Skocz do zawartości
Lajne2

Mp3 Player. MPIO czy Creative ? PILNE !!!

Rekomendowane odpowiedzi

którego ? :

 

Creative MuVo2 1.5 GB 600zł

Creative Rhomba 256MB FM Radio 400zł

Creative MuVo Slim 256 MB 450zł

Creative MuVo TX-FM 512MB 540zł

Creative MuVo V200 512 MB FM 530zł

Creative MuVo N200 512 MB FM, czarny 540zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamierzam kupić mp3 playerka w cenie do 600zł. I chyba zdecyduję sie na tego TecNet'a TW-6256 256 MB- bardzo dobra jakość odtwarzaych plików

W gre jeszcze wchodzi GihaTech 512, ale wydaje mi się, że jakość dżwięku jest kiepska (sądząc po teście takiej Yamady, która wygląda identycznie jak GihaTech, podejrzewam że Giha to jest jakaś podróbka :? )

 

A jeżeli się niezdecyduje na żaden powyżej, to raczej wezme Creative'a(V200 or N200;512MB) lub ostatni typ - FOXDA(6603 FM 256 MB ,6604 FM 256 MB lub 6602 FM 256 MB ), który wydaje się być bardzo dobry, tylko niewiem jak z jakośćią dźwięku u niego

 

Podsumowująć, najchętniej wziąłbym TecNet'a, mimo że drogi to bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Creative MuVo TX-FM 512MB 540zł ja bym to brał

Witam,

Ja mam Creative MuVo TX-FM 128 MB i gra B.dobrze a cena 540 za 512 MB też atrakcyjna więc nie ma sie nad czym zastanawiac :wink:.

 

pzdr,

ROB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria MuVo N200 ma mniejsze gabaryty od TX-ów, a, co jest znacznie ważniejsze, pod względem parametrów użytkowych ma tę wyższość nad TX, że posiada wejście line-in pozwalające zgrywać dzwięk z zewnetrznych żródeł.

O MP3 playerach Creative'a mozesz czytac na stronie producenta http://pl.europe.creative.com/products/wel...p?category=213&

A tak nawiasem mówiac w cenie Creativa polecam raczej odtwarzacze MPiO lub Foxda, a już poniżej 600 PLN kupisz wspaniałego TecNet'a Tw-6256

pozdrawiam, doss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zdecyduje sie na muvo N200... choc strasznie mnie irytuje fat niskiej jakosci nagran z radio... ale to chyba i tak sensowny wybor... za 650 zeta ...ponad 10h muzyki w dobrym bitrate... mi tam powinno wystarczyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jaki Mpio ? FL100 ?

To oczywiście zależy od indywidualnych potrzeb użytkownika.

FY300 - model najnowszy i chyba najciekawszy, ale posiada wbudowany niewymienny akumulator ładowany tylko w gnieżdzie USB

FY200 - podobne walory użytkowe i zasilany przez normalna wymienna baterie

FL100 - jego olbrzymią zaletą jest możliwosc rozszerzenia pamięci

a więc.. dla każdego coś miłego

doss

PS. od wczoraj jestem posiadaczem TecNeta i uważam, że jego wybór był strzałem w dziesiątkę!

A jesłi chodzi o wyszukiwanie najkorzystniejszych cen to polecam stronkę www.skapiec.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze tez nie zauwazylem tego topicu :/

Ja jestem posiadaczem Mpio Fy200 od wakacji i co powiem ? Cud moid i orzeszki :) Dokupilem sobie sluchaweczki sennheisera mx400 i jest cool (ah ten basik) Odtwarzacz ma bardzo duzo opocji, jednych mniej przydatnych innych bardzo. Po wgraniu najnowszego oprogramowania widzialny jest jako dysk wymienny !! Jakosc wykonania celujaca ! Rowniez dodatki zasluguja na ogromna pochwale :) Nic tylko kupowac hehe Polecam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orinetujecie sie czy Creative N200 moze służyć jako pendrive? On chyba ma jednoczesciowa budowe patrzac na zdjecia.

A czy v200 tez jak TX składa sie z 2 czesci? Z pendrive'u i modułu zasilającego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ostatnio v200... i w sumie jako pendrive nie chciał sie wykryć bez instalacji sterowników.. ale to musze jeszcze sprawdzic na innym kompie... bo u mne akurat było małe zamiweszanie z portami usb więc to nic pewnego...

jakos z mikrofonu jest dosc kiepska... lepsza jest juz przy nagrywaniu z radia.. no i to , jak oni to mówią.. "piekne niebieskie światło" wcale takie piekne nie jest... moja motorola oswietla wyswietlaczem pół pokoju... a to to ledwo starcza zeby zobaczyc co pisze sie na LCD :)... ale ogólnie małe, poręczne... jedbnak 350 złoty to z deka za duzo... za 256MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim systemem operacyjnym miales z tym problemy...?

jak juz sprawdzisz u kogos innego daj znac jak ta sprawa sie ma... bo ja nadal czekam na realizacje mojego zmowienia(nie maja na stanie modelu z 1gb) wiec teoretycznie nadal moge zmienic zamowienie...

 

Poza tym jak wyglada kwestia zgrywania utworow na dysk po ich wgraniu do pamieci? Rozumiem ze te kotre sa przeznaoczne do odtwarzania nie mozna zgrywa spowrotem na dysk...Czy jest jakis sposob na trasportowanie mp3 za pomoca playera na inny komputer?

Rozumiem ze ten player srednio sie nadaje do nagrywania czegokolwiek.. chocby w czasie wykladu siedzac wp ierwszej lawce?

Poza tym daj znac ile faktycznie trzyma na jednej baterii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym sie rozni oprocz wyglądu Creative v200 i TX FM ? Roznica w jakosci dzwieku odtwarzanego badz dyktafonu? Wie ktos moze w jakim kolorze wystepuje TX FM 512 bo w zadnym sklepie nie udzielili mi tej informacji (wiem ze na pewno jest czarno-niebieski), czy jest takze w kolorze srebrno-czarnym? Chce sobie kupić odtwarzacz ale nie wiem czy wybrać V200 czy TX FM. Który z nich jest lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czym sie rozni oprocz wyglądu Creative v200 i TX FM ? Roznica w jakosci dzwieku odtwarzanego badz dyktafonu? Wie ktos moze w jakim kolorze wystepuje TX FM 512 bo w zadnym sklepie nie udzielili mi tej informacji (wiem ze na pewno jest czarno-niebieski), czy jest takze w kolorze srebrno-czarnym? Chce sobie kupić odtwarzacz ale nie wiem czy wybrać V200 czy TX FM. Który z nich jest lepszy?

1211713[/snapback]

Mam ten sam problem...

 

Jedyne różnice jakie zauważyłem prócz obudowy: w V2000 jest więcej funkcji equalizera, ale nie zauważyłem możliwości nagrywania z radia (a taka opcja jest w TX). Czy wie ktoś, czy V200 ma taką opcje?

 

No i również czekam na ocenę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele pytan, malo odpowiedzi :( Burzol - TX FM i V200 maja takie same mozliwosci co do equalizera i tez kazdy z nich moze nagrywac z radia.

Ja nadal nie wiem co kupić (n200, v200 czy tx fm). No nic ale dodam jeszcze jedno - czy w zestawie z muvo n200 jest smycz do powieszenia na szyje i czy wogole mozna pod niego podpiac taka smycz? Bo na zdjeciach nie widać zadnego kolka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w zestawie z muvo n200 jest smycz do powieszenia na szyje i czy wogole mozna pod niego podpiac taka smycz?

Jest:

http://pl.europe.creative.com/products/pro...uct=10732&nav=2

Na tejże stronie jest napisane też, że ma dodatkowo futerał z uchwytem - jedyna różnica między V200 i TX jaką zauważyłem :D

 

Ale myślę, że jednak wybiorę V200. Wydaje mi się, że jest to chyba nowszy model playera, więc może będzie lepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w zestawie z muvo n200 jest smycz do powieszenia na szyje i czy wogole mozna pod niego podpiac taka smycz?

Jest:

1215016[/snapback]

Na tej stronie pisze ze jest pasek na ramię i futerał z uchwytem i to odnosi sie v200 nie n200. A v200 ponoc to to samo co tx fm tylko wyglad inny. Dzisiaj widzialem go na zywca i kolor nie bardzo mi pasuje - na www to jakos ladniej wyglada. Ja sie zastanawiam juz tylko pomiedzy n200 i tx fm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie pisze ze jest pasek na ramię i futerał z uchwytem i to odnosi sie v200 nie n200. A v200 ponoc to to samo co tx fm tylko wyglad inny. Dzisiaj widzialem go na zywca i kolor nie bardzo mi pasuje - na www to jakos ladniej wyglada. Ja sie zastanawiam juz tylko pomiedzy n200 i tx fm.

1215172[/snapback]

http://www.benchmark.pl/artykuly/recenzje/...e_Muvo_200.html

Coz... te informacje wprowadzja juz kompletny zamet...

Z swojej strony dorzuce jedynie ze na 60% bede mial(oby) dzis muvo n200 1gb... i najwyzej rozwieje wszelkie watpliwosci co do tego czego mozna sie spodziewac wraz z playerem w pudelku jesli ktos bedie zainteresowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MUVO MP-trójnik (By my Angel :) )

wiec z tego co mi sie wydaje... to włozyłęm MUVO V200 256RAM do innego kompa i wykrył odrazu MUVO V200 - jako ramdisk.. (zakładam ze wczesniej nikt nie instalował na tym kompie MUVA :lol:) z tym ze interfejs USB2.0 an tym kompie

 

na moim jest USB 1.0 i jak podłączałem to coś gadała o steronikach (jak posałem wyzej) ale dodatkowo na traju pojawia sie ikonka USB HUB high speed bus... po co to nie wiem...

 

jesli chodzi i przenosenie czy kopiowanie to jest identycznie jak na zwykłym pendrajvie.. mozna usuwać jak sie chce... i co sie chce... tylko jedna sprawa ZAWSZE uzywajcie ikony na traju BEZPIECZNE USUWANIE SPRZĘTU... bez tego można uskodzić sobie pendrajva a tego byśmy nie chcieli :) (przypadek z zycia wzięty), lub co mniejsze zło.. uszkodzić mp-trójki - także mi sie udało :)

 

jedno czego nei wiem i to pytanie do was.. mam około 10MB wolnego miejsca i gdy włączam nagrywanie z mikrofonu.. nagrywa 1sekudne po czym sie wyłacza... baterie lux - nowe akumulatorki o znaczenej wydajnosci prądowej i to wyłacza sie bez zapisania ustawień... wczesniej nagrywał normalnie.. pewnie sam to rozwiąze.. ale jak juz pisze.. to pisze wszystko :]

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w moim muvo n200 zapisywal na peirotnym firmware bez problemu ustawienia... teraz w raz znowszym ma z tym problemy :/

w sumie player swietny.. gdyby nie jeden detal.. to brzeczenie pojawiajace sie na wyjsciu sluchawkowym gdy player ma wlaczone-aktywne podswietlanie wyswietlacza... :/. Mozna sie przyzwyczaic... ale... Teoretycznie mozna wylaczcyc wyswietlanie.. ale znowu w nocy trudno wtedy nawigowac miedzy piosenkami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...