Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm... az takich lagow tam nie ma... ja mam zawsze ping ponizej 40 i tylko od czasu do czasu podskoczy do 100 na chwile... Moze przydadza sie wam te o to komendy na jego zmniejszenie: B)

 

/snaps - default jest chyba 20 ja mam ustawione na 30

/rate - to juz zalezy od lacza. ja mam 25000

/cl_maxpackets - default jest 30 ja mam 35

 

moze to wam obnizy ping :]

 

ole!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam lagi, wiem ze to przez port, bo na serwerach z portem 28960 (u mnie odblokowany) nigdy nie mam 999, ale moze ejszcze dzis bede mial ten port z glowy :D

 

ps. ja mam /snaps 60 albo 90 :D zawsze daje max snaps jakie jest mozliwe na danym serwerze :P

a jakie ustawic /rate i /cl_maxpackets na 2,5mb laczu podzielonym na 35 luda ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja dzis gralem na uczeli w CoDa po sieci w 11 osob :D ale bylo zajefajnie :)))... szkoda ze w przyszlym tygodniu sesja sie rozpoczyna :sad: chyba wkoncu musze sie zaczac uczyc :mur:

 

edit: wlasnie mnie wykopalo z TO przez PB "...MD5TOOL MISMATCH CoDMP.exe" WTF?? na jakims forum wyczytalem, ze to przez uzywanie cheetow (nigdy nie uzywalem i nie mam zamiaru) lub starego PB. Jakis pomysl co z tym zrobic? nie chce wlazic na neta bo jak mnie zbanuja 4ever to sie potne... nie przed sesja :P

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm no mnie tez kopnelo ja raz odpalilem gre przez codmp.exe! Jak odpalam z paska zadan jest luuuz. hmmmm sprobuj uaktualnic PB przez plik pbweb.exe! Do zassania ze strony PB www.punkbuster.com (chyba).

 

ole!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też bym se pograł ;]

aha- Jony- odezwij sie, to może coś Ci poradze z tym banem na guida....

 

 

i takie cuś Panowie :P

nie wiem jak to zrobiłem, ale:

Dołączona grafika

jak to cofnąć? ;]

Edytowane przez osek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale masz PIĘKNY pasek w windzie! Nie dosc ze sam jestes MISTRZ to jeszcze masz pięknego windowsa HAHAHAAAA.

 

:-*

 

ole!

1238780[/snapback]

no dziękuje :P ale podlizywania nie lubie :lol: :lol:

weź- zamiast piszczeć powiedz gdzie w rejestrze czy w czym to zmienie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam w sparach windowsa to sie nie znam :D, ale co do tego, ze na TO1 wywala za ten plik to jest prawda, bo mnie juz chyba z 10 raz kiknelo... tak wogole to PB wywala, napewno nbie za cheaty... musisz uaktylnic PB i to wszystko bedzie oks, ja tak zrobilem i juz :D ale czesto widze jak ludzie dostaja kicka od PB za to .... no ale cuz serwer aktualizuje PB sam (chyba :D) a gracze sa sklonni do samodzielnego sciegniecia :D takze hmmmmm bez sensu .,....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha rozbawiles mnie nawet :]

 

nie wiem gdzie to zmienic. A gdzie grzebales?

1238927[/snapback]

a dokłądnie nie wiem gdzie to tego- moze rejestr... a może reshak->explorer B)

**

może mniejsza z tym że chcesz mi sie podlizać, a powrócimy do TT..... ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zrobilem sobie update'a i mam nadzieje, ze juz bedzie wszystko wporzo :) moze dzis wpadne na TO cos pokillać, ale nie obiecuje bo jutro mam zaliczenie, a jeszcze nic nie umiem bo jakos nie moge sie zabrac za te 52 stroy A4 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha wczoraj na uczelni gralismy w cod'a w 12 luda :P i gralismy w headquaters :)) ale byla jadka na carantan :P alianci kampili w piwnicy to podeszlismy i wrzucilismy im tam chyba z 10 jak nie wiecej granatow :D tylko jeden uszedl z zyciem to go kulturalnie dobilismy kolba jak wybiegal :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co problemow juz nie miales z tym plikiem..?? :P ja w cod'a gram codziennie (od listopada) po 2-3 godziny :D ale niestety teraz to sie skonczy nie bede mial neo...:|:( ehhh... takze gram ile tylko oczy i komp pozwoli :D :P :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...