Skocz do zawartości
IncomeR

Odtwarzacze mp3 - dylemat

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić mp3 playera, od niedawna byłem nastawiony na model mpio FY300.

Jednak mam wątpliwości czy jest warty zakupu. Zalęży mi głównie na jakości odtwarzania/zgrywania z radia i dyktafonie. Cena może sie wahać w granicach 500 - 600zł. Czy ktoś znający się na rzeczy mógłby mi doradzić które odtwarzacze z tej półki cenowej są najbardziej warte zakupu.

I ostatnie pytanie dotyczące modelu mpio fy300 , czy istnieje możliwosc jego rozbudowy.

z góry thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę sie ostatnio interesowałem MP3 playerami. MPiO FY300 to b.dobry wybór - rozbudować go niestety nie można, wyróżnia go natomiast wbudowany akumulator, który ładuje się w gnieździe USB. Jak jest z żywotnością tego akumulatora? - nie wiem. Wcześniejszy model FY200 o zbliżonych parametrach użytkowych posiada standartowe zasilanie na baterie. Możliwość rozbudowy o dodatkową pamięć posiada model FL100 (to też byłby niezły wybór).

Z playerów innych marek (w tej kategorii cenowej) pod rozwagę proponuję modele firmy Foxda 6603 256MB (ewentualnie 6604) oraz firmy TecNet model TW-6256 (osobiście właśnie tego zamówiłem!)

poczytaj na ich temat na stronach www.azo.pl oraz www.mpio.pl

Wiem ponadto, że w listopadowym numerze Entera (niestety nie miałem okazji go widzieć) był ranking MP3 playerów - może to być też jakieś źródło wiedzy, ale... wybór należy do Ciebie!

pozdrawiam, doss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takze miałem dylemat co do wyboru mp3 playera. Poczatkowo myslałem że kupie sobie jakis ''wisiorek'', jednak teraz jestem zdecydowany na 100% na odtwarzacz firmy Creative, model muvo2, są do wyboru wersje 1,5; 4; 5 GB. Wersja 1,5 GB kosztuje ok 600 zł. Co prawda odtwarzacz ten nie ma dyktafonu, a radio mozna dokupić opcjonajnie w pilocie. Jednak co do dyktafonu to miałem odtarzacz z dyktafonem i jego jakośc nie była powalająca, słychac trzaski, zakłócenia i inne przeszkadzajki:(. Gorąco polecam odtwarzacz Creativa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...