Skocz do zawartości
Lajne2

Mp3 Player. MPIO czy Creative ? PILNE !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się na dniach do zakupu mplayera mp3. Czytałem mase tematow na forum i już sam nie wiem.

 

Zastanawiam się nad jakimś MPIO lub Creativem.

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=11061 Mpio ma możliwość dołączenia dodatkowej karty do 512mb :o

 

Czy naprawde jakoś dzwięku pomiędzy Creativem i Mpio się tak bardzo różni ? :o

Chyba dodatkowa pamieć jest dobra, chociaż zbytnio się nie znam.

 

Prosze o porade. Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam muvo 256 mb tx

 

duzo czytalem o nim, ale jak go kupilem, bylem zdziwiony ilością funkcji (nie wiedzialem np ze mozna powtarzac w kolko czesc utworu....)

 

o jakosci nie wspomne, wystarczy miec dobre sluchawki (te oryginalne zmienilem bo bylo zbyt duze - mam raczej małe uszy, i czulem je po dluzszym uzytkowaniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Creative Muvo Slim 256MB też polecam, fajniutki wymiary karty kredytowej a grubość 7mm. I dośc długo gra na akumulatorku - ponad 10 godzin, a ładuje się przez USB, no i działa jak pendrive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zwłaszcza, że takie urządzenia są na codzień, a nie po to, żeby zabrać gdzieś daleko, przecież możemy sobie wgrać coś nowego bez problemu szybciutko, a transfer jest super - około 2-3MB/s zapis, a odczyt nawet około 6MB/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy miec dobre sluchawki (te oryginalne zmienilem bo bylo zbyt duze - mam raczej małe uszy, i czulem je po dluzszym uzytkowaniu)

Witam,

Ja też dostalem pod choinke od brata Creative MuVo TX FM 128MB jestem bardzo zadowolony ale jedyna wada to słuchawki, ponieważ są stanowczo za duże. Więc pytanie mam do ciebie jakie słuchawki kupiłeś do tego odtwarzacza :?:.

 

pzdr,

ROB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak już raczej wybralem odwiedziłem pare stron by www.google.pl i http://headroom.headphone.com/layout.php i wybralem Sennheisery MX 400 szanowane na grupach dyskusyjnych i w zagranicznych portalach. cena w zależności od sklepu ok. 60 zł

 

Sorry za troche OT ale mam jeszcze jedno pytanie czy ktoś słuchał Sennheisery MX 550 :?: I jak one wypadły wobec np: tych mx 400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również się dołączam do tego pytania i jeszcze jak jest z MX500 - co prawda Bruce na oślej pisał nie za dobrze o tych słuchawkach, ale poczytałem trochę for i w ogóle i negatywnych opinii raczej nie znalazłem (oczywiście jak na słuchawki tego typu - cudów oczekiwać nie można).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z wypowiedzi Jacek Krzyzanowski o mx 500 "Bardzo analityczne, suche i wrecz

drapiezne. Mniej basu niz w 400. Mecza mnie po 15 minutach sluchania." Więc dla mnie osobiście mx 500 odpadaja. czekam teraz tylko na recenzje 550, bo jak narazie to 400 są w B.dobrej cenie i nic im nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jak będzie otwarty Media Markt to zobacze co mają. Przede wszystkim zależy mi aby słuchawki były male i nie męczyły uszy. Bo te Creative są strasznie duże i mi osobiscie nie odpowiadają :x.

Ps. Oczywiscie coś z firmy SENNHEISER bo nic innego nie wchodzi w gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam sennheisery MX450 i powiem ze NIC im nie brakuje - nei jestem jakims audiofilem ale po przetestowaniu w swoim życiu już "kilku" kompletów słuchawek stwierdzam ze warto bylo wydac te 59zl i zaopatrzyc sie w sprzet wysokiej klasy - basy są pełne ( jak na douszne oczywizda :] )a wysokie tony trzeba troszke obniżyc bo się dosc mocno wyróżniają - po tym drobnym zabiegu grają CUDNIE -POLECAM i jeszcze dodatkowo fajowa zwijarka do kabla- srednio praktyczna ale jest :wink:

 

posiadam tyż muvo nx256 i również moge pocecic - ten zestaw (+słuchawki) daje miły dla ucha dzwiek - az chetnie sie slucha

co do odtwarazacza to :

+ b.dobry dzwiek

+ wygodne uzytkowanie (ekranik,pokretlo, i łatwy interfejs ktorego po kilku dniach mozna nauczyc sie na pamiec :] )

+ b duzo mozliwosci ustawien zarowno samego playera jak i equalizera

 

-srednia klapka do zamykania baterii - po jakim czasie sie wyciera i nie chce sie zamknac ( ale od czego jest dolaczany zaczep na reke (hic!)

-troche duzo bateryjek zre ale da sie przezyc

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już sam nie wiem jaki kupić odtwarzacz....każdy inaczej radzi....

 

mam na odtwarzacz jakies 600zł i planowałem kupić muvo2 1.5gb albo mpio fl100 (wymienna pamieć) teraz jeszcze zobaczyłem odtwarzacze firmy TecNet i też są super (http://www.azo.pl/product_info.php?cPath=1&products_id=317)

 

Gdzie w warszawie można kupić odtwarzacz ? (cena, wybór) dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nei wiem.. dlatego ide zobaczyc creativa na włąsnych rekach uszach i oczach.. jak bedzie grał.. miał equalizer i to co mi trzeba.. to go biore...

 

p.s. Czy creative MUVO działa jako zwykły 'PENDRIVE' tj bez sterowników dodatkowych ewentualnie jaki model (TM TX czy co tam jest)...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...