i czy na SE wogóle nie byłoby więcej rzeczy do pobrania z Internetu ze względu na popularność :?: Za 910i jeszcze przemawia to, że ma już 260 tys. kolorów chociaż nie wiem na ile ta różnica widoczna w porównaniu do 65 tys., no i też to że ma T9 a MDA nie, chociaż aż tak mocno mi to nie przeszkadza...

I jeszcze 2 pytanka:

-Czy jeżeli ten MDA ma WiFi to czy mógłbym go połączyć z Internetem za pomocą routera z WiFi - czyli za darmo :?: :) (np. Korzystając z smart GG itd. )

-Jakie aplikacje obsługuje ten Win2003M SE, to znaczy jakie rozszerzenia w przypadku gdybym chciał szukać ich w Internecie :?:

 

THX :!: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy co powie Yakumo0. A roznica w kolorach,bedzie odczuwalna w filmach.... I ja tez bralbym chyba MDAIII,bo ma wikszy ekran,a dla mnie to sie liczy. No i jeszcze bateria, jak dlugo trzyma - tez wazna rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria w SE według informacji na stronie trzyma 400h, a w MDA III 170h, czyli jest różnica, ale z drugiej strony i tak się przyzwyczaiłem do ładowania komórki codziennie przed spaniem więc to nie aż taki wielki problem :) Bardziej chodzi mi o funkcjonalność i dostepność aplikacji w Internecie... No i inny problem, że SE jest chyba trochę mniejszy i lżejszy, przez co lepiej się trzyma w ręce no i lepiej nosić. No nic zobaczymy co jeszcze inni powiedzą i dzęiki za komentarze :)

 

PS.Jeszcze pytanie bo nigdzie nie doczytałem, czy w MDA III jest polskie oprogramowanie lub czy się zapowiada na to że będzie :?:

 

UPDATE: Teraz widzę, że jest już podobny temat przyklejony, ale i tak wolę dyskusję o tych 2 telefonach w tym temacie, no i żeby nie mieszać za bardzo i nie zaśmiecać tamtego to niech będzie wszystko w tym, a poza tym możnaby powiedzieć że to już nie telefony :P :)

 

UPDATE 2:

Tutaj macie linki do opisów:

 

SE P910i:

http://www.era.pl/index.php/id=firma_14/da...10/section=korp

Era MDA III:

http://www.era.pl/index.php/id=firma_18/da...10/section=korp

 

No i po zawodach :D Wybrałem sobie P910i najbardziej przypadł mi do gustu i najwygodniejszy ;) Dzięki za info :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...